Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim
Źródło: strona ING

Wraz z Nowym Rokiem ING Bank Śląski ponownie zachęca klientów do skorzystania z oferty jego rachunków osobistych, ale tym razem oferuje aż 160 zł premii! Warunki są podobne do poprzednich edycji promocji, a dodatkowo możesz także otrzymać podwyższone do 2,5% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

Spodziewaliśmy się, że ING ponownie zaproponuje premię za założenie konta osobistego i z zadowoleniem odnotowaliśmy fakt, że w nowej odsłonie promocji można zyskać nieco więcej. Tym razem do zdobycia jest 100 lub 160 zł w gotówce za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort, a warunki są podobne do tych z wcześniejszych edycji. Promocja trwa do 31 marca 2020 r.

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów, czyli osób pełnoletnich. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 października 2018 r. a 31 grudnia 2019 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Klasyczne, Student i PRP.

Posiadanie Otwartego Konta Oszczędnościowego w świetle regulaminu nie jest zabronione, jednak, jak potwierdza bank, nie pozwoli to na udział w promocji.

Nawet 160 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków - oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 160 zł premii:

Drukuj

Na to zwróć uwagę

ING proponuje nowym klientom 100 lub 160 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 100 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie i zapewnisz wpływy na rachunek.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że powinno być to wynagrodzenie przekazywane z rachunku firmowego, a nie z konta dla klientów indywidualnych. Bank nie będzie także uznawał wpłat w oddziale lub wpłatomacie.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko - mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych (wypłaty gotówki są wykluczone!). Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane do akcji.

Nowoczesne Konto z Lwem w ING

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacimy ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniemy, dokonując transakcji na min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego). Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej i szerokiej gamy płatności telefonem:

W promocji otwierasz również konto oszczędnościowe, warto zatem chociaż na chwilę przyjrzeć się jego parametrom - tu w ofercie specjalnej zyskujesz 2,5% przez 4 miesiące:

Większa premia za systematyczność

Wyższy bonus od ING to miła niespodzianka, bowiem banki często raczej obniżają premie za założenie konta, zamiast je podwyższać. 160 zł za otwarcie Konta Direct jest w zasięgu każdego, kto od października 2018 r. nie posiadał w pomarańczowym banku rachunku osobistego i będzie pamiętał o dość regularnej aktywności na nowym koncie - transakcjach kartą/Blikiem i wpływach wynagrodzenia. Nowy rok sprzyja porządkom, także tym finansowym - może warto go zacząć od udziału w tej promocji, zarabiać na koncie oszczędnościowym i zyskać niezłą premię? :)

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort"

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze