Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat).

Nawet 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi i rachunku oszczędnościowego 2,5% w ING Banku Śląskim

Beata Szymańska
Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

Nawet 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi i rachunku oszczędnościowego 2,5% w ING Banku Śląskim

Akcje specjalne dla młodych klientów banków są dziś – niestety – rzadkością, warto więc przyjrzeć się bliżej propozycji ING Banku Śląskiego. Tym bardziej, że warunki umożliwiające zdobycie premii są wyjątkowo proste i nie powinny sprawić Ci większych trudności. Nagrodą w akcji, która obowiązuje do 30 września 2019 r., jest 100, 120 lub 140 zł wypłacane na rachunek uczestnika.

Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że będzie Ci przysługiwała tylko jedna nagroda, a jej wysokość będzie zależała od Twojej aktywności w posługiwaniu się kontem oraz kartą.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w akcji

Zacznijmy jednak od istotnej informacji - z najnowszej oferty ING Banku Śląskiego mogą skorzystać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w momencie otwarcia promocyjnego konta nie miały ukończonych 26 lat.

Niestety, uczestnikami promocji nie mogą być osoby, które w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 30 czerwca 2019 r. posiadały w ING następujące rachunki osobiste: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, PRP lub Mobi.

Jak zdobyć premię?

Przejdźmy teraz do warunków, które musisz spełnić, aby otrzymać gotówkowy bonus. Jak już wspomnieliśmy, postawione przez bank zadania nie są trudne, warto jednak pamiętać o kilku szczegółach. Jeśli więc chcesz mieć szansę na otrzymanie jednej z trzech nagród, powinieneś wykonać następujące czynności.

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 30 września 2019 r. otwórz Konto z Lwem Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Wniosek o rachunek możesz złożyć na tej stronie ING Banku Śląskiego.

Krok 2
Krok 2

Do 31 października 2019 r. wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Bank weźmie pod uwagę zarówno płatności dokonane w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, jednak nie uwzględni transakcji anulowanych i wypłat gotówki.

Informacja
Informacja

Za spełnienie tych warunków bank nagrodzi Cię premią w wysokości 100 zł. Jeśli jednak chcesz otrzymać wyższą premię, będziesz musiał się wykazać nieco większym zaangażowaniem.

Krok 3
Krok 3

Aby otrzymać 120 zł, do 31 października 2019 r. powinieneś dodatkowo spełnić jeden z dwóch warunków:

  • dokonać min. 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być płatności dokonane w ramach wcześniej wspomnianych transakcji)

LUB

  • wykonać min. 2 przelewy na telefon Blik do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), na kwotę min. 5 zł każdy.
Informacja
Informacja

O ile przy premii w wysokości 120 zł mogłeś sam zadecydować, czy wykonasz 3 transakcje Blikiem w Internecie, czy też wybierzesz 2 przelewy Blik na telefon - to w przypadku najwyższej nagrody musisz spełnić oba te warunki.

Krok 4
Krok 4

W celu zdobycia 140 zł przeprowadź do 31 października 2019 r. następujące operacje:

  • dokonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem,
  • wykonaj 3 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych,
  • wykonaj min. 2 przelewy na telefon Blik.
Nagroda
Nagroda

Podkreślmy raz jeszcze – w tej promocji możesz zdobyć tylko jedną nagrodę: 100, 120 lub 140 zł. Bank przekaże Ci premię do 15 listopada 2019 r. w formie przelewu na nowo otwarte konto oszczędnościowe. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Ważne! Pamiętaj, by nie zamykać rachunków przed wypłatą bonusu, ponieważ w ten stracisz prawo do premii.

Konto z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim

Atrakcyjna nagroda w promocji to jedno, a warunki prowadzenia rachunku na co dzień - to drugie. Sprawdź więc, co ING Bank Śląski proponuje młodym klientom.

Konto z Lwem Mobi jest prawie darmowe, co oznacza, że jego posiadacze do ukończenia 26. roku życia nie płacą za otwarcie i prowadzenie rachunku, wydanie i korzystanie z karty oraz przelewy internetowe w PLN.

W przypadku korzystania z bankomatów w Polsce darmowe są wszystkie wypłaty z maszyn własnych ING oraz Planet Cash. Osoby poniżej 26. roku życia mogą ponadto bezpłatnie wypłacać gotówkę Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Klienci ING mają dostęp do wielu przydatnych usług, m.in. nowoczesnej aplikacji mobilnej (możliwość logowania odciskiem palca) czy karty wielowalutowej. Ta ostatnia z pewnością przyda się, przykładowo, przebywającym za granicą na wymianie studenckiej.

Więcej o Koncie Mobi piszemy tutaj.

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące

Warto pamiętać, że jednym z wymogów, które musisz spełnić, jest założenie konta oszczędnościowego. Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość - klienci, którzy pierwszy raz skorzystają z tej oferty, mogą liczyć na promocyjne oprocentowanie rachunku. 

100, 120 czy 140 zł? Wybór należy do Ciebie!

Naszym zdaniem najnowsza akcja promocyjna ING Banku Śląskiego jest zdecydowanie warta rozważenia. Po pierwsze, jej warunki są naprawdę proste i nawet zgarnięcie całych 140 zł nie powinno sprawić nikomu większego problemu.

Ponadto sam możesz zdecydować o wysokości nagrody. W najprostszym wariancie wystarczy, że wykonasz 10 transakcji na dowolną kwotę kartą lub Blikiem, a bank przeleje na Twoje konto premię w wysokości 100 zł. Zdobycie pozostałych nagród wymaga nieco większego wysiłku, jeśli jednak na co dzień używasz Blika, bez trudu poradzisz sobie z dodatkowymi warunkami.

Po trzecie, na spełnienie warunków masz czas do 31 października, możesz więc w taki sposób rozłożyć płatności w czasie, aby były dla Ciebie jak najmniejszym obciążeniem.

Reasumując, jeżeli jesteś w stanie spełnić warunki promocji, a jednocześnie zależy Ci na efektywnym oszczędzaniu i zastrzyku finansowym w postaci premii – najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem fajnym sposobem na powiększenie Twojego budżetu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.

Więcej o ING Bank Śląski