Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat).

Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat)

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat)
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne promocje kont osobistych z oferty ING Banku Śląskiego będą związane z premią w wysokości 160 zł. W najnowszej edycji akcji dotyczącej Konta Mobi warunki pozostały bez zmian.

Dla kogo promocja?

Najnowsza edycja promocji potrwa do 30 czerwca 2020 r. Mogą z niej skorzystać osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, a więc pełnoletnie. Zwracamy na to uwagę dlatego, że poza ofertą specjalną Konto Mobi mogą otworzyć nawet młodsi klienci. Z kolei górna granica wieku w przypadku tego rachunku to 26 lat.

Obowiązuje też okres karencji. W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które między 1 stycznia 2019 r. a 31 marca 2020 r. posiadały (również jako współposiadacze) którekolwiek z wymienionych kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

100 zł lub 160 zł – wysokość premii zależy od Ciebie

ING Bank Śląski nagradza aktywnych posiadaczy Konta Mobi premią gotówkową w wysokości 100 lub 160 zł. Wniosek? Tylko od Ciebie zależy, czy zadowolisz się samą „stówką”, czy będziesz ubiegał się o pełną nagrodę.

Oto wymagana aktywność:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2020 r. otwórz Konto Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO). Wniosek złóż na stronie internetowej banku. Cały proces możesz przeprowadzić zdalnie, bez spotykania się z kurierem czy odwiedzania placówki!

Pamiętaj o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych (także profilowanych) drogą elektroniczną!

Krok 2
Krok 2

Do 31 lipca 2020 r. wykonaj przy użyciu karty lub Blikiem co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Aby zwiększyć wysokość premii do 160 zł, powinieneś spełnić wszystkie powyższe warunki, a dodatkowo do 31 lipca 2020 r.:

  • wykonać min. 3 transakcje Blikiem w Internecie (mogą to być płatności wykonane w ramach wspomnianych wcześniej min. 10 transakcji) oraz
  • zlecić co najmniej 3 przelewy na telefon Blik, każdy na kwotę min. 5 zł.
Nagroda
Nagroda

100 lub 160 zł (w zależności od tego, które warunki udało Ci się spełnić) wpłynie na Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 14 sierpnia 2020 r.

Dodatkowe informacje

Oto kilka dodatkowych szczegółów, o których powinieneś wiedzieć:

  • w przypadku promocyjnych płatności kartą lub Blikiem bank nie uzna wypłat gotówki oraz transakcji zwróconych lub anulowanych,
  • nie zamykaj Konta Mobi ani OKO aż do otrzymania premii – w przeciwnym razie utracisz do niej prawo,
  • premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Konto Mobi oraz OKO w ING

Teraz wiesz już wszystko o promocji, ale prawdopodobnie brakuje Ci wiedzy o produktach, z których należy skorzystać w celu zgarnięcia premii.

Konto Mobi to połączenie funkcjonalności „dorosłego” konta osobistego z niższymi opłatami. Posiadacze rachunku są zwolnieni z kosztów jego prowadzenia, a do ukończenia 26 roku życia – także z prowizji za kartę. Należy jedynie kontrolować ilość wypłat gotówki z bankomatów w miesiącu, ewentualnie korzystać z maszyn własnych banku lub Planet Cash:

Kolejnym, niezbędnym elementem promocyjnej układanki jest Otwarte Konto Oszczędnościowe – darmowe w prowadzeniu i z oprocentowaniem 0,5% w skali roku .

Warunki i premia bez zmian!

ING Bank Śląski nie stawia wygórowanych wymagań, nie oczekuje nadzwyczajnej aktywności na rachunku, by przyznać atrakcyjną premię pieniężną. Na dodatek daje możliwość wyboru, czy zadowolisz się skromną stówą, czy zechcesz zgarnąć pełną pulę, czyli 160 zł.

Warto też podkreślić, że w ING Banku Śląskim konto można otworzyć całkowicie zdalnie, nie wychodząc z domu, nie spotykając się z kurierem, co jest niezwykle ważne w czasie pandemii koronawirusa. Tak więc propozycja ING jest nie tylko intratna, ale i bezpieczna.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.

Więcej o ING Bank Śląski