Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi i rachunku oszczędnościowego 2,5% w ING Banku Śląskim

Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi i rachunku oszczędnościowego 2,5% w ING Banku Śląskim
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Ta promocja to prawdziwa gratka dla młodych klientów, którzy regularnie płacą kartą lub Blikiem. W akcji promocyjnej ING Banku Śląskiego premiowana jest właśnie taka aktywność.

Z Kontem z Lwem Mobi bez większego wysiłku zdobędziesz 100, 120, a nawet 140 zł premii. Dodatkowo zyskasz możliwość skorzystania z atrakcyjnego konta oszczędnościowego (2,5% przez 4 miesiące dla środków do 100 tys. zł).

Na otwarcie konta w promocji masz czas do 30 czerwca 2019 r.

Czy możesz wziąć udział?

Z najnowszej oferty ING Banku Śląskiego mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w momencie otwarcia promocyjnego konta nie miały ukończonych 26 lat.

Niestety, uczestnikami promocji nie mogą być osoby, które między 1 stycznia 2018 r. a 31 marca 2019 r. posiadały w ING następujące rachunki osobiste: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, PRP lub Mobi.

Jaka aktywność, taka premia

Wysokość nagrody będzie zależeć od Twojej aktywności w posługiwaniu się kontem i wydaną do niego kartą. Jak już wspomnieliśmy, będzie Ci przysługiwała tylko jedna premia – warto więc zawalczyć, by była jak najwyższa.

Jeśli chcesz mieć szansę na jedną z trzech nagród, powinieneś do 30 czerwca 2019 r. otworzyć Konto z Lwem Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Wniosek o rachunek koniecznie złóż na tej stronie ING Banku Śląskiego.

Na etapie składania internetowego wniosku o otwarcie konta osobistego wymagane jest obecnie dołączenie skanu dowodu osobistego.

Po podpisaniu umowy pozostaje Ci tylko aktywnie korzystać z karty i Blika.

Premia 100 zł za jedną aktywność

Najniższy z dostępnych bonusów otrzymasz za dokonanie do 31 lipca 2019 r. min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Bank weźmie pod uwagę zarówno płatności dokonane w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie zostaną za to uwzględnione transakcje anulowane i wypłaty gotówki.

Premia 120 zł za dwie aktywności

Aby otrzymać 120 zł, musisz do 31 lipca 2019 r.:

  • spełnić opisany powyżej warunek (10 transakcji kartą lub Blikiem) oraz
  • dokonać min. 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być płatności dokonane w ramach wcześniej wspomnianych transakcji) ALBO dokonać min. 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), na kwotę min. 5 zł każdy.

Premia 140 zł za trzy aktywności

Otrzymanie najwyższej premii wiąże się ze spełnieniem wszystkich warunków opisanych w kontekście bonusu 120 zł. Musisz więc do 31 lipca 2019 r.:

  • dokonać 10 transakcji kartą lub Blikiem,
  • dokonać 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (wystarczy, że będą to płatności dokonane w ramach płatności z pkt. 1.),
  • wykonać przynajmniej 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców za kwotę min. 5 zł każdy.

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z płatności Blik, zapraszamy do lektury naszego artykułu. Wyjaśniamy w nim, jak aktywować tę przydatną usługę, czym są przelewy Blik na telefon i jak w praktyce wygląda taki przelew.

Przyznanie premii

Wypłata bonusu nastąpi najpóźniej do 15 sierpnia 2019 r. w formie przelewu na konto oszczędnościowe. Pamiętaj, by nie zamykać rachunków przed wypłatą premii!

Wszystkie nagrody pieniężne w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim

Zanim zdecydujesz się na udział w akcji, warto sprawdzić parametry rachunku objętego promocją. Konto z Lwem Mobi jest prawie darmowe, co oznacza, że jego posiadacze do ukończenia 26. roku życia nie płacą za otwarcie i prowadzenie rachunku, wydanie i korzystanie z karty oraz przelewy internetowe w PLN.

W przypadku korzystania z bankomatów w Polsce darmowe są wszystkie wypłaty z maszyn własnych ING oraz Planet Cash. Osoby poniżej 26. roku życia mogą ponadto bezpłatnie wypłacać gotówkę Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Klienci ING mają dostęp do wielu przydatnych usług, m.in. nowoczesnej aplikacji mobilnej (możliwość logowania odciskiem palca) czy karty wielowalutowej. Ta ostatnia z pewnością przyda się, przykładowo, przebywającym za granicą na wymianie studenckiej.

Więcej o Koncie Mobi piszemy tutaj.

Otwarte Konto Oszczędnościowe:

Nie rezygnuj z walki o pełną pulę!

Trzeba przyznać, że najnowsza akcja promocyjna ING Banku Śląskiego posiada trzy istotne zalety.

Po pierwsze, jej warunki są naprawdę proste – nawet zgarnięcie całych 140 zł nie powinno sprawić Ci większego problemu.

Po drugie, uczestnicy sami decydują, jak wysoką nagrodę chcą zdobyć. W najprostszym wariancie wystarczy wykonać 10 transakcji na dowolną kwotę kartą lub Blikiem, aby otrzymać od banku 100 zł. Pozostałe opcje wymagają nieco większej, ale wciąż umiarkowanej aktywności.

Po trzecie, na spełnienie warunków masz czas do 31 lipca (przypominamy, że konto musisz założyć do 30 czerwca 2019 r.), możesz więc w taki sposób rozłożyć płatności w czasie, aby były dla Ciebie jak najmniej uciążliwe.

Reasumując, oferta jest prosta, pozbawiona haczyków i zdecydowanie warta rozważenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.