Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Po raz kolejny 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat)

Po raz kolejny 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat)
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Nowa edycja promocji Konta Mobi w ING przynosi nam niezmienione warunki uczestnictwa i taką samą premię – 100 lub 160 zł. Akcja potrwa do 31 marca 2021 r.

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, o ile jesteś osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych. Zwracamy na to uwagę dlatego, że poza ofertą specjalną Konto Mobi mogą otworzyć nawet młodsi klienci. Z kolei górna granica wieku w przypadku tego rachunku to 26 lat.

Obowiązuje też okres karencji. W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które między 1 października 2019 r. a 31 grudnia 2020 r. posiadały (również jako współposiadacz), którekolwiek z wymienionych kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

Z regulaminu wynika, że z promocji wykluczeni są także posiadacze innych produktów ING Banku Śląskiego.

100 zł lub 160 zł – co wybierzesz?

ING Bank Śląski nagradza aktywnych posiadaczy Konta Mobi premią gotówkową w wysokości 100 lub 160 zł. Wniosek? Tylko od Ciebie zależy, czy zadowolisz się „stówką”, czy będziesz ubiegał się o pełną nagrodę.

Oto wymagana aktywność:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. otwórz Konto Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO). Wniosek złóż na stronie internetowej banku. Cały proces możesz przeprowadzić zdalnie, bez spotykania się z kurierem czy odwiedzania placówki!

W momencie przystąpienia do promocji pamiętaj o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych (także profilowanych) drogą elektroniczną!

Krok 2
Krok 2

Do 30 kwietnia  2021 r. wykonaj przy użyciu karty lub Blikiem co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Aby zwiększyć wysokość premii do 160 zł, powinieneś spełnić wszystkie powyższe warunki, a dodatkowo do 30 kwietnia 2021 r.:

  • wykonać min. 3 transakcje Blikiem w Internecie (mogą to być płatności wykonane w ramach wspomnianych wcześniej min. 10 transakcji),
  • założyć na otwartym w promocji Otwartym Koncie Oszczędnościowym przynajmniej jeden Cel oszczędnościowy,
  • dopilnować, by 30 kwietnia 2021 r. saldo na Celu oszczędnościowym (lub łącznie na wszystkich Celach) wynosiło min. 102 zł.
Nagroda
Nagroda

100 lub 160 zł (w zależności od tego, które warunki udało Ci się spełnić) wpłynie na Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 14 maja 2021 r.

Dodatkowe informacje

Oto kilka dodatkowych szczegółów, o których powinieneś wiedzieć:

  • w przypadku promocyjnych płatności kartą lub Blikiem bank nie uzna wypłat gotówki oraz transakcji zwróconych lub anulowanych,
  • nie zamykaj Konta Mobi ani OKO aż do otrzymania nagrody – w przeciwnym razie utracisz do niej prawo,
  • premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Konto Mobi oraz OKO w ING

Teraz wiesz już wszystko o promocji, ale prawdopodobnie brakuje Ci informacji o produktach, z których należy skorzystać w celu zgarnięcia premii.

Konto Mobi to połączenie funkcjonalności „dorosłego” konta osobistego z niższymi opłatami. Posiadacze rachunku są zwolnieni z kosztów jego prowadzenia, a do ukończenia 26 roku życia – także z prowizji za kartę. Należy jedynie kontrolować liczbę wypłat gotówki z bankomatów w miesiącu, ewentualnie korzystać z maszyn własnych banku lub Planet Cash:

Kolejnym, niezbędnym elementem promocyjnej układanki jest Otwarte Konto Oszczędnościowe:

Cele oszczędnościowe – których założenie jest konieczne do zgarnięcia wyższej premii – to swego rodzaju subkonta w ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego, na które możesz odkładać środki na realizację swoich celów, np. wyjazdu na wakacje czy droższego zakupu.

Premia bez zmian!

Cieszy nas, że w nowej odsłonie swojej promocji ING zdecydował się utrzymać dotychczasową wysokość bonusów. Wymagania wciąż nie są zbyt wygórowane. W dodatku ciągle możesz wybrać, jaką premię chcesz otrzymać – skromne 100 zł czy jednak 160 zł.

Powodzenia 😀

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie Konta Mobi”

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.