21 000 punktów w programie Priceless Specials za wyrobienie karty kredytowej w Citi Handlowym

21 000 punktów w programie Priceless Specials za wyrobienie karty kredytowej w Citi Handlowym Źródło obrazk: strona Citibanku

Na uczestników najnowszej akcji Citi Handlowego czeka dość nietypowa nagroda - 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które można wymienić np. na vouchery o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub u innych partnerów programu. Aby zdobyć bonus, wystarczy wyrobić kartę Citi Simplicity (bądź Citibank World Elite Mastercard Ultime), a następnie spełnić kilka prostych warunków.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Citi Handlowy nie rozpieszczał nas zbytnio ciekawymi promocjami. Wygląda jednak na to, że bank obudził się z letargu i wreszcie przygotował nową ofertę specjalną. Uczestnicy akcji mogą zdobyć w sumie 21 000 punktów w programie Priceless Specials (3 x po 7 000 punktów), a następnie wymienić je na atrakcyjne nagrody dostępne w ramach programu lojalnościowego. Co więcej, bonusy otrzymają wszystkie osoby, które zdecydują się na skorzystanie z okazji.

Nagroda przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów

Zacznijmy jednak od podstawowej informacji, czyli kto może wziąć udział w najnowszej promocji. Zgodnie z regulaminem z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym. Weź pod uwagę, że aby móc wnioskować o kartę kredytową, będziesz musiał też spełnić określone kryteria dochodowe. Prezentują się one następująco:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 18 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • dla firm: wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - min. 2500 zł.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 14 maja 2019 r.

Prosty sposób na zdobycie nagrody

Aby zgarnąć pełną pulę punktów (czyli 21 0000), musisz spełnić kilka prostych warunków.

 1. W pierwszej kolejności wypełnij dedykowany formularz kontaktowy - w przypadku karty Citi Simplicity znajdziesz go na (możesz też wyrobić kartę Citibank World Elite Mastercard Ultime). Wysłanie zgłoszenia wiąże się z podaniem Twoich podstawowych danych osobowo-kontaktowych, a także wyrażeniem zgody na telefoniczny kontakt ze strony pracownika Citi Handlowego. Po wysłaniu formularza cierpliwie poczekaj na rozmowę z konsultantem.
 2. Kiedy już przedstawiciel banku do Ciebie zadzwoni, złóż wniosek o wyrobienie wybranej przez siebie karty kredytowej. Na tym etapie musisz także wyrazić zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznej (w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego).
 3. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie wymaganych przez bank dokumentów dochodowych (ich lista znajduje się w Załączniku 1 do regulaminu). Pamiętaj jednak, że jeśli zaświadczenia nie będą dla banku wystarczające, możesz zostać poproszony o dostarczenie dodatkowych dokumentów.
 4. Następną formalnością będzie podpisanie umowy o kartę oraz spełnienie warunków aktywności. Oto one:
  • nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową przynajmniej raz zaloguj się w systemie bankowości internetowej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • w tym samym okresie (czyli do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę) zapisz się do programu Priceless Specials. Do programu przystąpisz poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do serwisu Citibank Online;
  • w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje o łącznej miesięcznej wartości co najmniej 500 zł. Pamiętaj, że organizator będzie uznawał transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty oraz transakcji zwróconych.

Przekazanie nagrody

Za każdy miesiąc, w którym wywiązałeś się z warunków, otrzymasz 7 000 punktów, które będziesz mógł wymienić na wybraną przez siebie nagrodę. Co jednak, jeśli z jakichś względów nie uda Ci się spełnić narzuconych przez bank wymogów? Na szczęście brak spełnienia warunku aktywności w jednym z 3 miesięcy nie pozbawi Cię prawa do nagrody za kolejny miesiąc.

Niemniej nagrodę możesz otrzymywać tylko przez 3 kolejne miesiące po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Jeżeli więc w jednym miesiącu nie spełnisz warunków stawianych przez bank, pozostaną Ci jeszcze 2 szanse.

Organizator poinformuje Cię o przyznaniu bonusu w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Taką informację otrzymasz nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki uprawniające do odbioru promocyjnych punktów. Naliczone za dany miesiąc punkty będą widoczne po zalogowaniu na stronie programu pl.priceless.com.

Nagroda jest - oczywiście - zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Połącz promocję z loterią i powalcz o kolejne nagrody

Mamy dla Ciebie jeszcze informację. Aktualnie w Citi Handlowym trwa loteria dostępna dla posiadaczy kart kredytowych, w której do zdobycia jest m.in.: Apple iPhone Xs 256GB, laptop Mi Air 13,3 oraz vouchery do Fostertravel i Ski Team o wartości 4 tys zł. Do wygrania jest także kilkaset kart podarunkowych (do IKEI, Empiku, H&M, Booking.com, Pyszne.pl), jak również sportowe opaski, słuchawki Xiaomi i bilety do Multikina.

Aby mieć szansę na otrzymanie którejś z tych nagród, należy spełnić trzy proste warunki: posiadać aktywną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego, do 31 grudnia 2019 r. zarejestrować się na stronie loterii oraz wykonać przynajmniej 1 płatność kartą kredytową Citi na min. 50 zł. Każda płatność o wartości min. 50 zł to jeden los biorący udział w loterii.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz połączyć promocję z loterią i upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Wystarczy, że po wyrobieniu karty wykonasz nią 30 transakcji po 50 zł (łącznie 1500 zł), a bez wysiłku zdobędziesz większą liczbę losów i jednocześnie spełnisz warunki promocji.

Mastercard Priceless Specials

Mastercard Priceless Specials to program lojalnościowy dla posiadaczy kart płatniczych od Mastercarda. Dokonując za ich pomocą codziennych zakupów, gromadzisz punkty, które następnie możesz wymieniać na nagrody. Katalog dostępnych bonusów znajdziesz na stronie programu.

Zapewne zastanawiasz się, czy udział w promocji, w której zamiast gotówki lub karty zakupowej można zdobyć punkty w programie lojalnościowym, będzie dla Ciebie krokiem opłacalnym. Już podpowiadamy - promocyjne 21 000 punktów Priceless Specials stanowi równowartość ok. 300-400 zł, tak więc za zdobyte punkty będziesz mógł nabyć:

 • vouchery o łącznej wartości ponad 350 zł do wykorzystania na stacjach Circle K;
 • walizkę Wittchen o wartości 350 zł. Przyda Ci się ona w podróży, podczas której płacąc za noclegi na Booking.com kartą kredytową Citi Handlowego otrzymasz 4% zwrotu wydatków. Więcej informacji znajdziesz w tym tekście.
 • vouchery do sklepów SkiTeam oraz Emanuel Berg o łącznej wartości 400 zł;
 • zestaw sprzętów gospodarstwa domowego (ekspres do kawy, opiekacz, frytkownica) wartych w sumie prawie 400 zł.
 • …. oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Choć promocją są objęte dwie karty kredytowe z oferty Citi Handlowego, najbardziej opłacalną opcją będzie wybór karty Simplicity. Obecnie stanowi ona jedną z najlepszych i najtańszych ofert na rynku. Przyjrzyjmy się opłatom związanym z jej użytkowaniem:

 • 0 zł – koszt wydania karty głównej i kart dodatkowych;
 • 0 zł – miesięczny koszt korzystania z karty głównej oraz kart dodatkowych;
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Kartę kredytową Citi Simplicity dokładnie opisaliśmy w tym artykule.

Komentarz redakcji

Pozornie opisywana przez nas promocja nie wypada zbyt atrakcyjnie - zamiast gotówki czy bonu zakupowego można w niej zdobyć „jedynie” punkty w programie Priceless Specials. Zwróć jednak uwagę na to, że 21 000 promocyjnych punktów przekłada się na całkiem wysoką kwotę (ok. 300-400 zł). Co więcej, będziesz mógł zamienić bonus na dowolną nagrodę rzeczową z naprawdę obszernego katalogu programu.

Oczywiście, aby „zasłużyć” na punkty, musisz przeprowadzić transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 500 zł. W praktyce oznacza to aktywne posługiwanie się kartą kredytową przez nieco ponad trzy miesiące. Jeżeli spełnienie tego warunku nie będzie dla Ciebie problemem, śmiało możesz skorzystać z oferty Citi Handlowego.

Pamiętaj jednak, że karta kredytowa jest produktem finansowym, którego niewłaściwe użycie może być źródłem znacznych kosztów. Jeśli jednak będziesz korzystać z niej rozważnie, to możesz nawet nie ponosić żadnych dodatkowych opłat. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.