Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ponownie 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

Ponownie 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
Źródło: najlepszekonto.pl

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów będących osobami z pełną zdolnością do czynności prawnych. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 lipca 2020 r. a 30 września 2021 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Klasyczne, Student i PRP.

Ponadto regulamin jednoznacznie wyklucza posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING Banku Śląskiego oraz pełnomocników. Jeśli więc posiadasz w tej instytucji np. kredyt lub konto firmowe, nie będziesz mógł wziąć udziału w najnowszej promocji.

Nawet 160 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków – oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 160 zł premii:

Krok 1
Krok 1

Do 19 stycznia 2022 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową poprzez stronę banku.

Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną.

Krok 2
Krok 2

Program poleceń (tylko do 25 listopada 2021 r.): Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z polecenia i masz znajomego, który posiada konto osobiste w ING, wpisz we wniosku otrzymany od niego kod. Podaj również imię, nazwisko i adres obecnego klienta.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do 19 kwietnia 2022 r. wykonaj kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł – za spełnienie tego warunku otrzymasz 110 zł premii.

Krok 4
Krok 4

Jeśli chcesz zyskać 160 zł zamiast 110 zł premii, również do 19 kwietnia 2022 r. spełnij dodatkowo poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • w przynajmniej trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł,
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji,
  • dopilnuj, by 19 kwietnia 2022 r. na celu oszczędnościowym było min. 300 zł.
Krok 5
Krok 5

Program poleceń: Jeśli bierzesz udział również w programie poleceń, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności w ramach tej promocji!

Nagroda
Nagroda

110 lub 160 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 4 maja 2022 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

O tym pamiętaj

ING proponuje nowym klientom 110 lub 160 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 110 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie, zapewnisz wpływy na rachunek i założysz cel oszczędnościowy, zasilając go kwotą min. 300 zł.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że powinno być to wynagrodzenie / renta / emerytura przekazywane z rachunku, którego posiadaczem nie jest klient indywidualny. Bank nie będzie także uznawał wpłat własnych w oddziale lub wpłatomacie.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko – mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych i przez telefon (wypłaty gotówki są wykluczone!) wykonane kartą, Blikiem lub portfelem mobilnym, czyli za pomocą Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz otrzymać wyższą nagrodę, obowiązkowo musisz przeprowadzić trzy transakcje w Internecie z użyciem Blika - pozostałe płatności możesz wykonać za pomocą cyfrowego portfela lub karty.

Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane jako spełniające warunki akcji.

Jeśli podczas składania wniosku zapomnisz o karcie debetowej, możesz zamówić ją najpóźniej do 19 stycznia 2022 r.

Możesz założyć nawet kilka celów oszczędnościowych, jednak suma ich sald na 19 kwietnia 2022 r. musi wynosić min. 300 zł. Regulamin nie precyzuje kwestii wpłat na cel oszczędnościowy. Wygląda więc na to, że możesz wykonać jednorazowy przelew w kwocie 300 zł i transakcja ta zostanie uznana za spełniającą warunki akcji.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Nowoczesna oferta ING

ING ma w swojej ofercie wiele argumentów na rzecz nawiązania z nim współpracy.

Konto z Lwem Direct

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacisz ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniesz, dokonując transakcji na łączną kwotę min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego).

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz szerokiej gamy płatności telefonem.

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Pod względem wysokości oprocentowania zgromadzonych na nim środków OKO należy do czołówki rynkowej. Jego atutem jest także możliwość dokonywania nieograniczonej liczby bezpłatnych internetowych przelewów wewnętrznych w miesiącu.

Systematyczni i oszczędni zyskują więcej

Trzeba przyznać, że warunki najnowszej edycji nadal są proste i mogą się spodobać wielu osobom.

Podstawowa premia za założenie konta i transakcje bezgotówkowe wynosi 110 zł. Jeśli chcesz powalczyć o więcej, oprócz transakcji Blikiem w Internecie i wpływów na konto musisz założyć cel oszczędnościowy i zasilić go kwotą min. 300 zł. Jeżeli jesteś w stanie spełnić te wymagania, a jednocześnie zależy Ci na zastrzyku finansowym w postaci premii – najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem kuszącą ofertą.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 160 zł z Kontem Direct lub Komfort", edycja październik 2021

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.