Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

Do 140 zł premii za Konto z Lwem Mobi + rachunek oszczędnościowy 2,5% w ING Banku Śląskim

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Do 140 zł premii za Konto z Lwem Mobi + rachunek oszczędnościowy 2,5% w ING Banku Śląskim
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Skoro ING Bank Śląski odpalił kolejną edycję dobrze znanej promocji na Koncie z Lwem Direct i Komfort, to nie było powodu, dla którego nie miałby postąpić tak samo w przypadku rachunku dla młodych klientów. Jakie tym razem są warunki oferty?

Czas na przystąpienie do bieżącej edycji promocji organizowanej przez ING Bank Śląski upływa 31 grudnia 2019 r. Nie ma żadnych limitów nagród ani ograniczonej puli uczestników – jeśli do końca roku otworzysz konto osobiste i oszczędnościowe, a następnie spełnisz pozostałe warunki, premia z pewnością zasili Twoje konto...

Promocja dla młodych i nowych klientów

…zakładając oczywiście, że w ogóle możesz wziąć udział w akcji. Bank kieruje ofertę do osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych (a więc pełnoletnich), które w dniu otwarcia konta w promocji nie miały ukończonych 26 lat.

Obostrzenie dotyczy okresu karencji. Z oferty nie skorzystasz, jeśli między 1 lipca 2018 r. a 30 września 2019 r. posiadałeś którekolwiek z kont osobistych (Konto z Lwem Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student bądź PRP) lub byłeś jego współposiadaczem.

100, 120 czy 140 zł? To zależy tylko od Ciebie!

Pomówmy o możliwej do zgarnięcia premii. Dzięki akcji promocyjnej możesz łatwo wzbogacić się o 100, 120 lub 140 zł. Konkretna wysokość premii zależy od tego, jakie warunki aktywności uda Ci się spełnić w wyznaczonym okresie. Gwarantujemy, że zgarnięcie pełnych 140 zł nie wymaga wcale wielkiego wysiłku!

Autostrada do nagrody

Zresztą, przekonaj się sam. Sprawdź czynności wymagane przez bank:

Drukuj

Niezależnie od tego, jaką premię uda Ci się zgarnąć, nie zapłacisz od niej ani grosza podatku. Pamiętaj, by nie rezygnować z żadnego z nowo otwartych kont aż do momentu otrzymania bonusu! To samo zastrzeżenie dotyczy również udzielonej zgody marketingowej.

Jeszcze jedna istotna informacja: do transakcji spełniających warunek promocji nie zostaną zaliczone płatności anulowane i wycofane.

Konto z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim – czy warto?

Jasne, że tak! Rachunek nie wiąże się z opłatami za prowadzenie i kartę, a do tego daje dostęp do bardzo dobrego serwisu bankowości internetowej Moje ING, wysoko ocenianej przez użytkowników aplikacji oraz szerokiego wachlarza płatności mobilnych:

A skoro o nowoczesnych płatnościach mowa, to ING udostępnił niedawno Garmin Pay, czyli płatności zbliżeniowe zegarkiem Garmin. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, to bank chętnie przyzna Ci 30% rabatu na jego zakup. Oszczędzisz nawet kilkaset złotych!

Otwarte Konto Oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

Drugim elementem promocyjnego pakietu produktów jest Otwarte Konto Oszczędnościowe. Rachunek oprocentowany jest na 2,5% w skali roku. Wysokie oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące i obejmuje środki aż do 100 tys. zł:

140 zł? Żaden problem!

Start kolejnej edycji promocji z premią do 140 zł na Koncie Mobi nie jest żadnym zaskoczeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że to dobra wiadomość. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego i oszczędnościowego w ING Banku Śląskim, to może tym razem właśnie Ty skorzystasz z tej niezwykle popularnej oferty?

Co prawda pośpiech nie jest tutaj niezbędny (czas na otwarcie konta upływa wraz z końcem roku), ale może nie warto zwlekać…? Im szybciej przystąpisz do działania, tym więcej czasu pozostanie Ci na wykonanie w sumie kilkunastu prostych płatności. W takiej sytuacji wystarczy, że w naturalny sposób będziesz korzystał z karty podczas zakupów, wykonasz kilka transakcji Blikiem w Internecie oraz 2 przelewy na telefon, a bez problemu zgarniesz pełną pulę.

Trzymamy kciuki. Do dzieła!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie Konta Mobi”

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze