Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Od 100 do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim

Od 100 do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim
Źródło: strona promocji

Regularnie korzystasz z karty płatniczej lub Blika? W takim razie mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – w akcji promocyjnej ING Banku Śląskiego za otwarcie Konta z Lwem Mobi i aktywne korzystanie z rachunku bez większego wysiłku zdobędziesz nawet 140 zł premii. Co ważne, w tej promocji nie ma odgórnie wyznaczonego limitu nagród, tak więc każda osoba, która spełni warunki postawione przez organizatora, otrzyma od banku obiecany bonus.

Premią w akcji, która obowiązuje do 31 marca 2019 r., jest 100, 120 lub 140 zł, które bank wypłaci na Twój rachunek. Dodatkowo zyskasz możliwość korzystania z atrakcyjnego konta oszczędnościowego (2,5% przez 4 miesiące dla środków do 100 tys. zł).

Czy możesz wziąć udział?

Z najnowszej oferty ING Banku Śląskiego mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w momencie otwarcia promocyjnego konta nie miały ukończonych 26 lat.

Niestety, uczestnikami promocji nie mogą być osoby, które między 28 lutego 2017 r. a 31 grudnia 2018 r. posiadały w ING następujące rachunki osobiste: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, PRP lub Mobi.

Osobne warunki aktywności dla każdej z trzech premii

Wysokość nagrody będzie zależeć od Twojej aktywności w posługiwaniu się kontem i wydaną do niego kartą. Jak już wspomnieliśmy, będzie Ci przysługiwała tylko jedna premia – warto więc zawalczyć, by była jak najwyższa.

Aby mieć szansę na jedną z trzech nagród, powinieneś do 31 marca 2019 r. otworzyć Konto z Lwem Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Wniosek o rachunek możesz złożyć .

Po podpisaniu umowy pozostaje Ci tylko aktywnie korzystać z karty i Blika.

Premia 100 zł za jedną aktywność

Najniższy z dostępnych bonusów otrzymasz za dokonanie do 30 kwietnia 2019 r. min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Bank weźmie pod uwagę zarówno płatności dokonane w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie zostaną za to uwzględnione transakcje anulowane i wypłaty gotówki.

Premia 120 zł za dwie aktywności

Aby otrzymać 120 zł, musisz do 30 kwietnia 2019 r.:

  1. Spełnić opisany powyżej warunek 10 transakcji kartą lub Blikiem.
  2. Dokonać min. 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być płatności dokonane w ramach wcześniej wspomnianych transakcji) ALBO dokonać min. 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), na kwotę min. 5 zł każdy.

Premia 140 zł za trzy aktywności

Otrzymanie najwyższej premii wiąże się ze spełnieniem wszystkich warunków opisanych w kontekście bonusu 120 zł. Musisz więc do 30 kwietnia 2019 r.:

  1. Dokonać 10 transakcji kartą lub Blikiem.
  2. Dokonać 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (wystarczy, że będą to płatności dokonane w ramach płatności z pkt. 1.)
  3. Wykonać min. 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców za kwotę min. 5 zł każdy.

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z płatności Blik, zapraszamy do lektury naszego artykułu. Wyjaśniamy w nim, jak aktywować tę przydatną usługę, czym są przelewy Blik na telefon i jak w praktyce wygląda taki przelew.

Przyznanie należnej premii

Wypłata bonusu nastąpi najpóźniej do 15 maja 2019 r. w formie przelewu na konto oszczędnościowe. Pamiętaj, by nie zamykać rachunków ani nie wycofywać zgody marketingowej przed wypłatą premii!

Wszystkie nagrody pieniężne w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim

Zanim zdecydujesz się na udział w akcji, sprawdź parametry rachunku objętego promocją. Przedstawiają się one następująco - Konto z Lwem Mobi jest prawie darmowe, co oznacza, że jego posiadacze do ukończenia 26. roku życia nie płacą za otwarcie i prowadzenie rachunku, wydanie i korzystanie z karty oraz przelewy internetowe w PLN.

W przypadku korzystania z bankomatów w Polsce darmowe są wszystkie wypłaty z maszyn własnych ING oraz Planet Cash. Osoby poniżej 26. roku życia mogą ponadto bezpłatnie wypłacać gotówkę Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Klienci ING mają dostęp do wielu przydatnych usług, m.in. nowoczesnej aplikacji mobilnej (możliwość logowania odciskiem palca) czy karty wielowalutowej. Ta ostatnia z pewnością przyda się, przykładowo, przebywającym za granicą na wymianie studenckiej.

O Koncie Mobi więcej piszemy tutaj.

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące

Decydując się na udział w promocji, zyskasz dostęp do atrakcyjnej oferty oszczędnościowej. Aktualnie, w ramach oferty „Bonus na start”, na Otwartym Koncie Oszczędnościowym oferowane jest oprocentowanie 2,5%, które przysługuje przez 4 miesiące i obejmuje środki aż do 100 000 zł.

Więcej o koncie przeczytasz tutaj.

Sam wybierasz wysokość nagrody

Trzeba przyznać, że najnowsza akcja promocyjna ING Banku Śląskiego posiada trzy istotne zalety. Po pierwsze - cechuje się bardzo łatwymi warunkami. Po drugie - jej uczestnicy sami decydują, jak wysoką nagrodę chcą zdobyć. W najprostszym wariancie wystarczy wykonać 10 transakcji na dowolną kwotę kartą lub Blikiem, aby otrzymać od banku 100 zł. Pozostałe opcje wymagają nieco większej aktywności, jednak również nie powinny sprawić większego problemu. Po trzecie – na spełnienie wymogów masz czas do 30 kwietnia (przypominamy, że konto musisz założyć najpóźniej 31 marca 2019 r.), możesz więc w taki sposób rozłożyć w czasie płatności, aby były dla Ciebie jak najmniej uciążliwe. Reasumując – oferta jest prosta, pozbawiona haczyków i zdecydowanie warta rozważenia.

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.