Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 marca 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort + 2,5% do 100 000 zł na OKO w ING Banku Śląskim.

Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

O ile mogliśmy się spodziewać odświeżenia promocji z premią za otwarcie konta (co jest już tradycją), o tyle zaoferowanie uczestnikom premii aż 160 zł jest prawdziwą noworoczną niespodzianką. Od wielu miesięcy ING Bank Śląski konsekwentnie oferował bowiem od 100 do 140 zł. Sprawdźmy, czy wraz z tą podwyżką bank podniósł też wymagania stawiane przed nowymi posiadaczami młodzieżowego Konta Mobi.

Dla kogo promocja?

Najnowsza edycja promocji potrwa do 31 marca 2020 r. Mogą z niej skorzystać osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, a więc pełnoletnie. Zwracamy na to uwagę dlatego, że poza ofertą specjalną Konto Mobi mogą otworzyć nawet młodsi klienci. Z kolei górna granica wieku w przypadku tego rachunku to 26 lat.

Obowiązuje też okres karencji. W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które między 1 października 2018 r. a 31 grudnia 2019 r. posiadały (również jako współposiadacze) którekolwiek z wymienionych kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

100 zł lub 160 zł – wysokość premii zależy od Ciebie

ING Bank Śląski nagradza aktywnych posiadaczy Konta Mobi premią gotówkową w wysokości 100 lub 160 zł. Wniosek? Tylko od Ciebie zależy, czy zadowolisz się samą „stówką”, czy będziesz ubiegał się o pełną nagrodę.

Oto wymagana aktywność:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. otwórz Konto Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO). Wniosek złóż na stronie internetowej banku.

Pamiętaj o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych (także profilowanych) drogą elektroniczną!

Krok 2
Krok 2

Do 30 kwietnia 2020 r. wykonaj przy użyciu karty lub Blikiem co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Aby zwiększyć wysokość premii do 160 zł, powinieneś spełnić wszystkie powyższe warunki, a dodatkowo do 30 kwietnia 2020 r.:

  • wykonać min. 3 transakcje Blikiem w Internecie (mogą to być płatności wykonane w ramach wspomnianych wcześniej min. 10 transakcji) oraz
  • zlecić co najmniej 3 przelewy na telefon Blik, każdy na kwotę min. 5 zł.
Nagroda
Nagroda

100 lub 160 zł (w zależności od tego, które warunki udało Ci się spełnić) wpłynie na Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 15 maja 2020 r.

Drukuj

Dodatkowe informacje

Oto kilka dodatkowych szczegółów, o których powinieneś wiedzieć:

  • w przypadku promocyjnych płatności kartą lub Blikiem bank nie uzna wypłat gotówki oraz transakcji zwróconych lub anulowanych,
  • nie zamykaj Konta Mobi ani OKO aż do otrzymania premii – w przeciwnym razie utracisz do niej prawo,
  • premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Konto Mobi oraz OKO w ING

Teraz wiesz już wszystko o promocji, ale prawdopodobnie brakuje Ci wiedzy o produktach, z których należy skorzystać w celu zgarnięcia premii.

Konto Mobi to połączenie funkcjonalności „dorosłego” konta osobistego z niższymi opłatami. Posiadacze rachunku są zwolnieni z kosztów jego prowadzenia, a do ukończenia 26 roku życia – także z prowizji za kartę. Należy jedynie kontrolować ilość wypłat gotówki z bankomatów w miesiącu, ewentualnie korzystać z maszyn własnych banku lub Planet Cash:

Kolejnym, niezbędnym elementem promocyjnej układanki jest Otwarte Konto Oszczędnościowe – darmowe w prowadzeniu, a do tego z oprocentowaniem 2,5% w skali roku dla środków do 100 tys. zł przez 4 miesiące. Na atrakcyjne warunki będziesz mógł liczyć także po tym okresie w ramach bliźniaczo podobnej oferty dla tzw. „nowych środków”:

Dobrze znana promocja, ale z wyższą premią!

Nie 140 zł, a 160 zł wynosi obecnie maksymalna premia w promocji studenckiego Konta Mobi. ING Bank Śląski rozpoczyna więc 2020 rok z przytupem, a my mamy nadzieję, że dopiero się rozkręca.

Póki co doceńmy jednak to, co już teraz bank oferuje potencjalnym klientom. 160 zł to solidny zastrzyk gotówki, który docenią przede wszystkim studenci. A skoro warunki aktywności sprowadzają się do korzystania z karty i popularnego Blika, to czemu by nie spróbować?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju – aktualnie zajmuje 4 miejsce na rynku pod względem wartości aktywów. Od 1996 r. głównym udziałowcem banku jest holenderska Grupa ING. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta".

Czytaj więcej