My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Ponownie do 140 zł + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Ponownie do 140 zł + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort
Źródło: strona ING

Skoro skończyła się jedna promocja, czas wystartować z kolejną. Takie myślenie bliskie jest marketingowcom ING Banku Śląskiego, który uruchomili kolejną edycję akcji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort” i nie wprowadzili do niej poważniejszych zmian. Po raz kolejny można zdobyć od 100 do 140 zł. Wystarczy założenie rachunku osobistego, aktywne korzystanie z karty lub Blika i uruchomienie Otwartego Konta Oszczędnościowego.

To już 7. odsłona promocji sztandarowego rachunku z oferty ING Banku Śląskiego. Starania o bonus w wysokości 100, 120 lub 140 zł możesz rozpocząć do 31 grudnia 2019 r.

W obecnej edycji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Regulamin nie daje szans na otrzymanie nagrody osobom, które w okresie od 1 lipca 2018 r. do 30 września 2019 r. posiadały jedno z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem PRP, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi. Wykluczeni są także współwłaściciele wymienionych rachunków.

Posiadanie innych produktów banku, np. lokat, kredytów czy Otwartych Kont Oszczędnościowych nie stanowi przeszkody w ubieganiu się o bonus.

Masz wpływ na wysokość nagrody

Wiesz już, kto może uczestniczyć w tej akcji, czas więc przedstawić jej warunki:

 

Bardzo ważne informacje

Składając wniosek o produkty ING Banku Śląskiego na stronie promocji, musisz wyrazić zgody marketingowe.

W przypadku realizacji kroku 2, 3 oraz 4 bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki oraz transakcji wycofanych lub anulowanych.

ING nie opisał w regulaminie zasad weryfikowania, czy środki, które zasilą rachunek, faktycznie są wynagrodzeniem. Znajduje się tam tylko zapis, że warunku nie spełniają wpłaty własne (we wpłatomatach lub oddziałach banku) oraz przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny.

Podkreślamy, że premię otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu wypłaty nagrody będziesz posiadał oba rachunki otwarte w ramach promocji: konto osobiste wraz z kartą debetową oraz rachunek oszczędnościowy.

Gdybyś uruchomił więcej niż jedno Otwartego Konto Oszczędnościowe, bonus trafi na rachunek otwarty najwcześniej.

I jeszcze jedna istotna i miła wiadomość - nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, dlatego nie musisz rozliczać jej z fiskusem.

Oferta ING Banku Śląskiego

Po omówieniu zasad tej ciekawej akcji promocyjnej, przyszedł czas, by bliżej przedstawić produkty z oferty banku, które są niezbędne do zgarnięcia bonusów.

Konto z Lwem Direct – podstawowe informacje

Konto z Lwem Direct to nowoczesny i wielofunkcyjny rachunek, dostosowany do potrzeb współczesnego klienta, który większość operacji bankowych wykonuje mobilnie lub przez Internet i dla którego istotne są dodatkowe usługi powiązane z kontem.

Użytkownicy Konta z Lwem Direct mają do dyspozycji wiele przydatnych narzędzi i usług (m.in. płatności mobilne) oraz nowoczesną aplikację mobilną. Miłośnicy podróży powinni zwrócić uwagę na kartę wielowalutową, która umożliwia wygodne płatności za granicą w różnych walutach bez ponoszenia wysokich kosztów przewalutowania.

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące do 100 000 zł

Jak wspomnieliśmy, do zgarnięcia premii w tej promocji konieczne jest posiadanie nie tylko rachunku osobistego, ale i konta oszczędnościowego. Nie należy tego traktować jako przykrego obowiązku, gdyż Otwarte Konto Oszczędnościowe pozwala uzyskać atrakcyjne oprocentowanie zgromadzonych na nim środków – 2,5% w skali roku przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

Większa aktywność = wyższa premia

Propozycja ING to ciekawe połączenie promocji dwóch rodzajów rachunków – konta osobistego i oszczędnościowego, z równoczesnym pokazaniem wszechstronności i nowoczesności oferty banku. Na dodatek jest też dyskretna zachęta do oszczędzania na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, którego oprocentowanie pozytywnie wyróżnia się na tle rynkowej szarzyzny.

Zauważ, że bank nie zmusza Cię do dużej aktywności. Wręcz daje Ci możliwość wyboru, czy zadowolisz się nagrodą „podstawową” w wysokości 100 zł za bardzo niewielką aktywność, czy też może zechcesz włożyć nieco więcej wysiłku, by zgarnąć kolejne premie po 20 zł.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort"

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze