Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 września 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: 400 zł na Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku!.

21 000 punktów w programie Priceless Specials z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

21 000 punktów w programie Priceless Specials z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku
Źródło: strona Citibanku

Powróciła promocja kart kredytowych Citibanku, w której do zgarnięcia jest aż 21 000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. To równowartość 350 zł, które możesz wymienić na różnorodne nagrody z katalogu wspomnianego programu. Radą służy też Citibank, który sugeruje, na co możesz przeznaczyć otrzymaną premię - na przykład na głośnik JBL lub voucher do perfumerii Douglas.

Citibank jest bardzo aktywny w promowaniu karty kredytowej Citi Simplicity. Za sięgnięcie po nią oferuje atrakcyjne i różnorodne bonusy. Na ogół są to vouchery do określonych sklepów lub nagrody rzeczowe, ale zdarzają się też nietypowe premie. Do tej ostatniej kategorii zaliczamy właśnie punkty w programie Priceless Specials. Przyjrzyjmy się, co trzeba zrobić, by je zdobyć i jakie są aktualne podpowiedzi Citbanku dotyczące ich wykorzystania.

Uczestnicy promocji

Oferta obowiązuje do 30 września 2019 r. Mogą z niej skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Ważne też są kryteria dochodowe, które trzeba spełnić, by ubiegać się o „kredytówkę” Citi Simplicity. Oto one:

  • dla osób fizycznych: wiek min. 18 lat, dochód netto przynajmniej 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
  • dla przedsiębiorców: wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza nie krócej niż 2 lata, dochód netto min. 2500 zł.

Prosta droga po nagrodę

Jeśli chcesz zgarnąć pełną pulę punktów (czyli 21 000), musisz spełnić kilka prostych warunków.

Drukuj

O tym musisz pamiętać

Podczas rozmowy z konsultantem musisz wyrazić zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznej (w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego).

Karta Citi Simplicity jest produktem kredytowym, więc decyzja o jej wydaniu i wysokości limitu podejmowana jest indywidualnie w oparciu o badanie zdolności kredytowej.

Jako transakcje spełniające warunki promocji organizator uzna płatności bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty oraz transakcji zwróconych i tzw. szczególnych (chodzi m.in. o gry hazardowe).

Do chwili otrzymania punktów w programie Priceless Specials Twoja karta Citi Simplicity musi być aktywna.

Przypominamy, że karta kredytowa jest produktem finansowym, który należy mądrze wybrać i rozsądnie z niego korzystać. W przeciwnym razie możesz się narazić na znaczne koszty. Jeśli jednak będziesz jej używał rozważnie, to nie zapłacisz za jej posiadanie. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

Karta kredytowa Citi Simplicity – co trzeba wiedzieć?

Citi Simplicity stanowi obecnie jedną z najlepszych i najtańszych kart kredytowych na rynku. Posiadanie jej nie generuje żadnych kosztów, a, jak pokazaliśmy wyżej, daje szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Szansa na dodatkowe bonusy

Rozważając udział w tej akcji, powinieneś wiedzieć, że trwa loteria, w której mogą uczestniczyć wszyscy posiadacze kart kredytowych wydanych przez Citibank. Do zdobycia są m.in.: Apple iPhone Xs 256GB, laptop Mi Air 13,3 oraz vouchery do Fostertravel i Ski Team o wartości 4 tys. zł. Do wygrania jest także kilkaset kart podarunkowych (do IKEI, Empiku, H&M, Booking.com, Pyszne.pl), jak również sportowe opaski, słuchawki Xiaomi i bilety do Multikina.

Każda płatność o wartości min. 50 zł to jeden los biorący udział w loterii. Uczestnicząc w opisywanej promocji możesz więc zdobyć kilka, a może nawet kilkanaście losów.

Dla pełnego obrazu tej „kredytówki” dorzucimy jeszcze informację, że bierze ona udział w programie poleceń. Za każdego skutecznie pozyskanego klienta możesz zdobyć równowartość 100 zł.

Premia za aktywność

Promocje związane ze zdobywaniem punktów często budzą obawy, że nie uda się ich uzbierać dostatecznie dużo, by wymienić je na atrakcyjne nagrody. W akcji przygotowanej przez Citibank sytuacja jest prosta – za wykazanie się aktywnością w korzystaniu z karty kredytowej Citi Simplicity dostajesz od razu 21 000 promocyjnych punktów, które możesz natychmiast wymienić na nagrodę o wartości 300-400 zł. Podpowiedzi Citibanku to tylko sugestie.

Zauważ, że na wydanie otrzymaną „kredytówką” min. 1500 zł masz ponad 2 miesiące. Przy zachowaniu dyscypliny, pamiętając, by płacić Citi Simplicity a nie inną kartą, z pewnością zrealizujesz to zadanie. Warto się postarać, nawet gdybyś miał zapłacić raz czy dwa opłatę za swoją dotychczasową kartę z powodu niezrealizowania związanych z nią warunków. „Stracisz” kilkanaście złotych, a zyskasz kilkaset.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "21000 punktów Priceless Specials edycja 2"

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze