Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 150 zł zwrotu za zakupy z darmowym kontem internetowym Citi Priority w Citibanku

Do 150 zł zwrotu za zakupy z darmowym kontem internetowym Citi Priority w Citibanku
Źródło: strona promocji

Rachunek Citi Prority (w internetowej wersji) w ostatnim czasie przeszedł prawdziwą metamorfozę. Z drogiego konta, w którym wysokiej opłaty za prowadzenie konta (30 zł) można było uniknąć jedynie dzięki spełnieniu dość wymagającego warunku dotyczącego wpływu lub salda na koncie, zostało przekształcone w bezwarunkowo darmowy rachunek „dla każdego”. Darmowe konto Citi Priority możesz otworzyć do końca roku.

Co więcej, możesz przy tym nie tylko zaoszczędzić na prowizjach, ale nawet wręcz zarobić. Od pewnego czasu obowiązuje bowiem powiązany z rachunkiem program poleceń. Za polecanie oferty Citibanku możesz zgarnąć nawet 1 000 zł!

Teraz dochodzi kolejna możliwość zyskania bonusów. Wystartowała promocja będąca "twórczym" rozwinięciem tej wspomnianej we wstępie do tego artykułu. Warunki do spełnienia są podobne, ale uczestnicy obecnej akcji zyskują nie tylko preferencyjne warunki prowadzenia konta Citi Priority, ale i 5% zwrotu za płatności kartą. Premia przyznawana jest co miesiąc przez pół roku, a do zyskania jest w sumie aż 150 zł. W pierwszym miesiącu możesz zgarnąć maksymalnie 50 zł zwrotu, a w każdym z kolejnych 5 miesięcy – po 20 zł.

Ograniczona pula uczestników

Oferta ze zwrotem nawet 150 zł obowiązuje do 31 grudnia 2018 r., ale z jednym, poważnym zastrzeżeniem – premię otrzyma tylko 3 000 uczestników, którzy wypełnią stosowny formularz dostępny na .

Aby wziąć udział w tej akcji, musisz spełniać warunki obowiązujące w przypadku oferty z kontem Citi Priority za 0 zł, a zatem – nie możesz posiadać (lub być współposiadaczem/pełnomocnikiem) żadnego produktu banku po 1 stycznia 2017 r.

Wskazówka: jeśli posiadasz już jakiś produkt w Citibanku, np. kartę kredytową, to sprawdź alternatywne promocje - tę, w której możesz także zyskać 150 zł zwrotu, ale i dodatkowo 4% premii walutowej lub tę, w której do zdobycia jest 300 zł za zabukowanie kartą kredytową Citibank PremierMiles lotu liniami Emirates.

Proste warunki otrzymania zwrotu

Co należy zrobić, by otrzymać nawet 150 zł zwrotu? Poniżej instrukcja:

  1. Do 31 grudnia 2018 r. złóż wniosek i podpisz umowę o darmowe konto internetowe Citi Priority. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na tej stronie promocji.
  2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:​
    • zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 500 zł (nie może on pochodzić z innego rachunku w Citibanku dla klientów indywidualnych) oraz
    • przynajmniej raz zaloguj się do systemu bankowości internetowej Citibank Online za pomocą przeglądarki w Twoim smartfonie.
  3. Dokonuj transakcji bezgotówkowych kartą. Bank uznaje płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, nie uwzględnia za to płatności zwróconych.

Warto dodać, że bank w żaden sposób nie definiuje wspomnianego wpływu wynagrodzenia. Do otrzymania premii wystarczy zatem zapewnienie wpływu zewnętrznego ze swojego konta w innym banku.

Kiedy otrzymasz zwrot?

O zwrot możesz się ubiegać w ciągu każdego z 6 miesięcy liczonych od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Brzmi abstrakcyjnie? Rozpatrzmy to na przykładzie. Załóżmy, że otworzyłeś konto w sierpniu. W takiej sytuacji do końca września musisz spełnić warunki dotyczące wpływu wynagrodzenia i zalogowania do bankowości elektronicznej z poziomu przeglądarki na smartfonie. Z kolei zwrot będzie Ci przysługiwał za płatności dokonane w miesiącach wrzesień-luty.

Oczywiście jeśli w danym miesiącu nie wykonasz żadnej transakcji, to wciąż masz szansę na zwrot w kolejnych miesiącach. Należne 5% wartości transakcji kartą będziesz otrzymywał w formie uznania rachunku „w ratach”, np. premię za płatności dokonane we wrześniu otrzymasz do końca października, za transakcje z października do końca listopada, itd. O jej przyznaniu bank będzie Cię informował w wiadomościach w systemie bankowości elektronicznej.

Przypomnijmy, że maksymalna premia za pierwszy miesiąc to 50 zł, a w kolejnych 5 miesiącach – 20 zł. Łatwo więc obliczyć, że aby zgarnąć pełne 150 zł zwrotu, należy wydać za pomocą karty 1000 zł w pierwszym miesiącu oraz po 400 zł w każdym z kolejnych 5 miesięcy. Prawdopodobnie są to sumy, które w skali miesiąca i tak przeznaczasz na codzienne zakupy. Teraz musisz jedynie pamiętać, by płacić za nie kartą z Citibanku.

Premia w postaci zwrotu jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Internetowe Konto Citi Priority za 0 zł

Jeszcze kilka tygodni temu o rachunku Citi Priority pisalibyśmy zgoła inaczej. Wspomnielibyśmy m.in. o wysokiej, 30-złotowej opłacie za jego prowadzenie, której uniknięcie było dość trudne.

Na szczęście - przynajmniej do końca roku – jest to nieaktualne. Internetowe konto Citi Prioriti, którego otwarcie jest konieczne do ubiegania się o zwrot w ramach tej promocji, jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz za jego prowadzenie i korzystanie z karty, a po wyrażeniu zgód marketingowych uzyskasz także zwolnienie z prowizji za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Do 1000 zł w programie poleceń

Cechą charakterystyczną rachunków w Citibanku jest możliwość udziału w atrakcyjnych promocjach. Poza omawianą kwotą 150 zł zwrotu za transakcje kartą, możesz także polecać konto znajomym w programie poleceń. Za każde skuteczne polecenie bank zapłaci Ci 100 zł. Maksymalnie do zgarnięcia jest aż 1000 zł! Warunkiem stawianym osobom poleconym jest w tym przypadku utrzymanie na rachunku średniomiesięcznego salda na poziomie min. 30 tys. zł lub dziennego w wysokości min. 5 tys. zł, oraz dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 1 000 premii za polecenie.

Nawet 1150 zł z darmowym kontem Citi Priority

Do niedawna kontem Citi Priority mogli zainteresować się tylko klienci z pokaźnym portfelem. Aktualnie rachunek wygląda korzystnie nawet dla tych, którzy nie dysponują znacznymi zasobami finansowymi. Internetowa wersja konta Citi Priority jest bowiem bezwarunkowo darmowa.

Co więcej, daje możliwość realnego zysku. W obu obowiązujących promocjach możesz zgarnąć w sumie aż 1 150 zł! Jeśli nawet nie uda Ci się skutecznie polecić rachunku, to spokojnie i bez problemów zyskasz 150 zł zwrotu za codzienne zakupy. Przypominamy jednak, że premia trafi jedynie do 3000 osób. A zatem – nie zwlekaj!

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.