Do 140 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim + 2,5% na koncie oszczędnościowym

1 kwietnia 2019 r. wystartowała kolejna odsłona tej promocji. Z jej opisem zapoznasz się tutaj.

Do 140 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim + 2,5% na koncie oszczędnościowym Źródło obrazka: Strona internetowa ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski uznał, że sprawdzone rozwiązania są najlepsze i z nadejściem 2019 r. uruchomił kolejną odsłonę promocji Konta z Lwem w wersji Direct lub Komfort. Za aktywne korzystanie z karty lub Blika oraz otwarcie Otwartego Konta Oszczędnościowego po raz kolejny można otrzymać bonus w wysokości 100, 120 lub 140 zł. Z oferty możesz skorzystać do 31 marca 2019 r.

Podobnie jak w poprzednich edycjach tej akcji, tak i teraz ING nie stawia wygórowanych wymagań wobec tych, którzy chcą w niej uczestniczyć. Prosto i jasno komunikuje, że zależy mu, by jak najwięcej osób założyło Konto z Lwem, w wersji Direct lub Komfort, i aktywnie z niego korzystało. W zależności od wykazanej aktywności można zgarnąć 100 zł lub 120 zł lub 140 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Warto jednak podkreślić, że regulamin wyklucza osoby, które w okresie od 28 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. posiadały lub współposiadały następujące konta osobiste: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem PRP, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi.

Natomiast jeśli korzystałeś z innych produktów banku (np. lokat, kredytów), bez przeszkód możesz wziąć udział w najnowszej akcji.

Wysokość premii zależy od Ciebie!

Podstawowym warunkiem otrzymania premii (100 lub 120 lub 140 zł) jest otwarcie Konta z Lwem w wersji Direct lub Komfort w ING wraz z kartą debetową oraz konta oszczędnościowego dowolnego rodzaju. Do tego wymagane jest aktywne korzystanie z konta osobistego. Rodzaj aktywności, którą się wykażesz, będzie miał wpływ na wysokość nagrody, jaką zgarniesz.

Premia 100 zł

Aby zdobyć tę nagrodę, musisz do 31 marca 2019 r. wraz z kartą debetową (nie zapomnij przy tym o wyrażeniu zgody marketingowej), a następnie założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Kolejny krok to wykonanie najpóźniej do 30 czerwca 2019 r. kartą debetową lub Blikiem transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 1 000 zł (bank nie będzie uwzględniał wypłat z bankomatów oraz transakcji wycofanych lub anulowanych).

Premia 120 zł

Chcąc zdobyć premie w wysokości 120 zł, powinieneś do 30 czerwca 2019 r. nie tylko wywiązać się z zadań niezbędnych do zgarnięcia 100 zł, ale także - dodatkowo - spełnić jeden z dwóch warunków:

 • Wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych. Mogą to być operacje zrealizowane w ramach spełniania warunku niezbędnego do otrzymania premii w wysokości 100 zł.
  LUB
 • Zapewnić wpływ wynagrodzenia na nowo otwarte konto w wysokości min. 1 000 zł. W regulaminie ING nie określił zasad weryfikowania, czy środki, które zasilą rachunek, faktycznie są wynagrodzeniem. Zawarł jedynie zapis, że warunku nie spełniają wpłaty własne (we wpłatomatach lub oddziałach banku) oraz przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny.

Premia 140 zł

Najwyższy bonus - 140 zł - można zdobyć za wykonanie wszystkich obowiązków, które były wyżej opisane. O ile przy premii w wysokości 120 zł miałeś wybór, co wykonasz - 3 transakcje Blikiem w Internecie czy zapewnienie wpływu wynagrodzenia - to w tym przypadku nie masz już wolnej ręki. Musisz wywiązać się z obu tych zadań, by otrzymać 140 zł nagrody.

Na ich spełnienie masz czas do 30 czerwca 2019 r.

Nagrodę otrzymasz w lipcu

Pamiętaj, że nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej wypłaty będziesz posiadać oba otwarte w promocji rachunki: konto osobiste wraz z kartą debetową oraz rachunek oszczędnościowy.

Bank przekaże Ci premię najpóźniej do 10 lipca 2019 r. na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Gdybyś posiadał więcej niż jeden rachunek tego typu, to pieniądze trafią na to konto, które otworzyłeś najwcześniej. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto z Lwem Direct to nowoczesny i wielofunkcyjny rachunek. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Także obsługa karty może być bezpłatna, jeżeli w danym miesiącu dokonasz nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł lub – w przypadku studenckiej wersji konta – na 200 zł miesięcznie.

Pewnym minusem rachunku jest ograniczona liczba dostępnych darmowych wypłat z bankomatów. Prowizji nie zapłacisz, korzystając tylko z maszyn sieci ING i Planet Cash. W przypadku bankomatów pozostałych sieci bezpłatna jest tylko pierwsza wypłata w miesiącu. Każda kolejna kosztuje 2,50 zł.

O innych atutach Konta z Lwem Direct, np. Bliku, nowoczesnej aplikacji mobilnej, karcie wielowalutowej czy możliwości otrzymania karty z zaprojektowanym przez siebie wizerunkiem, przeczytaj w naszej analizie tego rachunku.

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące

Warto pamiętać, że do udziału w opisywanej promocji konieczne jest posiadanie również rachunku oszczędnościowego. Bank cyklicznie organizuje akcje, w których proponuje oprocentowanie na poziomie 2,5% w skali roku przez 4 miesiące (w ramach oferty „Bonus na start”). Mogą z niego skorzystać nowi klienci, którzy wpłacą na konto oszczędnościowe środki o wartości nieprzekraczającej 100 000 zł. Po 4 miesiącach (jak również w przypadku kwot powyżej 100 000 zł) oprocentowanie wynosi 0,7%.

Regularnie organizowane są także akcje, na identycznych warunkach, pod hasłem "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” dotyczące nowych środków.

Więcej o Otwartym Koncie Oszczędnościowym przeczytasz tutaj.

100 zł, a może nawet 140 zł

ING Bank Śląski nie stawia wysokich i skomplikowanych wymagań. Nagrodę w wysokości 100 zł lub 120 zł lub 140 zł proponuje za spełnienie prostych warunków, opisanych w klarowny sposób w regulaminie. Na dodatek pozostawia uczestnikowi promocji decyzję, czy zadowoli się on najniższą premią, czy wypełni dodatkowe warunki i sięgnie po całą pulę. Jakby tego było mało, spełnienie jednego z wymagań - założenie konta oszczędnościowego - to dostęp do produktu, który gwarantuje atrakcyjne 2,5%, jak na obecne warunki rynkowe, oprocentowanie środków do 100 000 zł.

Co prawda po 4 miesiącach oprocentowanie spadnie do 0,7%, ale po zakończeniu tego okresu możesz wypłacić środki z konta oszczędnościowego i spokojnie skorzystać z konkurencyjnej oferty. W jej wyborze pomoże Ci nasz ranking kont oszczędnościowych.

Jeżeli spełniasz warunki przystąpienia do promocji i jesteś w stanie wywiązać się z jej wymagań, to nie zastanawiaj się długo. Skorzystaj z propozycji ING Banku Śląskiego.

Z ostatniej chwili

 • 21.05.2019 10:11

  Otwarcie Nest Konta w najnowszej promocji i wykazanie się aktywnością może przynieść 200 zł premii od Nest Banku.

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.