Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 września 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

Nawet 140 zł + 2,5% na rachunku oszczędnościowym za otwarcie Konta z Lwem Direct lub Komfort

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.
Nawet 140 zł + 2,5% na rachunku oszczędnościowym za otwarcie Konta z Lwem Direct lub Komfort

Natychmiast po zakończeniu poprzedniej edycji promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort” ING Bank Śląski wystartował z kolejną jej odsłoną. Także i tym razem za założenie rachunku, aktywne posługiwanie się kartą lub Blikiem i skorzystanie z Otwartego Konta Oszczędnościowego możesz otrzymać bonus w wysokości 100, 120 lub 140 zł. Aktualna edycja potrwa do 30 września 2019 r.

Promocja dostępna jest dla klientów pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Niestety, regulamin wyklucza osoby, które w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 30 czerwca 2019 r. posiadały następujące konta osobiste: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem PRP, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi. Warto także dodać, że uczestnikami promocji nie mogą być klienci, którzy byli współwłaścicielami wymienionych wcześniej rachunków.

Natomiast posiadacze innych produktów banku, np. lokat, kredytów czy Otwartych Kont Oszczędnościowych, mogą bez przeszkód skorzystać z najnowszej propozycji banku.

Załóż konto i sam zdecyduj o wysokości nagrody

Skoro ustaliliśmy, dla kogo jest ta promocja, czas przedstawić związane z nią zadania:

Drukuj

O czym jeszcze warto pamiętać?

W przypadku realizacji kroku 2, 3 oraz 4 bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki oraz transakcji wycofanych lub anulowanych.

W regulaminie ING nie określił zasad weryfikowania, czy środki, które zasilą rachunek, faktycznie są wynagrodzeniem. Zawarł jedynie zapis, że warunku nie spełniają wpłaty własne (we wpłatomatach lub oddziałach banku) oraz przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny.

Pamiętaj też, że premię otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu wypłaty nagrody będziesz posiadać oba otwarte w promocji rachunki: konto osobiste wraz z kartą debetową oraz rachunek oszczędnościowy. Dodatkowo w przypadku posiadania więcej niż jednego Otwartego Konta Oszczędnościowego bonus trafi na rachunek otwarty najwcześniej.

I jeszcze jedna ważna wiadomość - nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, dlatego nie musisz rozliczać jej z fiskusem.


Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto z Lwem Direct to nowoczesny i wielofunkcyjny rachunek, dostosowany do potrzeb współczesnego klienta, który większość operacji bankowych wykonuje mobilnie lub przez Internet i dla którego istotne są dodatkowe usługi powiązane z kontem.

Użytkownicy Konta z Lwem Direct mogą skorzystać z wielu przydatnych narzędzi i usług, takich jak Blik, płatności HCE czy nowoczesna aplikacja mobilna. Dużym atutem konta jest również karta wielowalutowa, która umożliwia wygodne płatności za granicą bez konieczności posiadania kilku oddzielnych kart walutowych i ponoszenia wysokich kosztów przewalutowania. Natomiast funkcjonalnością, która może przypaść do gustu młodym klientom, jest możliwość otrzymania karty z zaprojektowanym przez siebie wizerunkiem (Moja Karta ING).

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące

Warto pamiętać, że do udziału w promocji konieczne jest posiadanie również konta oszczędnościowego. Osoby, które założą rachunek po raz pierwszy, mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie swoich środków.

Im większa aktywność, tym większa premia

W ramach najnowszej akcji ING Bank Śląski w zgrabny sposób promuje kilka różnych produktów – zachęca nowych klientów nie tylko do założenia konta, lecz również do aktywnego posługiwania się kartą i Blikiem. Jednocześnie dopinguje ich do oszczędzania na rachunku oszczędnościowym – jego założenie jest jednym z wymogów promocji.

Dużym atutem promocji jest jej elastyczność. Uczestnicy mogą zadowolić się niższą premią (100 zł) lub - po spełnieniu dodatkowych warunków – powalczyć o wyższą nagrodę (120 lub 140 zł). Takie rozwiązanie ma jedną niezaprzeczalną zaletę - daje uczestnikom prawo wyboru i pozwala wybrać opcję dostosowaną do swoich możliwości finansowych. Jakby tego było mało, spełnienie jednego z wymagań - założenie konta oszczędnościowego - daje dostęp do produktu, który gwarantuje atrakcyjne, jak na obecne warunki rynkowe, oprocentowanie środków.

Reasumując, jeżeli spełniasz warunki przystąpienia do promocji i jesteś w stanie wywiązać się z jej wymagań, skorzystaj z propozycji ING Banku Śląskiego, a potem ciesz się bonusem i promocyjnymi odsetkami.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze