Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Direct lub Komfort + 2,5% na rachunku oszczędnościowym

Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Direct lub Komfort + 2,5% na rachunku oszczędnościowym
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Z oferty możesz skorzystać do 30 czerwca 2019 r. Warunki nie uległy zmianie. Nadal jest prosto i czytelnie, a w momencie wypłaty premii – przyjemnie, gdyż na nowo otwarte konto może wpłynąć nawet 140 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Warto jednak podkreślić, że regulamin wyklucza osoby, które w okresie od 1 stycznia 2018 r. do 31 marca 2019 r. posiadały lub współposiadały następujące konta osobiste: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem PRP, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi.

Natomiast jeśli korzystałeś z innych produktów banku (np. lokat, kredytów), bez przeszkód możesz wziąć udział w najnowszej akcji.

Wysokość premii zależy od Twojej aktywności

Podstawowym warunkiem otrzymania premii (100 lub 120 lub 140 zł) jest otwarcie do 30 czerwca 2019 r. Konta z Lwem w wersji Direct lub Komfort w ING wraz z kartą debetową oraz konta oszczędnościowego dowolnego rodzaju. W celu otwarcia konta koniecznie skorzystaj z internetowego wniosku ze strony banku!

Na etapie składania internetowego wniosku o otwarcie konta osobistego wymagane jest obecnie dołączenie skanu dowodu osobistego.

Oprócz tego konieczne jest aktywne korzystanie z konta osobistego. Rodzaj aktywności, którą się wykażesz, będzie miał wpływ na wysokość Twojej nagrody.

Premia 100 zł

Aby zdobyć tę nagrodę, do 31 sierpnia 2019 r. musisz wykonać kartą debetową lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł (bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki oraz transakcji wycofanych lub anulowanych).

Premia 120 zł

Chcąc zdobyć premie w wysokości 120 zł, powinieneś do 31 sierpnia 2019 r. nie tylko wywiązać się z zadań niezbędnych do zgarnięcia 100 zł, ale także - dodatkowo - spełnić jeden z dwóch warunków:

  • Wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych. Mogą to być operacje zrealizowane w ramach spełniania warunku niezbędnego do otrzymania premii w wysokości 100 zł.

LUB

  • Zapewnić wpływ wynagrodzenia na nowo otwarte konto w wysokości min. 1000 zł. W regulaminie ING nie określił zasad weryfikowania, czy środki, które zasilą rachunek, faktycznie są wynagrodzeniem. Zawarł jedynie zapis, że warunku nie spełniają wpłaty własne (we wpłatomatach lub oddziałach banku) oraz przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny.

Premia 140 zł

Najwyższy bonus - 140 zł - można zdobyć za wykonanie wszystkich obowiązków, które były wyżej opisane. O ile przy premii w wysokości 120 zł miałeś wybór, co wykonasz - 3 transakcje Blikiem w Internecie czy zapewnienie wpływu wynagrodzenia - to w tym przypadku nie masz już wolnej ręki. Musisz wywiązać się z obu tych zadań, by otrzymać 140 zł nagrody.

Na ich wykonanie również masz czas do 31 sierpnia 2019 r.

Kiedy otrzymasz premię?

Pamiętaj, że nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej wypłaty będziesz posiadać oba otwarte w promocji rachunki: konto osobiste wraz z kartą debetową oraz rachunek oszczędnościowy. To właśnie na ten ostatni wpłynie Twoja premia.

Jeśli spełnisz warunki do 30 czerwca 2019 r., to bonus otrzymasz najpóźniej 10 lipca br. Tym, którzy na spełnienie warunków będą potrzebować więcej czasu, bank wypłaci premię w terminie do 10 września br. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto z Lwem Direct: ile kosztuje, co oferuje?

Konto z Lwem Direct to nowoczesny i wielofunkcyjny rachunek. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Także obsługa karty może być bezpłatna, jeżeli w danym miesiącu dokonasz nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł.

Pewnym minusem rachunku jest ograniczona liczba dostępnych darmowych wypłat z bankomatów. Prowizji nie zapłacisz, korzystając tylko z maszyn sieci ING i Planet Cash. W przypadku bankomatów pozostałych sieci bezpłatna jest tylko pierwsza wypłata w miesiącu. Każda kolejna kosztuje 2,50 zł.

O innych atutach Konta z Lwem Direct, np. Bliku, nowoczesnej aplikacji mobilnej, karcie wielowalutowej czy możliwości otrzymania karty z zaprojektowanym przez siebie wizerunkiem, przeczytaj w naszej analizie tego rachunku.

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące

Warto pamiętać, że do udziału w opisywanej promocji konieczne jest posiadanie również rachunku oszczędnościowego. Bank cyklicznie organizuje akcje, w których proponuje oprocentowanie na poziomie 2,5% w skali roku przez 4 miesiące (w ramach oferty „Bonus na start”). Mogą z niego skorzystać nowi klienci, którzy wpłacą na konto oszczędnościowe środki o wartości nieprzekraczającej 100 000 zł. Po 4 miesiącach (jak również w przypadku kwot powyżej 100 000 zł) oprocentowanie wynosi 0,7%.

Regularnie organizowane są także akcje, na identycznych warunkach, pod hasłem "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” dotyczące nowych środków.

Więcej o Otwartym Koncie Oszczędnościowym przeczytasz tutaj.

Odnowienie znanej oferty

ING Bank Śląski i tym razem nie ma skomplikowanych wymagań. Nagrodę w wysokości 100 zł lub 120 zł lub 140 zł proponuje za spełnienie prostych warunków, opisanych w klarowny sposób w regulaminie. Na dodatek pozostawia uczestnikowi promocji decyzję, czy zadowoli się on najniższą premią, czy wypełni dodatkowe warunki i sięgnie po całą pulę.

Jakby tego było mało, warunek otwarcia konta oszczędnościowego to szansa na jeszcze większy zysk. Rachunek gwarantuje bowiem całkiem atrakcyjne oprocentowanie 2,5% do 100 000 zł. Jeśli chcesz porównać ofertę z konkurencją, spójrz na nasz ranking.

Spełniasz warunki przystąpienia do promocji i jesteś w stanie wywiązać się z jej wymagań? Nie wahaj się i skorzystaj z propozycji ING Banku Śląskiego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.