Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim

Aldona Derdziak
Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim
Źródło: strona ING
ING - Konto z Lwem Direct - 160 zł

Liczyliśmy, że ING ponownie zaproponuje premię za założenie konta osobistego i bank nie zawiódł naszych nadziei. Do zdobycia znów jest 100 zł lub 160 zł w gotówce za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort, a warunki są podobne do tych z wcześniejszych edycji. Promocja trwa do 31 grudnia 2020 r.

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów, czyli osób pełnoletnich. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 lipca 2019 r. a 31 sierpnia 2020 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Klasyczne, Student i PRP.

Ważne! Teoretycznie regulamin nie wyklucza posiadaczy innych produktów ING, ale w praktyce takie osoby i tak nie skorzystają z promocji. System potraktuje je jako obecnych klientów i wymusi otwarcie konta w bankowości internetowej (lub w oddziale), co w konsekwencji pozbawi prawa do premii.

Nawet 160 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków – oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 160 zł premii:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową poprzez stronę banku . Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej do 31 marca 2021 r. wykonaj kartą lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł – za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł premii.

Krok 3
Krok 3

Jeśli chcesz zyskać 160 zł zamiast 100 zł premii, również do 31 marca 2021 r. spełnij dodatkowo poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • w przynajmniej trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł,
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji i utrzymaj na nim min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

100 lub 160 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 16 kwietnia 2021 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

O tym pamiętaj

ING proponuje nowym klientom 100 lub 160 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 100 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie, zapewnisz wpływy na rachunek i założysz cel oszczędnościowy.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że powinno być to wynagrodzenie / renta / emerytura przekazywane z rachunku, którego posiadaczem nie jest klient indywidualny. Bank nie będzie także uznawał wpłat własnych w oddziale lub wpłatomacie.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko – mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych (wypłaty gotówki są wykluczone!). Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane do akcji.

Możesz założyć nawet kilka celów oszczędnościowych, jednak suma ich sald na 31 marca 2021 r. musi wynosić min. 300 zł. Jeśli nie chcesz długo utrzymywać środków na celu, załóż go przed końcem marca i zamknij na początku kwietnia 2021 r.

Nowoczesna oferta ING

ING ma w swojej ofercie wiele argumentów na rzecz nawiązania z nim współpracy.

Konto z Lwem

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacimy ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniemy, dokonując transakcji na łączną kwotę min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego).

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz szerokiej gamy płatności telefonem.

Otwarte Konto Oszczędnościowe

W promocji ROR otwierasz również konto oszczędnościowe, warto zatem chociaż przez chwilę przyjrzeć się jego parametrom.

Opcjonalnie: karta kredytowa Mastercard

Choć nie jest to wymóg opisywanej promocji, to będąc już klientem ING Banku Śląskiego, możesz sięgnąć po kartę kredytową i zdobyć kolejny bonus.

Premia za systematyczność i oszczędność

ING Bank Śląski nie stawia skomplikowanych wymagań przed nowymi klientami. Nagrodę w wysokości 100 zł lub 160 możesz otrzymać za spełnienie prostych warunków, opisanych w klarowny sposób w regulaminie. Na dodatek sam możesz podjąć decyzję, czy poprzestajesz na niższej premii, czy wykażesz się nieco większą aktywnością i sięgniesz po całą pulę.

Naszym zdaniem, 160 zł za otwarcie Konta Direct jest w zasięgu każdego, kto od 1 lipca 2019 r. nie posiadał w pomarańczowym banku rachunku osobistego i będzie pamiętał o dość regularnej aktywności na nowym koncie –transakcjach kartą / Blikiem i wpływach wynagrodzenia. Nowym warunkiem jest tu założenie celu oszczędnościowego, na to jednak mamy aż pół roku.

Jeżeli jesteś w stanie spełnić warunki promocji, a jednocześnie zależy Ci na zastrzyku finansowym w postaci premii – najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem ciekawą ofertą.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 160 zł z Kontem Direct lub Komfort" edycja październik-grudzień 2020

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.

Więcej o ING Bank Śląski