Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Akcja zakończyła się 30 stycznia 2020 r. Obecnie trwa nowa odsłona promocji Konta Mega Oszczędnościowego.

2,2% lub 2,6% do 100 000 zł na Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

2,2% lub 2,6% do 100 000 zł na Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku

Propozycja Alior Banku ma kilka atutów. Są nimi nie tylko atrakcyjne oprocentowanie i dość wysoka kwota graniczna (100 000 zł), ale i brak wymogu posiadania rachunku osobistego w tym banku oraz możliwość dokonywania nieograniczonej liczby przelewów wewnętrznych z Konta Mega Oszczędnościowego.

Warto też odnotować, że Konto Jakże Osobiste, otwierające drogę do uzyskania 2,6% na rachunku oszczędnościowym, możesz teraz założyć w promocji i zyskać 200 zł za aktywność.

Do kiedy i dla kogo oferta jest dostępna?

Najnowsza propozycja Alior Banku nie jest dostępna dla osób korzystających aktualnie z podwyższonego oprocentowania w ramach promocji Konta Mocno Oszczędnościowego, które było dotąd w ofercie Aliora.

Z podwyższonego oprocentowania Konta Mega Oszczędnościowego może skorzystać osoba pełnoletnia, która do 30 stycznia 2020 r. wpłaci na ten rachunek „nowe środki”. Pod tym pojęciem rozumiana jest nadwyżka ponad łączne saldo w Alior Banku (na kontach osobistych, oszczędnościowych i lokatach w PLN) w dniu 10 grudnia 2019 r.

Załóżmy, że wspomnianego dnia posiadałeś w Aliorze w sumie 10 000 zł. Każda złotówka ponad tę kwotę, którą wpłacisz na Konto Mega Oszczędnościowe, zostanie objęta podwyższonym oprocentowaniem. Będzie ono naliczane przez 3 miesiące od daty pierwszej wpłaty „nowych środków” na rachunek oszczędnościowy. Maksymalna kwota, jaka może „pracować” na tak atrakcyjny procent, to 100 000 zł.

Bezwarunkowe 2,2% lub 2,6% po zapewnieniu wpływu

Po wpłacie na Konto Mega Oszczędnościowe „nowych środków” zostaną one automatycznie objęte podwyższonym oprocentowaniem 2,2%, nie musisz realizować żadnych dodatkowych działań, by tak się stało.

Jeśli chcesz uzyskać więcej – 2,6% w skali roku – to w danym miesiącu powinieneś zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek osobisty w wysokości min. 1500 zł.

Kilka ważnych informacji

Dodajmy, że warunek wpływu wymaganego do otrzymania 2,6% w skali roku spełni każdy przelew z innego banku poza T-Mobile Usługi Bankowe (może być z Twojego własnego rachunku) lub z konta firmowego w Alior Banku. Regulamin nie pozwala na przekazanie pieniędzy z jakiegokolwiek rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Za miesiąc, w którym wpływ nie zostanie przez bank odnotowany, otrzymasz „podstawowe” 2,2%.

Regulamin 1. edycji promocji na Koncie Mega Oszczędnościowym znajdziesz tutaj.

Konto Mega Oszczędnościowe

Najważniejsze parametry Konta Mega Oszczędnościowego wyglądają następująco: darmowe otwarcie i prowadzenie oraz bezpłatne przelewy internetowe między kontem osobistym a rachunkiem oszczędnościowym.

Więcej informacji znajdziesz poniżej oraz w naszej analizie tego rachunku. Tam też przedstawiliśmy rady, co możesz zrobić po zakończeniu okresu promocji, by Twoje oszczędności „pracowały” efektywnie.

Korzyści dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego

Jak wspomnieliśmy, „podstawowe” 2,2% w skali roku otrzymasz po wpłaceniu na Konto Mega Oszczędnościowe „nowych środków”. Jeśli chcesz, by bank naliczał odsetki w wysokości 2,6%, musisz posiadać w Alior Banku ROR i zapewnić jednorazowy wpływ na konto osobiste w wysokości min. 1500 zł. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać dość uciążliwym obowiązkiem, ale podpowiadamy, że za założenie Konta Jakże Osobistego wiąże się do 10 korzyści. Dwie z nich są bezpłatne, za każdą kolejną trzeba zapłacić 3,50 zł/miesiąc.

Dodajmy, że osoby, które nie miały dotąd w Alior Banku „karty klienta”, mogą zdeponować 50 000 zł na 3% na Lokacie 100 dni.

W tym tekście pokazaliśmy, jak wiele możesz zyskać, łącząc promocję konta osobistego z produktami oszczędnościowymi Alior Banku.

Atrakcyjny zestaw promocyjny

Jak widzisz, podwyższone do 2,2% lub nawet 2,6% w skali roku oprocentowanie Konta Mega Oszczędnościowego to tylko jeden z argumentów, jakimi Alior Bank zachęca, by bliżej przyjrzeć się jego ofercie. Czy zechcesz z niej skorzystać, zależy tylko od Ciebie. Dla porównania możesz spojrzeć na nasz ranking kont oszczędnościowych.