Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat).

Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat)

Aldona Derdziak
Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat)
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Nowa edycja promocji Konta Mobi w ING przynosi nam niezmienione warunki uczestnictwa i taką samą premię - 100 lub 160 zł. Akcja potrwa do 30 września 2020 r.

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, o ile jesteś osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych. Zwracamy na to uwagę dlatego, że poza ofertą specjalną Konto Mobi mogą otworzyć nawet młodsi klienci. Z kolei górna granica wieku w przypadku tego rachunku to 26 lat.

Obowiązuje też okres karencji. W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które między 1 kwietnia 2019 r. a 30 czerwca 2020 r. posiadały (również jako współposiadacze) którekolwiek z wymienionych kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

100 zł lub 160 zł – co wybierzesz?

ING Bank Śląski nagradza aktywnych posiadaczy Konta Mobi premią gotówkową w wysokości 100 lub 160 zł. Wniosek? Tylko od Ciebie zależy, czy zadowolisz się samą „stówką”, czy będziesz ubiegał się o pełną nagrodę.

Oto wymagana aktywność:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. otwórz Konto Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO). Wniosek złóż na stronie internetowej banku. Cały proces możesz przeprowadzić zdalnie, bez spotykania się z kurierem czy odwiedzania placówki!

Pamiętaj o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych (także profilowanych) drogą elektroniczną!

Krok 2
Krok 2

Do 31 października 2020 r. wykonaj przy użyciu karty lub Blikiem co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Aby zwiększyć wysokość premii do 160 zł, powinieneś spełnić wszystkie powyższe warunki, a dodatkowo do 31 października 2020 r.:

  • wykonać min. 3 transakcje Blikiem w Internecie (mogą to być płatności wykonane w ramach wspomnianych wcześniej min. 10 transakcji) oraz
  • zlecić co najmniej 3 przelewy na telefon Blik, każdy na kwotę min. 5 zł.
Nagroda
Nagroda

100 lub 160 zł (w zależności od tego, które warunki udało Ci się spełnić) wpłynie na Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 17 listopada 2020 r.

Dodatkowe informacje

Oto kilka dodatkowych szczegółów, o których powinieneś wiedzieć:

  • w przypadku promocyjnych płatności kartą lub Blikiem bank nie uzna wypłat gotówki oraz transakcji zwróconych lub anulowanych,
  • nie zamykaj Konta Mobi ani OKO aż do otrzymania premii – w przeciwnym razie utracisz do niej prawo,
  • premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Konto Mobi oraz OKO w ING

Teraz wiesz już wszystko o promocji, ale prawdopodobnie brakuje Ci wiedzy o produktach, z których należy skorzystać w celu zgarnięcia premii.

Konto Mobi to połączenie funkcjonalności „dorosłego” konta osobistego z niższymi opłatami. Posiadacze rachunku są zwolnieni z kosztów jego prowadzenia, a do ukończenia 26 roku życia – także z prowizji za kartę. Należy jedynie kontrolować ilość wypłat gotówki z bankomatów w miesiącu, ewentualnie korzystać z maszyn własnych banku lub Planet Cash:

Kolejnym, niezbędnym elementem promocyjnej układanki jest Otwarte Konto Oszczędnościowe – darmowe w prowadzeniu i z oprocentowaniem 0,5% w skali roku .

Nic nie stoi na przeszkodzie, byś później sięgnął po kartę kredytową i zdobył kolejną premię.

Warunki i premia bez zmian!

Cieszy nas, że w nowej odsłonie swojej promocji ING zdecydował się utrzymać bez zmian zarówno wysokość premii, jak i warunki jej przyznania. Wymagania nie są zbyt wygórowane, w dodatku ciągle możesz wybrać, jaką premię chcesz otrzymać - skromne 100 zł, czy jednak 160 zł.

Warto też podkreślić, że w ING Banku Śląskim konto można otworzyć całkowicie zdalnie, nie wychodząc z domu, nie spotykając się z kurierem, co jest niezwykle ważne w czasie pandemii koronawirusa. Tak więc propozycja ING jest nie tylko zyskowna, ale i bezpieczna.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.

Więcej o ING Bank Śląski