Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

Do 140 zł premii za Konto z Lwem Mobi + rachunek oszczędnościowy 2,5% w ING Banku Śląskim

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Do 140 zł premii za Konto z Lwem Mobi + rachunek oszczędnościowy 2,5% w ING Banku Śląskim
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Czas na przystąpienie do bieżącej edycji promocji organizowanej przez ING Bank Śląski upływa 31 grudnia 2019 r. Nie ma żadnych limitów nagród ani ograniczonej puli uczestników – jeśli do końca roku otworzysz konto osobiste i oszczędnościowe, a następnie spełnisz pozostałe warunki, premia z pewnością zasili Twoje konto...

Promocja dla młodych i nowych klientów

…zakładając oczywiście, że w ogóle możesz wziąć udział w akcji. Bank kieruje ofertę do osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych (a więc pełnoletnich), które w dniu otwarcia konta w promocji nie miały ukończonych 26 lat.

Obostrzenie dotyczy okresu karencji. Z oferty nie skorzystasz, jeśli między 1 lipca 2018 r. a 30 września 2019 r. posiadałeś którekolwiek z kont osobistych (Konto z Lwem Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student bądź PRP) lub byłeś jego współposiadaczem.

100, 120 czy 140 zł? To zależy tylko od Ciebie!

Pomówmy o możliwej do zgarnięcia premii. Dzięki akcji promocyjnej możesz łatwo wzbogacić się o 100, 120 lub 140 zł. Konkretna wysokość premii zależy od tego, jakie warunki aktywności uda Ci się spełnić w wyznaczonym okresie. Gwarantujemy, że zgarnięcie pełnych 140 zł nie wymaga wcale wielkiego wysiłku!

Autostrada do nagrody

Zresztą, przekonaj się sam. Sprawdź czynności wymagane przez bank:

Drukuj

Niezależnie od tego, jaką premię uda Ci się zgarnąć, nie zapłacisz od niej ani grosza podatku. Pamiętaj, by nie rezygnować z żadnego z nowo otwartych kont aż do momentu otrzymania bonusu! To samo zastrzeżenie dotyczy również udzielonej zgody marketingowej.

Jeszcze jedna istotna informacja: do transakcji spełniających warunek promocji nie zostaną zaliczone płatności anulowane i wycofane.

Konto z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim – czy warto?

Jasne, że tak! Rachunek nie wiąże się z opłatami za prowadzenie i kartę, a do tego daje dostęp do bardzo dobrego serwisu bankowości internetowej Moje ING, wysoko ocenianej przez użytkowników aplikacji oraz szerokiego wachlarza płatności mobilnych:

A skoro o nowoczesnych płatnościach mowa, to ING udostępnił niedawno Garmin Pay, czyli płatności zbliżeniowe zegarkiem Garmin. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, to bank chętnie przyzna Ci 30% rabatu na jego zakup. Oszczędzisz nawet kilkaset złotych!

Otwarte Konto Oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

Drugim elementem promocyjnego pakietu produktów jest Otwarte Konto Oszczędnościowe. Rachunek oprocentowany jest na 2,5% w skali roku. Wysokie oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące i obejmuje środki aż do 100 tys. zł:

140 zł? Żaden problem!

Start kolejnej edycji promocji z premią do 140 zł na Koncie Mobi nie jest żadnym zaskoczeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że to dobra wiadomość. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego i oszczędnościowego w ING Banku Śląskim, to może tym razem właśnie Ty skorzystasz z tej niezwykle popularnej oferty?

Co prawda pośpiech nie jest tutaj niezbędny (czas na otwarcie konta upływa wraz z końcem roku), ale może nie warto zwlekać…? Im szybciej przystąpisz do działania, tym więcej czasu pozostanie Ci na wykonanie w sumie kilkunastu prostych płatności. W takiej sytuacji wystarczy, że w naturalny sposób będziesz korzystał z karty podczas zakupów, wykonasz kilka transakcji Blikiem w Internecie oraz 2 przelewy na telefon, a bez problemu zgarniesz pełną pulę.

Trzymamy kciuki. Do dzieła!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie Konta Mobi”

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej