Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim

Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim
Źródło: strona ING

Spodziewaliśmy się, że ING ponownie zaproponuje premię za założenie konta osobistego i z zadowoleniem odnotowaliśmy fakt, że w nowej odsłonie promocji można zyskać nieco więcej. Tym razem do zdobycia jest 100 lub 160 zł w gotówce za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort, a warunki są podobne do tych z wcześniejszych edycji. Promocja trwa do 31 marca 2020 r.

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów, czyli osób pełnoletnich. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 października 2018 r. a 31 grudnia 2019 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Klasyczne, Student i PRP.

Posiadanie Otwartego Konta Oszczędnościowego w świetle regulaminu nie jest zabronione, jednak, jak potwierdza bank, nie pozwoli to na udział w promocji.

Nawet 160 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków - oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 160 zł premii:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. poprzez tę stronę banku otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową. Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej do 30 czerwca 2020 r. wykonaj kartą lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł - za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł premii.

Krok 3
Krok 3

Jeśli chcesz zyskać 160 zł zamiast 100 zł premii, również do 30 czerwca 2020 r. spełnij także poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • w przynajmniej trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł.
Krok 4
Krok 4

100 lub 160 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 16 lipca 2020 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

Na to zwróć uwagę

ING proponuje nowym klientom 100 lub 160 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 100 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie i zapewnisz wpływy na rachunek.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że powinno być to wynagrodzenie przekazywane z rachunku firmowego, a nie z konta dla klientów indywidualnych. Bank nie będzie także uznawał wpłat w oddziale lub wpłatomacie.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko - mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych (wypłaty gotówki są wykluczone!). Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane do akcji.

Nowoczesne Konto z Lwem w ING

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacimy ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniemy, dokonując transakcji na min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego). Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej i szerokiej gamy płatności telefonem:

Otwarte Konto Oszczędnościowe i i 100 zł premii za Cel oszczędnościowy

W promocji ROR otwierasz również konto oszczędnościowe, warto zatem chociaż na chwilę przyjrzeć się jego parametrom - tu w ofercie specjalnej zyskujesz 2,5% przez 4 miesiące:

Większa premia za systematyczność

Wyższy bonus od ING to miła niespodzianka, bowiem banki często raczej obniżają premie za założenie konta, zamiast je podwyższać. 160 zł za otwarcie Konta Direct jest w zasięgu każdego, kto od października 2018 r. nie posiadał w pomarańczowym banku rachunku osobistego i będzie pamiętał o dość regularnej aktywności na nowym koncie - transakcjach kartą/Blikiem i wpływach wynagrodzenia.

Nowy rok sprzyja porządkom, także tym finansowym — może warto go zacząć od udziału w tej promocji, zarabiać na koncie oszczędnościowym i zyskać niezłą premię? :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.