Nawet 200 zł zwrotu wydatków za paliwo z eKontem w mBanku

Promocja zakończyła się dnia 3 kwietnia 2018 r.

Nawet 200 zł zwrotu wydatków za paliwo z eKontem w mBanku Źródło obrazka: strona promocji

Zmotoryzowani klienci otrzymali właśnie solidny powód, by skorzystać z oferty eKonta w mBanku. Nagrodą w najnowszej promocji jest zwrot wydatków za paliwo na stacjach BP w wysokości do 20 zł miesięcznie przez 10 miesięcy. Uwaga: liczba uczestników jest ograniczona.

Promocja „Paliwo na BP tańsze z eKontem” skierowana jest do nowych klientów w celu wypromowania podstawowego rachunku osobistego w ofercie mBanku. Uczestnikiem może być jedynie osoba pełnoletnia, która po 1 stycznia 2016 r. nie była posiadaczem ROR-u lub konta oszczędnościowego w tym banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Z oferty można skorzystać do 3 kwietnia 2018 r. Pamiętaj jednak, że mBank wprowadził limit liczby uczestników ustalony na 2500. Na stronie promocji bank udostępnia informację o liczbie promocyjnych kont, które pozostały dostępne. „Licznik” będzie aktualizowany każdego dnia roboczego o 16.00.

Nagrodą za refleks i założenie eKonta Standard w promocji jest możliwość otrzymania w ciągu 10 miesięcy nawet 200 zł zwrotu za paliwo zakupione na stacjach BP w całej Polsce.

Załóż eKonto i oszczędzaj na paliwie

Pierwszym krokiem do zmniejszenia wydatków na benzynę jest otwarcie eKonta w taryfie standard. Dokładna instrukcja poniżej:

 1. Wejdź na stronę akcji i kliknij ikonę „Otwórz eKonto standard w promocji”.
 2. Zawrzyj z bankiem umowę o rachunek.
 3. W serwisie transakcyjnym mBanku wyraź zgodę na otrzymywanie ofert typu mOkazje, czyli mini-promocji organizowanych przez mBank dla wybranych klientów, polegających na przyznawaniu zwrotu za określone transakcje.

Po spełnieniu tych warunków bank uruchomi dla Ciebie pierwszą mOkazję. Nastąpi to w terminie max. 14 dni roboczych od momentu zawarcia umowy. Na każdy kolejny miesiąc udziału w akcji bank uruchamia osobną mOkazję (w sumie będzie ich więc 10).

W grę wchodzi także płatność kartą kredytową

Aby w danym miesiącu uzyskać zwrot 20 zł, musisz dokonać zakupów kartą płatniczą na stacji benzynowej BP na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Wbrew nazwie akcji nie musi być to płatność za paliwo – równie dobrze możesz dokonać zakupu produktów spożywczych, akcesoriów samochodowych lub innych towarów z asortymentu BP.

Kolejna istotna kwestia – bank weźmie pod uwagę płatności dokonane zarówno kartą debetową powiązaną z eKontem, jak i kartą kredytową. Jeśli więc posiadasz już „kredytówkę” w mBanku, nie musisz wnioskować o wydanie karty debetowej do eKonta.

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj.

Zwrot za każdy miesiąc z osobna

Każdy zwrot 20 zł za dany miesiąc trwania oferty wpłynie na Twoje eKonto w terminie 60 dni od zaksięgowania transakcji spełniającej warunki promocji. Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Jako że każdy miesiąc uczestnictwa to z perspektywy banku kolejna mOkazja, niespełnienie warunków otrzymania zwrotu w danym miesiącu nie pozbawia Cię szansy do ubiegania się o premię w kolejnych miesiącach. Proponujemy Ci jednak walkę o pełną pulę – tym bardziej, że uzyskanie 20 zł zwrotu nie jest wcale trudne.

eKonto Standard

eKonto w taryfie Standard to podstawowy rachunek osobisty w ofercie mBanku. Jego najważniejsze parametry to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie karty debetowej
 • 0 zł za zwykłe przelewy internetowe
 • 4 zł/mies. za korzystanie z karty – opłaty możesz uniknąć, jeśli dokonasz w danym miesiącu przynajmniej 5 transakcji kartą
 • darmowe wypłaty gotówki w kwocie co najmniej 100 zł z bankomatów mBanku, BZ WBK, Euronet i Planet Cash (1,3 zł za prowizji za wypłatę kwot poniżej 100 zł)
 • 7 zł za wypłatę z pozostałych maszyn oraz 10 zł za wypłatę gotówki za granicą

Łatwo dojść do wniosku, że w przypadku spełnienia prostych warunków konto nie wiąże się właściwie z żadnymi opłatami. Jeśli jednak eKonto w taryfie Standard nie odpowiada na Twoje oczekiwania, to po zakończonym udziale w akcji możesz je przekształcić w eKonto Plus. Jego parametry mogą się okazać dla Ciebie jeszcze bardziej atrakcyjne. Szczegóły znajdziesz w naszej analizie eKonta.

Musisz dokonać wyboru promocji

Akcja „Paliwo na BP tańsze z eKontem” to niezły i mało wymagający sposób na zaoszczędzenie na kosztach benzyny (i nie tylko). Jedynym – choć dość sporym – minusem najnowszej oferty mBanku jest fakt, że nie łączy się ona z innymi promocjami związanymi z podstawowym ROR-em, takimi jak chociażby „Lepiej z eKontem”.

Przed złożeniem wniosku o eKonto musisz więc wybrać promocję, w której chcesz otworzyć rachunek. W porównaniu z 650 zł moneybacku i dwuletnią gwarancją niezmienności opłat 200-złotowy zwrot za zakupy na stacjach BP wypada dość blado. Mimo to prostota tej akcji może zachęcić do skorzystania z niej całkiem spore grono nowych klientów mBanku. Jeśli chcesz do nich dołączyć – nie zwlekaj.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

 • 15.10.2018 08:06

  Ruszyła 11. edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - 2,7% na 3 miesiące do 200 000 zł.

 • 12.10.2018 18:28

  W prostej promocji ING Banku Śląskiego możesz w prosty sposób zarobić 30 zł. Warunek? Musisz posiadać w banku konto osobiste, podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 3 płatności mobilne.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.