21 000 punktów w programie Priceless Specials za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Handlowym

Citi Handlowy przedłużył promocję do 30 czerwca 2019 r., zmieniając jej warunki. Tekst zawiera aktualne informacje o ofercie.

21 000 punktów w programie Priceless Specials za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Handlowym Źródło obrazk: strona Citibanku

Na uczestników najnowszej akcji Citi Handlowego czeka dość nietypowa nagroda - 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które można wymienić np. na vouchery o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub RTV Euro AGD. Aby zdobyć bonus, wystarczy wyrobić kartę Citi Simplicity, a następnie spełnić kilka prostych warunków.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Citi Handlowy nie rozpieszczał nas zbytnio ciekawymi promocjami. Wygląda jednak na to, że bank obudził się z letargu i wreszcie przygotował nową ofertę specjalną. Uczestnicy akcji mogą zdobyć 21 000 punktów w programie Priceless Specials, a następnie wymienić je na atrakcyjne nagrody dostępne w ramach programu lojalnościowego. Co więcej, bonusy otrzymają wszystkie osoby, które zdecydują się na skorzystanie z okazji.

Nagroda przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów

Zacznijmy jednak od podstawowej informacji, czyli kto może wziąć udział w najnowszej promocji. Zgodnie z regulaminem z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym. Weź pod uwagę, że aby móc wnioskować o kartę kredytową, będziesz musiał też spełnić określone kryteria dochodowe. Prezentują się one następująco:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 18 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • dla firm: wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - min. 2500 zł.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 30 czerwca 2019 r.

Prosty sposób na zdobycie nagrody

Aby zgarnąć pełną pulę punktów (czyli 21 0000), musisz spełnić kilka prostych warunków.

 1. W pierwszej kolejności wypełnij dedykowany formularz kontaktowy na . Wysłanie zgłoszenia wiąże się z podaniem Twoich podstawowych danych osobowo-kontaktowych, a także wyrażeniem zgody na telefoniczny kontakt ze strony pracownika Citi Handlowego. Po wysłaniu formularza cierpliwie poczekaj na rozmowę z konsultantem.
 2. Kiedy już przedstawiciel banku do Ciebie zadzwoni, złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity. Na tym etapie musisz także wyrazić zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznej (w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego).
 3. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie wymaganych przez bank dokumentów dochodowych (ich lista znajduje się w Załączniku 1 do regulaminu). Pamiętaj jednak, że jeśli zaświadczenia nie będą dla banku wystarczające, możesz zostać poproszony o dostarczenie dodatkowych dokumentów.
 4. Następną formalnością będzie podpisanie umowy o kartę oraz spełnienie warunków aktywności. Oto one:
  • nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową przynajmniej raz zaloguj się w systemie bankowości internetowej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • w tym samym okresie (czyli do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę) zapisz się do programu Priceless Specials. Do programu przystąpisz poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do serwisu Citibank Online;
  • najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje o łącznej wartości co najmniej 1500 zł. Pamiętaj, że organizator będzie uznawał transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty oraz transakcji zwróconych i tzw. szczególnych.

Przekazanie nagrody

21 000 punktów w programie Priceless Specials otrzymasz najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. Wcześniej organizator poinformuje Cię o przyznaniu bonusu w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Naliczone punkty będą widoczne po zalogowaniu na stronie programu pl.priceless.com.

Nagroda jest - oczywiście - zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Połącz promocję z loterią i powalcz o kolejne nagrody

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną ciekawą informację. Aktualnie w Citi Handlowym trwa loteria, w której mogą uczestniczyć posiadacze kart kredytowych. Do zdobycia w niej jest m.in.: Apple iPhone Xs 256GB, laptop Mi Air 13,3 oraz vouchery do Fostertravel i Ski Team o wartości 4 tys zł. Do wygrania jest także kilkaset kart podarunkowych (do IKEI, Empiku, H&M, Booking.com, Pyszne.pl), jak również sportowe opaski, słuchawki Xiaomi i bilety do Multikina.

Aby mieć szansę na otrzymanie którejś z tych nagród, należy spełnić trzy proste warunki: posiadać aktywną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego, do 31 grudnia 2019 r. zarejestrować się na stronie loterii oraz wykonać przynajmniej 1 płatność kartą kredytową Citi na min. 50 zł. Każda płatność o wartości min. 50 zł, to jeden los biorący udział w loterii.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz połączyć promocję z loterią i upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Wystarczy, że po wyrobieniu karty wykonasz nią 30 transakcji po 50 zł (łącznie 1500 zł), a bez wysiłku zdobędziesz większą liczbę losów i jednocześnie spełnisz warunki promocji.

Dla pełnego obrazu tej "kredytówki" dorzucimy jeszcze informację, że bierze ona udział w programie poleceń. Za każdego skutecznie pozyskanego klienta możesz zdobyć równowartość 100 zł.

Mastercard Priceless Specials

Mastercard Priceless Specials to program lojalnościowy dla posiadaczy kart płatniczych od Mastercarda. Dokonując za ich pomocą codziennych zakupów, gromadzisz punkty, które następnie możesz wymieniać na nagrody. Katalog dostępnych bonusów znajdziesz na stronie programu.

Zapewne zastanawiasz się, czy udział w promocji, w której zamiast gotówki lub karty zakupowej można zdobyć punkty w programie lojalnościowym, będzie dla Ciebie krokiem opłacalnym. Już podpowiadamy - promocyjne 21 000 punktów Priceless Specials stanowi równowartość ok. 300-400 zł, tak więc za zdobyte punkty będziesz mógł nabyć:

 • vouchery o łącznej wartości ponad 350 zł do wykorzystania na stacjach Circle K;
 • walizkę Wittchen o wartości 350 zł. Przyda Ci się ona w podróży, podczas której płacąc za noclegi na Booking.com kartą kredytową Citi Handlowego otrzymasz 4% zwrotu wydatków. Więcej informacji znajdziesz w tym tekście.
 • vouchery do sklepów SkiTeam oraz Emanuel Berg o łącznej wartości 400 zł;
 • zestaw sprzętów gospodarstwa domowego (ekspres do kawy, opiekacz, frytkownica) wartych w sumie prawie 400 zł.
 • …. oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Citi Simplicity stanowi obecnie jedną z najlepszych i najtańszych kart kredytowych na rynku. Przyjrzyjmy się opłatom związanym z jej użytkowaniem:

 • 0 zł – koszt wydania karty głównej i kart dodatkowych;
 • 0 zł – miesięczny koszt korzystania z karty głównej oraz kart dodatkowych;
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Kartę kredytową Citi Simplicity dokładnie opisaliśmy w tym artykule.

Komentarz redakcji

Pozornie opisywana przez nas promocja nie wypada zbyt atrakcyjnie - zamiast gotówki czy bonu zakupowego można w niej zdobyć „jedynie” punkty w programie Priceless Specials. Zwróć jednak uwagę na to, że 21 000 promocyjnych punktów przekłada się na całkiem wysoką kwotę (ok. 300-400 zł). Co więcej, będziesz mógł zamienić bonus na dowolną nagrodę rzeczową z naprawdę obszernego katalogu programu.

Oczywiście, aby „zasłużyć” na punkty, musisz przeprowadzić transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 1500 zł. W praktyce oznacza to aktywne posługiwanie się kartą kredytową przez nieco ponad dwa miesiące. Jeżeli spełnienie tego warunku nie będzie dla Ciebie problemem, śmiało możesz skorzystać z oferty Citi Handlowego.

Pamiętaj jednak, że karta kredytowa jest produktem finansowym, którego niewłaściwe użycie może być źródłem znacznych kosztów. Jeśli jednak będziesz korzystać z niej rozważnie, to możesz nawet nie ponosić żadnych dodatkowych opłat. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

Z ostatniej chwili

 • 21.05.2019 10:11

  Otwarcie Nest Konta w najnowszej promocji i wykazanie się aktywnością może przynieść 200 zł premii od Nest Banku.

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.