Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim (+ 50 zł za otwarcie z polecenia)

160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim (+ 50 zł za otwarcie z polecenia)
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja z premią za założenie konta w ING powoli staje się tradycją. W kwietniu bank ponownie zachęca do założenia Konta z Lwem Direct lub Komfort, proponując za to nawet 160 zł premii. Akcja trwa do 30 czerwca 2021 r.

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów, czyli osób pełnoletnich. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 stycznia 2020 r. a 31 marca 2021 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Klasyczne, Student i PRP.

Tym razem regulamin jednoznacznie wyklucza posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING Banku Śląskiego. Jeśli więc posiadasz w tej instytucji np. kredyt lub konto firmowe, nie będziesz mógł wziąć udziału w najnowszej promocji.

Nawet 160 zł dla aktywnych (+ 50 zł w programie poleceń)

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków – oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 160 zł premii (oraz, opcjonalnie, 50 zł za otwarcie konta z polecenia):

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2021 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową poprzez stronę banku.

Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną.

Krok 2
Krok 2

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z polecenia i masz znajomego, który posiada konto osobiste w ING, wpisz we wniosku otrzymany od niego kod. Podaj również imię, nazwisko i adres obecnego klienta.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do 30 września 2021 r. wykonaj kartą lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł – za spełnienie tego warunku otrzymasz 110 zł premii.

Krok 4
Krok 4

Jeśli chcesz zyskać 160 zł zamiast 110 zł premii, również do 30 września 2021 r. spełnij dodatkowo poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • w przynajmniej trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł,
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji,
  • wykonaj min. trzy przelewy z konta osobistego (w różnych miesiącach) na założony cel oszczędnościowy w kwocie min. 100 zł każdy,
  • dopilnuj, by 30 września 2021 r. na celu oszczędnościowym było min. 300 zł.
Krok 5
Krok 5

Program poleceń: Jeśli bierzesz udział również w programie poleceń, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności w ramach tej promocji!

Nagroda
Nagroda

110 lub 160 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 października 2021 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

O tym pamiętaj

ING proponuje nowym klientom 110 lub 160 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 110 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie, zapewnisz wpływy na rachunek i założysz cel oszczędnościowy, zasilając go odpowiednimi kwotami.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że powinno być to wynagrodzenie / renta / emerytura przekazywane z rachunku, którego posiadaczem nie jest klient indywidualny. Bank nie będzie także uznawał wpłat własnych w oddziale lub wpłatomacie.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko – mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych (wypłaty gotówki są wykluczone!). Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane jako spełniające warunki akcji.

Możesz założyć nawet kilka celów oszczędnościowych, jednak suma ich sald na 30 września 2021 r. musi wynosić min. 300 zł. W obecnej edycji pojawił się też nowy warunek z tym związany – cel należy zasilić trzy razy kwotą min. 100 zł i to w różnych miesiącach. Tym razem nie uda się manewr jednorazowego przelewu w kwocie 300 zł. Nie zostaną też uwzględnione wpłaty na Cel oszczędnościowy z OKO.

Na koniec dobra wiadomość – nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Zgarnij dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z polecenia

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami programu poleceń, jeśli chcesz powiększyć swoją premię o kolejne 50 zł:

Nowoczesna oferta ING

ING ma w swojej ofercie wiele argumentów na rzecz nawiązania z nim współpracy.

Konto z Lwem Direct

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacimy ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniemy, dokonując transakcji na łączną kwotę min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego).

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz szerokiej gamy płatności telefonem.

Systematyczni i oszczędni zyskują więcej

To już kolejna edycja tej promocji, choć tym razem warunki – proste i klarowne – lekko się zmieniły.

Podstawowa premia za założenie konta i transakcje bezgotówkowe wynosi teraz 110 zł. Jeśli chcesz powalczyć o więcej, oprócz transakcji Blikiem w Internecie i wpływów na konto musisz założyć cel oszczędnościowy i trzy razy (w różnych miesiącach) zasilić go kwotą min. 100 zł. To dodatkowy warunek w porównaniu do poprzedniej edycji, który motywuje do systematyczności i pamiętania co miesiąc o przelewie na oszczędności.

Pomimo tego wymagania stawiane przed uczestnikami nie są trudne. Jeżeli jesteś w stanie je spełnić, a jednocześnie zależy Ci na zastrzyku finansowym w postaci premii – najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem ciekawą ofertą.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 160 zł z Kontem Direct lub Komfort" edycja kwiecień-czerwiec 2021

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.