Do 150 zł zwrotu za zakupy z darmowym kontem internetowym Citi Priority w Citibanku

Do 150 zł zwrotu za zakupy z darmowym kontem internetowym Citi Priority w Citibanku Źródło obrazka: strona promocji

Pamiętasz o ofercie Citibanku, w której możesz założyć internetowe konto Citi Priority ze zwolnieniem z opłat za prowadzenie, kartę i wypłaty z bankomatów? Teraz bank poszedł krok dalej i proponuje nowym posiadaczom rachunku nawet 150 zł zwrotu za płatności kartą. Uwaga: zwrot otrzyma jedynie 3000 uczestników.

Citi Prority (w internetowej wersji) w ostatnim czasie przeszedł prawdziwą metamorfozę. Z drogiego konta, w którym wysokiej opłaty za prowadzenie (30 zł) można było uniknąć jedynie dzięki spełnieniu dość wymagającego warunku, zostało przekształcone w bezwarunkowo darmowy rachunek „dla każdego”. Darmowe konto Citi Priority możesz otworzyć do końca roku.

Co więcej, masz dzięki niemu szansę nie tyle zaoszczędzić na prowizjach, co wręcz zarobić – już od pewnego czasu obowiązuje powiązany z rachunkiem program poleceń (za polecanie możesz zgarnąć nawet 1000 zł!), a teraz dochodzi kolejna promocja, w której Citibank oferuje 5% zwrotu za płatności kartą. Premia przyznawana jest co miesiąc przez pół roku, a do zyskania jest w sumie aż 150 zł. W pierwszym miesiącu możesz zgarnąć maksymalnie 50 zł zwrotu, a w każdym z kolejnych 5 miesięcy – po 20 zł.

Ograniczona pula uczestników

Oferta ze zwrotem również obowiązuje do 31 grudnia 2018 r., ale za to z jednym, poważnym zastrzeżeniem – premię otrzyma tylko 3000 uczestników, którzy wypełnią stosowny formularz dostępny na .

Aby wziąć udział w tej akcji, musisz spełniać warunki obowiązujące w przypadku oferty z kontem Citi Priority za 0 zł, a zatem – nie możesz posiadać (lub być współposiadaczem/pełnomocnikiem) żadnego produktu banku po 1 stycznia 2017 r.

Wskazówka: jeśli posiadasz już jakiś produkt w Citibanku, np. kartę kredytową, sprawdź alternatywną promocję, w której do zyskania jest także 150 zł premii.

Proste warunki otrzymania zwrotu

Co należy zrobić, by otrzymać nawet 150 zł zwrotu? Poniżej instrukcja:

 1. Do 31 grudnia 2018 r. złóż wniosek i podpisz umowę o darmowe konto internetowe Citi Priority, spełniając wszystkie warunki opisane tutaj. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na .
 2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:​
  • zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1500 zł (nie może on pochodzić z innego rachunku w Citibanku dla klientów indywidualnych) oraz
  • przynajmniej raz zaloguj się do systemu bankowości internetowej Citibank Online za pomocą przeglądarki w Twoim smartfonie.
 3. Dokonuj transakcji bezgotówkowych kartą. Bank uznaje płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, nie uwzględnia za to płatności zwróconych.

Warto dodać, że bank w żaden sposób nie definiuje wspomnianego wpływu wynagrodzenia. Do otrzymania premii wystarczy zatem zapewnienie wpływu zewnętrznego ze swojego konta w innym banku.

Kiedy otrzymasz zwrot?

O zwrot możesz się ubiegać w ciągu każdego z 6 miesięcy liczonych od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Brzmi abstrakcyjnie? Podajemy więc przykład. Załóżmy, że otworzyłeś konto w sierpniu. W takiej sytuacji do końca września musisz spełnić warunki dotyczące wpływu wynagrodzenia i zalogowania do bankowości elektronicznej z poziomu przeglądarki na smartfonie. Z kolei zwrot będzie Ci przysługiwał za płatności dokonane w miesiącach wrzesień-luty.

Oczywiście jeśli w danym miesiącu nie wykonasz żadnej transakcji, to wciąż masz szansę na zwrot w kolejnych miesiącach. Należne 5% wartości transakcji kartą będziesz otrzymywał w formie uznania rachunku „w ratach”, np. premię za płatności dokonane we wrześniu otrzymasz do końca października itd. O jej przyznaniu bank będzie informował w wiadomościach w systemie bankowości elektronicznej.

Przypomnijmy, że maksymalna premia za pierwszy miesiąc to 50 zł, a w kolejnych 5 miesiącach – 20 zł. Łatwo więc obliczyć, że aby zgarnąć pełne 150 zł zwrotu, należy wydać za pomocą karty 1000 zł w pierwszym miesiącu oraz po 400 zł w każdym z kolejnych 5 miesięcy. Prawdopodobnie są to sumy, które w skali miesiąca i tak przeznaczasz na codzienne zakupy.

Premia w postaci zwrotu jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Internetowe Konto Citi Priority za 0 zł

Jeszcze kilka tygodni temu o rachunku Citi Priority pisalibyśmy zgoła inaczej. Wspomnielibyśmy m.in. o wysokiej, 30-złotowej opłacie za prowadzenie, której uniknięcie jest dość trudne.

Na szczęście - przynajmniej do końca roku – jest to nieaktualne. Internetowe konto Citi Prioriti, którego otwarcie jest konieczne do ubiegania się o zwrot, jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz za jego prowadzenie i korzystanie z karty, a po wyrażeniu zgód marketingowych uzyskasz także zwolnienie z prowizji za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Do 1000 zł w programie poleceń

Cechą charakterystyczną rachunków w Citibanku jest możliwość udziału w atrakcyjnych promocjach. Poza 150 zł zwrotu możesz także polecać konto znajomym w programie poleceń. Za każde skuteczne polecenie bank zapłaci Ci 100 zł, a maksymalnie do zgarnięcia jest aż 1000 zł! Warunkiem stawianym osobom poleconym jest w tym przypadku utrzymanie salda (średniomiesięcznego na poziomie min. 30 tys. zł lub dziennego w wysokości min. 5 tys. zł) oraz dokonanie transakcji na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 1000 premii za polecenie.

Nawet 1150 zł z darmowym kontem Citi Priority

Do niedawna kontem Citi Priority mogli zainteresować się co najwyżej klienci z pokaźnym portfelem. Aktualnie rachunek wygląda korzystnie nawet dla tych, którzy nie dysponują wcale wyjątkowo sporymi zasobami finansowymi. Internetowa wersja konta jest bowiem bezwarunkowo darmowa.

Co więcej, daje ona możliwość realnego zysku. W obu obowiązujących promocjach możesz zgarnąć w sumie aż 1150 zł! Jeśli nawet nie uda Ci się skutecznie polecić rachunku, to spokojnie i bez problemów zyskasz 150 zł zwrotu za codzienne zakupy. Przypominamy jednak, że premia trafi jedynie do 3000 osób. A zatem – nie zwlekaj!

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.