Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 160 zł premii za Konto Mobi do 26 lat w ING Banku Śląskim

Do 160 zł premii za Konto Mobi do 26 lat w ING Banku Śląskim
Źródło: najlepszekonto.pl

Nowa edycja promocji Konta Mobi w ING przynosi nam identyczną premię jak w poprzedniej edycji – 110 lub 160 zł. Akcja potrwa do 19 stycznia 2022 r.

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, o ile jesteś osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych. Zwracamy na to uwagę dlatego, że poza ofertą specjalną Konto Mobi mogą otworzyć nawet młodsi klienci. Z kolei górna granica wieku w przypadku tego rachunku to 26 lat.

Obowiązuje też okres karencji. W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które między 1 lipca 2020 r. a 30 września 2021 r. posiadały (również jako współposiadacz) którekolwiek z wymienionych kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

Z regulaminu wynika, że z promocji wykluczeni są także posiadacze innych produktów ING Banku Śląskiego oraz pełnomocnicy osób będących klientami ING.

Jak zgarnąć pełne 160 zł?

ING Bank Śląski nagradza aktywnych posiadaczy Konta Mobi premią gotówkową w wysokości 110 lub 160 zł. Wniosek? Tylko od Ciebie zależy, czy zadowolisz się niższą kwotą, czy będziesz ubiegał się o pełną nagrodę.

Oto wymagana aktywność:

Krok 1
Krok 1

Do 19 stycznia 2022 r. otwórz Konto Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO). Wniosek złóż na stronie internetowej banku. Cały proces możesz przeprowadzić zdalnie, bez spotykania się z kurierem czy odwiedzania placówki!

W momencie przystąpienia do promocji pamiętaj o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych (także profilowanych) drogą elektroniczną!

Krok 2
Krok 2

Program poleceń (tylko do 25 listopada 2021 r.): Jeśli masz znajomego, który posiada konto osobiste w ING, wpisz we wniosku otrzymany od niego kod. Podaj również imię, nazwisko i adres obecnego klienta.

Krok 3
Krok 3

Do 19 lutego 2022 r. wykonaj przy użyciu karty, portfela cyfrowego (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię 110 zł.

Krok 4
Krok 4

Aby zwiększyć wysokość premii do 160 zł, powinieneś spełnić wszystkie powyższe warunki, a dodatkowo do 19 lutego 2022 r.

  • wykonać min. 3 transakcje Blikiem w Internecie (mogą to być płatności wykonane w ramach wspomnianych wcześniej min. 10 transakcji),
  • uruchomić na założonym w promocji Otwartym Koncie Oszczędnościowym przynajmniej jeden Cel oszczędnościowy,
  • dopilnować, by 19 lutego 2022 r. saldo na Celu oszczędnościowym (lub łącznie na wszystkich Celach, jeśli zdecydowałeś się założyć ich więcej) wynosiło min. 100 zł.
Krok 5
Krok 5

Program poleceń: Jeśli bierzesz udział również w programie poleceń, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności, które pozwolą Ci na zgarnięcie kolejnych 50 zł!

Nagroda
Nagroda

110 lub 160 zł (w zależności od tego, które warunki udało Ci się spełnić) wpłynie na Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 8 marca 2022 r.

Dodatkowe informacje

Oto kilka dodatkowych szczegółów, o których powinieneś wiedzieć:

  • w przypadku promocyjnych płatności kartą, cyfrowym portfelem lub Blikiem bank nie uzna wypłat gotówki oraz transakcji zwróconych lub anulowanych,
  • kartę powinieneś zamówić najpóźniej do 19 stycznia 2022 r.,
  • nie zamykaj Konta Mobi ani OKO aż do otrzymania nagrody – w przeciwnym razie utracisz do niej prawo,
  • możesz wykonać jednorazowy przelew na cel oszczędnościowy w wysokości 100 zł, gdyż regulamin promocji nie zawiera szczegółowych wymagań odnośnie tej aktywności,
  • premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Konto Mobi oraz OKO w ING

Teraz wiesz już wszystko o promocji, ale prawdopodobnie brakuje Ci informacji o produktach, z których należy skorzystać w celu zgarnięcia premii.

Konto Mobi

Konto Mobi to połączenie funkcjonalności „dorosłego” konta osobistego z niższymi opłatami. Posiadacze rachunku są zwolnieni z kosztów jego prowadzenia, a do ukończenia 26 roku życia – także z prowizji za kartę. Należy jedynie kontrolować liczbę wypłat gotówki z bankomatów w miesiącu, ewentualnie korzystać z maszyn własnych banku lub Planet Cash:

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Cele oszczędnościowe – których założenie jest konieczne do zgarnięcia wyższej premii – to swego rodzaju subkonta w ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego, na które możesz odkładać środki na realizację swoich celów, np. wyjazdu na wakacje czy droższego zakupu.

Charakterystyczną cechą OKO jest możliwość dokonywania z niego nieograniczonej liczby bezpłatnych wewnętrznych przelewów internetowych w miesiącu.

Sam zdecyduj, którą premię wybrać

Cieszy nas, że w nowej odsłonie swojej promocji ING zdecydował się utrzymać maksymalną premię. Zgarnięcie całych 160 zł nie powinno sprawić Ci większego problemu, jednak – jeśli chcesz – możesz poprzestać na niższej nagrodzie. Wybór jak zawsze należy do Ciebie. Powodzenia 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie Konta Mobi”, edycja październik 2021 r.

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.