Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim

Beata Szymańska
Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim
Źródło: strona ING

Liczyliśmy, że ING ponownie zaproponuje premię za założenie konta osobistego i bank nie zawiódł naszych nadziei. Do zdobycia znów jest 100 zł lub 160 zł w gotówce za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort, a warunki są podobne do tych z wcześniejszych edycji. Promocja trwa do 30 września 2020 r.

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów, czyli osób pełnoletnich. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 kwietnia 2019 r. a 30 czerwca 2020 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Klasyczne, Student i PRP.

Ważne! Teoretycznie regulamin nie wyklucza posiadaczy innych produktów, ale w praktyce takie osoby i tak nie skorzystają z promocji. System potraktuje je jako obecnych klientów i wymusi otwarcie konta w bankowości internetowej (lub w oddziale), co w konsekwencji pozbawi prawa do premii.

Nawet 160 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków - oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 160 zł premii:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową poprzez stronę banku . Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej do 31 grudnia 2020 r. wykonaj kartą lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł - za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł premii.

Krok 3
Krok 3

Jeśli chcesz zyskać 160 zł zamiast 100 zł premii, również do 31 grudnia 2020 r. spełnij także poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • w przynajmniej trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł.
Krok 4
Krok 4

100 lub 160 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 stycznia 2021 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Na to zwróć uwagę

ING proponuje nowym klientom 100 lub 160 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 100 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie i zapewnisz wpływy na rachunek.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że powinno być to wynagrodzenie /renta / emerytura przekazywane z rachunku, którego posiadaczem nie jest klient indywidualny. Bank nie będzie także uznawał wpłat w oddziale lub wpłatomacie.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko - mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych (wypłaty gotówki są wykluczone!). Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane do akcji.

Nowoczesne Konto z Lwem w ING

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacimy ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniemy, dokonując transakcji na min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego). Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz szerokiej gamy płatności telefonem:

Otwarte Konto Oszczędnościowe

W promocji ROR otwierasz również konto oszczędnościowe, warto zatem chociaż przez chwilę przyjrzeć się jego parametrom:

Premia za systematyczność

ING Bank Śląski i tym razem nie ma skomplikowanych wymagań. Nagrodę w wysokości 100 zł lub 160 możesz otrzymać za spełnienie prostych warunków, opisanych w klarowny sposób w regulaminie. Na dodatek sam możesz podjąć decyzję, czy poprzestajesz na niższej premii, czy wykażesz się nieco większą aktywnością i sięgniesz po całą pulę.

Naszym zdaniem, 160 zł za otwarcie Konta Direct jest w zasięgu każdego, kto od 1 kwietnia 2019 r. nie posiadał w pomarańczowym banku rachunku osobistego i będzie pamiętał o dość regularnej aktywności na nowym koncie - transakcjach kartą / Blikiem i wpływach wynagrodzenia.

Reasumując, jeżeli jesteś w stanie spełnić warunki promocji, a jednocześnie zależy Ci na zastrzyku finansowym w postaci premii – najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem ciekawą ofertą.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort" (lipiec-wrzesień 2020 r.)

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.

Więcej o ING Bank Śląski