Nawet 200 zł zwrotu wydatków za paliwo z eKontem w mBanku

Promocja zakończyła się dnia 3 kwietnia 2018 r.

Nawet 200 zł zwrotu wydatków za paliwo z eKontem w mBanku Źródło obrazka: strona promocji

Zmotoryzowani klienci otrzymali właśnie solidny powód, by skorzystać z oferty eKonta w mBanku. Nagrodą w najnowszej promocji jest zwrot wydatków za paliwo na stacjach BP w wysokości do 20 zł miesięcznie przez 10 miesięcy. Uwaga: liczba uczestników jest ograniczona.

Promocja „Paliwo na BP tańsze z eKontem” skierowana jest do nowych klientów w celu wypromowania podstawowego rachunku osobistego w ofercie mBanku. Uczestnikiem może być jedynie osoba pełnoletnia, która po 1 stycznia 2016 r. nie była posiadaczem ROR-u lub konta oszczędnościowego w tym banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Z oferty można skorzystać do 3 kwietnia 2018 r. Pamiętaj jednak, że mBank wprowadził limit liczby uczestników ustalony na 2500. Na stronie promocji bank udostępnia informację o liczbie promocyjnych kont, które pozostały dostępne. „Licznik” będzie aktualizowany każdego dnia roboczego o 16.00.

Nagrodą za refleks i założenie eKonta Standard w promocji jest możliwość otrzymania w ciągu 10 miesięcy nawet 200 zł zwrotu za paliwo zakupione na stacjach BP w całej Polsce.

Załóż eKonto i oszczędzaj na paliwie

Pierwszym krokiem do zmniejszenia wydatków na benzynę jest otwarcie eKonta w taryfie standard. Dokładna instrukcja poniżej:

 1. Wejdź na stronę akcji i kliknij ikonę „Otwórz eKonto standard w promocji”.
 2. Zawrzyj z bankiem umowę o rachunek.
 3. W serwisie transakcyjnym mBanku wyraź zgodę na otrzymywanie ofert typu mOkazje, czyli mini-promocji organizowanych przez mBank dla wybranych klientów, polegających na przyznawaniu zwrotu za określone transakcje.

Po spełnieniu tych warunków bank uruchomi dla Ciebie pierwszą mOkazję. Nastąpi to w terminie max. 14 dni roboczych od momentu zawarcia umowy. Na każdy kolejny miesiąc udziału w akcji bank uruchamia osobną mOkazję (w sumie będzie ich więc 10).

W grę wchodzi także płatność kartą kredytową

Aby w danym miesiącu uzyskać zwrot 20 zł, musisz dokonać zakupów kartą płatniczą na stacji benzynowej BP na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Wbrew nazwie akcji nie musi być to płatność za paliwo – równie dobrze możesz dokonać zakupu produktów spożywczych, akcesoriów samochodowych lub innych towarów z asortymentu BP.

Kolejna istotna kwestia – bank weźmie pod uwagę płatności dokonane zarówno kartą debetową powiązaną z eKontem, jak i kartą kredytową. Jeśli więc posiadasz już „kredytówkę” w mBanku, nie musisz wnioskować o wydanie karty debetowej do eKonta.

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj.

Zwrot za każdy miesiąc z osobna

Każdy zwrot 20 zł za dany miesiąc trwania oferty wpłynie na Twoje eKonto w terminie 60 dni od zaksięgowania transakcji spełniającej warunki promocji. Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Jako że każdy miesiąc uczestnictwa to z perspektywy banku kolejna mOkazja, niespełnienie warunków otrzymania zwrotu w danym miesiącu nie pozbawia Cię szansy do ubiegania się o premię w kolejnych miesiącach. Proponujemy Ci jednak walkę o pełną pulę – tym bardziej, że uzyskanie 20 zł zwrotu nie jest wcale trudne.

eKonto Standard

eKonto w taryfie Standard to podstawowy rachunek osobisty w ofercie mBanku. Jego najważniejsze parametry to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie karty debetowej
 • 0 zł za zwykłe przelewy internetowe
 • 4 zł/mies. za korzystanie z karty – opłaty możesz uniknąć, jeśli dokonasz w danym miesiącu przynajmniej 5 transakcji kartą
 • darmowe wypłaty gotówki w kwocie co najmniej 100 zł z bankomatów mBanku, BZ WBK, Euronet i Planet Cash (1,3 zł za prowizji za wypłatę kwot poniżej 100 zł)
 • 7 zł za wypłatę z pozostałych maszyn oraz 10 zł za wypłatę gotówki za granicą

Łatwo dojść do wniosku, że w przypadku spełnienia prostych warunków konto nie wiąże się właściwie z żadnymi opłatami. Jeśli jednak eKonto w taryfie Standard nie odpowiada na Twoje oczekiwania, to po zakończonym udziale w akcji możesz je przekształcić w eKonto Plus. Jego parametry mogą się okazać dla Ciebie jeszcze bardziej atrakcyjne. Szczegóły znajdziesz w naszej analizie eKonta.

Musisz dokonać wyboru promocji

Akcja „Paliwo na BP tańsze z eKontem” to niezły i mało wymagający sposób na zaoszczędzenie na kosztach benzyny (i nie tylko). Jedynym – choć dość sporym – minusem najnowszej oferty mBanku jest fakt, że nie łączy się ona z innymi promocjami związanymi z podstawowym ROR-em, takimi jak chociażby „Lepiej z eKontem”.

Przed złożeniem wniosku o eKonto musisz więc wybrać promocję, w której chcesz otworzyć rachunek. W porównaniu z 650 zł moneybacku i dwuletnią gwarancją niezmienności opłat 200-złotowy zwrot za zakupy na stacjach BP wypada dość blado. Mimo to prostota tej akcji może zachęcić do skorzystania z niej całkiem spore grono nowych klientów mBanku. Jeśli chcesz do nich dołączyć – nie zwlekaj.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.