Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Na 160 zł premii mogą liczyć nie tylko nowi posiadacze „dorosłych” kont w ING Banku Śląskim. Bank zaskoczył wyższymi stawkami bonusów również potencjalnych młodych klientów w wieku do 26 lat, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty Konta Mobi.

O ile mogliśmy się spodziewać odświeżenia promocji z premią za otwarcie konta (co jest już tradycją), o tyle zaoferowanie uczestnikom premii aż 160 zł jest prawdziwą noworoczną niespodzianką. Od wielu miesięcy ING Bank Śląski konsekwentnie oferował bowiem od 100 do 140 zł. Sprawdźmy, czy wraz z tą podwyżką bank podniósł też wymagania stawiane przed nowymi posiadaczami młodzieżowego Konta Mobi.

Dla kogo promocja?

Najnowsza edycja promocji potrwa do 31 marca 2020 r. Mogą z niej skorzystać osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, a więc pełnoletnie. Zwracamy na to uwagę dlatego, że poza ofertą specjalną Konto Mobi mogą otworzyć nawet młodsi klienci. Z kolei górna granica wieku w przypadku tego rachunku to 26 lat.

Obowiązuje też okres karencji. W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które między 1 października 2018 r. a 31 grudnia 2019 r. posiadały (również jako współposiadacze) którekolwiek z wymienionych kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

100 zł lub 160 zł – wysokość premii zależy od Ciebie

ING Bank Śląski nagradza aktywnych posiadaczy Konta Mobi premią gotówkową w wysokości 100 lub 160 zł. Wniosek? Tylko od Ciebie zależy, czy zadowolisz się samą „stówką”, czy będziesz ubiegał się o pełną nagrodę.

Oto wymagana aktywność:

Drukuj

Dodatkowe informacje

Oto kilka dodatkowych szczegółów, o których powinieneś wiedzieć:

  • w przypadku promocyjnych płatności kartą lub Blikiem bank nie uzna wypłat gotówki oraz transakcji zwróconych lub anulowanych,
  • nie zamykaj Konta Mobi ani OKO aż do otrzymania premii – w przeciwnym razie utracisz do niej prawo,
  • premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Konto Mobi oraz OKO w ING

Teraz wiesz już wszystko o promocji, ale prawdopodobnie brakuje Ci wiedzy o produktach, z których należy skorzystać w celu zgarnięcia premii.

Konto Mobi to połączenie funkcjonalności „dorosłego” konta osobistego z niższymi opłatami. Posiadacze rachunku są zwolnieni z kosztów jego prowadzenia, a do ukończenia 26 roku życia – także z prowizji za kartę. Należy jedynie kontrolować ilość wypłat gotówki z bankomatów w miesiącu, ewentualnie korzystać z maszyn własnych banku lub Planet Cash:

Kolejnym, niezbędnym elementem promocyjnej układanki jest Otwarte Konto Oszczędnościowe – darmowe w prowadzeniu, a do tego z oprocentowaniem 2,5% w skali roku dla środków do 100 tys. zł przez 4 miesiące. Na atrakcyjne warunki będziesz mógł liczyć także po tym okresie w ramach bliźniaczo podobnej oferty dla tzw. „nowych środków”:

Dobrze znana promocja, ale z wyższą premią!

Nie 140 zł, a 160 zł wynosi obecnie maksymalna premia w promocji studenckiego Konta Mobi. ING Bank Śląski rozpoczyna więc 2020 rok z przytupem, a my mamy nadzieję, że dopiero się rozkręca.

Póki co doceńmy jednak to, co już teraz bank oferuje potencjalnym klientom. 160 zł to solidny zastrzyk gotówki, który docenią przede wszystkim studenci. A skoro warunki aktywności sprowadzają się do korzystania z karty i popularnego Blika, to czemu by nie spróbować?

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze