Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim.

Nawet 140 zł + 2,5% na rachunku oszczędnościowym za otwarcie Konta z Lwem Direct lub Komfort

Nawet 140 zł + 2,5% na rachunku oszczędnościowym za otwarcie Konta z Lwem Direct lub Komfort

Promocja dostępna jest dla klientów pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Niestety, regulamin wyklucza osoby, które w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 30 czerwca 2019 r. posiadały następujące konta osobiste: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem PRP, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi. Warto także dodać, że uczestnikami promocji nie mogą być klienci, którzy byli współwłaścicielami wymienionych wcześniej rachunków.

Natomiast posiadacze innych produktów banku, np. lokat, kredytów czy Otwartych Kont Oszczędnościowych, mogą bez przeszkód skorzystać z najnowszej propozycji banku.

Załóż konto i sam zdecyduj o wysokości nagrody

Skoro ustaliliśmy, dla kogo jest ta promocja, czas przedstawić związane z nią zadania:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 30 września 2019 r. złóż wniosek za pomocą strony internetowej banku, a następnie zawrzyj umowę o Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Krok 2
Krok 2

By otrzymać 100 zł, do 2 grudnia 2019 r., wykonaj kartą debetową lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Krok 3
Krok 3

Jeśli chcesz dodatkowo otrzymać 20 zł, do 2 grudnia 2019 r. spełnij jeden z dwóch warunków:

  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych LUB
  • zapewnij wpływ wynagrodzenia na nowo otwarte konto w wysokości min. 1000 zł.

UWAGA: Jeżeli w ramach kroku 2 wykonałeś już 3 transakcje Blikiem w sklepach internetowych zostaną one tutaj zaliczone.

Krok 4
Krok 4

Kolejne 20 zł otrzymasz, jeżeli do 2 grudnia 2019 r. wykonasz następujące operacje:

  • wykonaj kartą debetową lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł,
  • wykonaj 3 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych,
  • zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto w wysokości min. 1000 zł.

UWAGA: jeżeli w ramach kroku 2 i 3 wykonałeś powyższe czynności nie musisz ich wykonywać raz jeszcze.

Nagroda
Nagroda

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji do 30 września 2019 r., bank wypłaci nagrodę (100 zł lub 120 zł lub 140 zł) na Otwarte Konto Oszczędnościowe do 10 października 2019 r., natomiast pozostałym - do 10 grudnia 2019 r.

O czym jeszcze warto pamiętać?

W przypadku realizacji kroku 2, 3 oraz 4 bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki oraz transakcji wycofanych lub anulowanych.

W regulaminie ING nie określił zasad weryfikowania, czy środki, które zasilą rachunek, faktycznie są wynagrodzeniem. Zawarł jedynie zapis, że warunku nie spełniają wpłaty własne (we wpłatomatach lub oddziałach banku) oraz przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny.

Pamiętaj też, że premię otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu wypłaty nagrody będziesz posiadać oba otwarte w promocji rachunki: konto osobiste wraz z kartą debetową oraz rachunek oszczędnościowy. Dodatkowo w przypadku posiadania więcej niż jednego Otwartego Konta Oszczędnościowego bonus trafi na rachunek otwarty najwcześniej.

I jeszcze jedna ważna wiadomość - nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, dlatego nie musisz rozliczać jej z fiskusem.


Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto z Lwem Direct to nowoczesny i wielofunkcyjny rachunek, dostosowany do potrzeb współczesnego klienta, który większość operacji bankowych wykonuje mobilnie lub przez Internet i dla którego istotne są dodatkowe usługi powiązane z kontem.

Użytkownicy Konta z Lwem Direct mogą skorzystać z wielu przydatnych narzędzi i usług, takich jak Blik, płatności HCE czy nowoczesna aplikacja mobilna. Dużym atutem konta jest również karta wielowalutowa, która umożliwia wygodne płatności za granicą bez konieczności posiadania kilku oddzielnych kart walutowych i ponoszenia wysokich kosztów przewalutowania. Natomiast funkcjonalnością, która może przypaść do gustu młodym klientom, jest możliwość otrzymania karty z zaprojektowanym przez siebie wizerunkiem (Moja Karta ING).

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące

Warto pamiętać, że do udziału w promocji konieczne jest posiadanie również konta oszczędnościowego. Osoby, które założą rachunek po raz pierwszy, mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie swoich środków.

Im większa aktywność, tym większa premia

W ramach najnowszej akcji ING Bank Śląski w zgrabny sposób promuje kilka różnych produktów – zachęca nowych klientów nie tylko do założenia konta, lecz również do aktywnego posługiwania się kartą i Blikiem. Jednocześnie dopinguje ich do oszczędzania na rachunku oszczędnościowym – jego założenie jest jednym z wymogów promocji.

Dużym atutem promocji jest jej elastyczność. Uczestnicy mogą zadowolić się niższą premią (100 zł) lub - po spełnieniu dodatkowych warunków – powalczyć o wyższą nagrodę (120 lub 140 zł). Takie rozwiązanie ma jedną niezaprzeczalną zaletę - daje uczestnikom prawo wyboru i pozwala wybrać opcję dostosowaną do swoich możliwości finansowych. Jakby tego było mało, spełnienie jednego z wymagań - założenie konta oszczędnościowego - daje dostęp do produktu, który gwarantuje atrakcyjne, jak na obecne warunki rynkowe, oprocentowanie środków.

Reasumując, jeżeli spełniasz warunki przystąpienia do promocji i jesteś w stanie wywiązać się z jej wymagań, skorzystaj z propozycji ING Banku Śląskiego, a potem ciesz się bonusem i promocyjnymi odsetkami.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.