Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 200 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

Nawet 200 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
Źródło: najlepszekonto.pl

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów będących osobami z pełną zdolnością do czynności prawnych. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 października 2020 r. a 19 stycznia 2022 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto Active, Klasyczne, Student i PRP.

Ponadto regulamin jednoznacznie wyklucza posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING Banku Śląskiego oraz pełnomocników. Jeśli więc posiadasz w tej instytucji np. kredyt lub konto firmowe, nie będziesz mógł wziąć udziału w najnowszej promocji.

Nawet 200 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków – oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 200 zł premii:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową poprzez stronę banku.

Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej do 30 czerwca 2022 r. wykonaj kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł – za spełnienie tego warunku otrzymasz 120 zł premii.

Krok 3
Krok 3

Jeśli chcesz zyskać 200 zł zamiast 120 zł premii, również do 30 czerwca 2022 r. spełnij dodatkowo poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • w przynajmniej trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł,
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji,
  • dopilnuj, by 30 czerwca 2022 r. na celu oszczędnościowym było min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

120 lub 200 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 lipca 2022 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

O tym pamiętaj

ING proponuje nowym klientom 120 lub 200 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 120 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie, zapewnisz wpływy na rachunek i założysz cel oszczędnościowy, zasilając go kwotą min. 300 zł.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że najlepiej, aby było to wynagrodzenie / renta / emerytura przekazywane z rachunku, którego posiadaczem nie jest klient indywidualny. Bank nie będzie także uznawał wpłat własnych w oddziale lub wpłatomacie.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko – mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych i przez telefon (wypłaty gotówki są wykluczone!) wykonane kartą, Blikiem lub portfelem mobilnym, czyli za pomocą Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz otrzymać wyższą nagrodę, obowiązkowo musisz przeprowadzić trzy transakcje w Internecie z użyciem Blika - pozostałe płatności możesz wykonać za pomocą cyfrowego portfela lub karty.

Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane jako spełniające warunki akcji.

Jeśli podczas składania wniosku zapomnisz o karcie debetowej, możesz zamówić ją najpóźniej do 31 marca 2022 r.

Możesz założyć nawet kilka celów oszczędnościowych, jednak suma ich sald na 30 czerwca 2022 r. musi wynosić min. 300 zł. Regulamin nie precyzuje kwestii wpłat na cel oszczędnościowy. Wygląda więc na to, że możesz wykonać jednorazowy przelew w kwocie 300 zł i transakcja ta zostanie uznana za spełniającą warunki akcji.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Nowoczesna oferta ING

ING ma w swojej ofercie wiele argumentów na rzecz nawiązania z nim współpracy.

Konto z Lwem Direct

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacisz ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniesz, dokonując transakcji na łączną kwotę min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego).

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz szerokiej gamy płatności telefonem.

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Pod względem wysokości oprocentowania zgromadzonych na nim środków OKO należy do czołówki rynkowej. Jego atutem jest także możliwość dokonywania nieograniczonej liczby bezpłatnych internetowych przelewów wewnętrznych w miesiącu.

Te same warunki, wyższa premia

Musimy przyznać, że nieco zaskoczyła nas decyzja ING o podniesieniu kwoty premii dla nowych klientów, i to przy utrzymaniu tych samych warunków. To miły gest, który warto zauważyć.

Podstawowa premia za założenie konta i transakcje bezgotówkowe wynosi 120 zł i tutaj wystarczy zapłacić kartą lub telefonem/Blikiem 1000 zł do końca czerwca. Jeśli chcesz powalczyć o 200 zł, oprócz tego pamiętaj o transakcjach Blikiem w Internecie i wpływach na konto, załóż cel oszczędnościowy i zasil go kwotą min. 300 zł. Propozycja ING w nowej odsłonie jest jeszcze bardziej kusząca, zatem... do dzieła!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 200 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.