Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ponownie do 140 zł + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort

Ponownie do 140 zł + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort
Źródło: strona ING

To już 7. odsłona promocji sztandarowego rachunku z oferty ING Banku Śląskiego. Starania o bonus w wysokości 100, 120 lub 140 zł możesz rozpocząć do 31 grudnia 2019 r.

W obecnej edycji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Regulamin nie daje szans na otrzymanie nagrody osobom, które w okresie od 1 lipca 2018 r. do 30 września 2019 r. posiadały jedno z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem PRP, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi. Wykluczeni są także współwłaściciele wymienionych rachunków.

Posiadanie innych produktów banku, np. lokat, kredytów czy Otwartych Kont Oszczędnościowych nie stanowi przeszkody w ubieganiu się o bonus.

Masz wpływ na wysokość nagrody

Wiesz już, kto może uczestniczyć w tej akcji, czas więc przedstawić jej warunki:

 

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2019 r. złóż wniosek za pomocą strony internetowej banku, a następnie zawrzyj umowę o Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową oraz o Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Krok 2
Krok 2

Nagrodę „podstawową”, czyli 100 zł, otrzymasz, jeżeli do 2 marca 2020 r. wykonasz kartą debetową lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Krok 3
Krok 3

Dodatkowe 20 zł „przygarniesz”, o ile, także do 2 marca 2020 r., spełnisz jeden z dwóch warunków:

  • wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych LUB
  • zapewnisz wpływ wynagrodzenia na nowo otwarte konto w wysokości min. 1000 zł.

UWAGA: Jeżeli w ramach kroku 2 wykonałeś już 3 transakcje Blikiem w sklepach internetowych, zostaną one tutaj zaliczone.

Krok 4
Krok 4

Kolejne 20 zł zarobisz pod warunkiem, że w podanym wcześniej terminie wykonasz następujące operacje:

  • transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub Blikiem na łączną kwotę minimum 1000 zł;
  • 3 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych;
  • zapewnisz wpływ wynagrodzenia na konto w wysokości min. 1000 zł.

UWAGA: jeżeli w ramach kroku 2 i 3 wykonałeś powyższe czynności, nie musisz ich wykonywać raz jeszcze.

Nagroda
Nagroda

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji do 31 grudnia 2019 r., bank wypłaci nagrodę (100 zł lub 120 zł lub 140 zł) na Otwarte Konto Oszczędnościowe do 10 stycznia 2020 r., natomiast pozostałym - do 10 marca 2020 r.

Bardzo ważne informacje

Składając wniosek o produkty ING Banku Śląskiego na stronie promocji, musisz wyrazić zgody marketingowe.

W przypadku realizacji kroku 2, 3 oraz 4 bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki oraz transakcji wycofanych lub anulowanych.

ING nie opisał w regulaminie zasad weryfikowania, czy środki, które zasilą rachunek, faktycznie są wynagrodzeniem. Znajduje się tam tylko zapis, że warunku nie spełniają wpłaty własne (we wpłatomatach lub oddziałach banku) oraz przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny.

Podkreślamy, że premię otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu wypłaty nagrody będziesz posiadał oba rachunki otwarte w ramach promocji: konto osobiste wraz z kartą debetową oraz rachunek oszczędnościowy.

Gdybyś uruchomił więcej niż jedno Otwartego Konto Oszczędnościowe, bonus trafi na rachunek otwarty najwcześniej.

I jeszcze jedna istotna i miła wiadomość - nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, dlatego nie musisz rozliczać jej z fiskusem.

Oferta ING Banku Śląskiego

Po omówieniu zasad tej ciekawej akcji promocyjnej, przyszedł czas, by bliżej przedstawić produkty z oferty banku, które są niezbędne do zgarnięcia bonusów.

Konto z Lwem Direct – podstawowe informacje

Konto z Lwem Direct to nowoczesny i wielofunkcyjny rachunek, dostosowany do potrzeb współczesnego klienta, który większość operacji bankowych wykonuje mobilnie lub przez Internet i dla którego istotne są dodatkowe usługi powiązane z kontem.

Użytkownicy Konta z Lwem Direct mają do dyspozycji wiele przydatnych narzędzi i usług (m.in. płatności mobilne) oraz nowoczesną aplikację mobilną. Miłośnicy podróży powinni zwrócić uwagę na kartę wielowalutową, która umożliwia wygodne płatności za granicą w różnych walutach bez ponoszenia wysokich kosztów przewalutowania.

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące do 100 000 zł

Jak wspomnieliśmy, do zgarnięcia premii w tej promocji konieczne jest posiadanie nie tylko rachunku osobistego, ale i konta oszczędnościowego. Nie należy tego traktować jako przykrego obowiązku, gdyż Otwarte Konto Oszczędnościowe pozwala uzyskać atrakcyjne oprocentowanie zgromadzonych na nim środków – 2,5% w skali roku przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

Większa aktywność = wyższa premia

Propozycja ING to ciekawe połączenie promocji dwóch rodzajów rachunków – konta osobistego i oszczędnościowego, z równoczesnym pokazaniem wszechstronności i nowoczesności oferty banku. Na dodatek jest też dyskretna zachęta do oszczędzania na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, którego oprocentowanie pozytywnie wyróżnia się na tle rynkowej szarzyzny.

Zauważ, że bank nie zmusza Cię do dużej aktywności. Wręcz daje Ci możliwość wyboru, czy zadowolisz się nagrodą „podstawową” w wysokości 100 zł za bardzo niewielką aktywność, czy też może zechcesz włożyć nieco więcej wysiłku, by zgarnąć kolejne premie po 20 zł.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.