Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim.

160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
Źródło: strona ING

Liczyliśmy, że ING ponownie zaproponuje premię za założenie konta osobistego i bank nie zawiódł naszych nadziei. Do zdobycia znów jest 100 zł lub 160 zł w gotówce za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort, a warunki są podobne do tych z wcześniejszych edycji. Promocja trwa do 31 marca 2021 r.

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów, czyli osób pełnoletnich. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 października 2019 r. a 31 grudnia 2020 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Klasyczne, Student i PRP.

Tym razem regulamin jednoznacznie wyklucza posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING Banku Śląskiego. Jeśli więc posiadasz w tej instytucji np. kredyt lub konto firmowe, nie będziesz mógł wziąć udziału w najnowszej promocji.

Nawet 160 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków – oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 160 zł premii:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową poprzez stronę banku.

Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej do 30 czerwca 2021 r. wykonaj kartą lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł – za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł premii.

Krok 3
Krok 3

Jeśli chcesz zyskać 160 zł zamiast 100 zł premii, również do 30 czerwca 2021 r. spełnij dodatkowo poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • w przynajmniej trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł,
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji i dopilnuj, by 30 czerwca 2021 r. było na nim min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

100 lub 160 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 lipca 2021 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

O tym pamiętaj

ING proponuje nowym klientom 100 lub 160 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 100 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie, zapewnisz wpływy na rachunek i założysz cel oszczędnościowy.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że powinno być to wynagrodzenie / renta / emerytura przekazywane z rachunku, którego posiadaczem nie jest klient indywidualny. Bank nie będzie także uznawał wpłat własnych w oddziale lub wpłatomacie.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko – mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych (wypłaty gotówki są wykluczone!). Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane jako spełniające warunki akcji.

Możesz założyć nawet kilka celów oszczędnościowych, jednak suma ich sald na 30 czerwca 2021 r. musi wynosić min. 300 zł. Jeśli nie chcesz długo utrzymywać środków na celu, załóż go przed końcem czerwca i zamknij na początku lipca 2021 r.

Na koniec dobra wiadomość – nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Nowoczesna oferta ING

ING ma w swojej ofercie wiele argumentów na rzecz nawiązania z nim współpracy.

Konto z Lwem

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacimy ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniemy, dokonując transakcji na łączną kwotę min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego).

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz szerokiej gamy płatności telefonem.

Otwarte Konto Oszczędnościowe

W promocji ROR otwierasz również konto oszczędnościowe, warto zatem chociaż przez chwilę przyjrzeć się jego parametrom.

Premia za systematyczność i oszczędność

ING Bank Śląski nie stawia skomplikowanych wymagań przed nowymi klientami. Nagrodę w wysokości 100 zł lub 160 możesz otrzymać za spełnienie prostych warunków, opisanych w klarowny sposób w regulaminie. Na dodatek sam możesz podjąć decyzję, czy poprzestajesz na niższej premii, czy wykażesz się nieco większą aktywnością i sięgniesz po całą pulę.

Naszym zdaniem, 160 zł za otwarcie Konta Direct jest w zasięgu każdego, kto od 1 października 2019 r. nie posiadał w pomarańczowym banku rachunku osobistego i będzie pamiętał o dość regularnej aktywności na nowym koncie – transakcjach kartą / Blikiem i wpływach wynagrodzenia. Założenie celu oszczędnościowego także nie jest skomplikowanym wymogiem, a na dodatek mamy na to aż pół roku.

Jeżeli jesteś w stanie spełnić warunki promocji, a jednocześnie zależy Ci na zastrzyku finansowym w postaci premii – najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem ciekawą ofertą.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 160 zł z Kontem Direct lub Komfort" edycja styczeń-marzec 2021

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.