Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim

Obecnie trwa nowa promocja Konta Mobi, w której ponownie możesz otrzymać nawet 140 zł premii. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim Źródło obrazka: strona promocji

Jeśli nie masz jeszcze 26 lat, a poszukujesz konta osobistego z możliwością zgarnięcia łatwej premii, to najnowsza oferta ING Banku Śląskiego może Cię zainteresować. Za otwarcie nowej, młodzieżowej wersji rachunku osobistego w pakiecie z kartą i atrakcyjnym kontem oszczędnościowym możesz otrzymać bonus w wysokości nawet 140 zł.

Promocja „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi” łudząco przypomina akcję dla nowych posiadaczy Konta z Lwem Direct, w której nagrodą może być również 140 zł. Różnica? Tym razem szansę na premię mają młodsi klienci, którzy skorzystają z najnowszej oferty konta młodzieżowego w ING.

Czy możesz wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w momencie otwarcia promocyjnego konta nie miały ukończonych 26 lat.

Co istotne, z promocji wyłączeni są ci, którzy między 28 lutego 2017 r. a 31 października 2018 r. posiadali w ING choćby jedno następujących z kont osobistych: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, PRP lub Mobi.

Co możesz zyskać?

Premią w akcji, która obowiązuje do 31 grudnia 2018 r., jest 100, 120 lub 140 zł wypłacane na rachunek uczestnika. Dodatkowo zyskasz możliwość korzystania z atrakcyjnego konta oszczędnościowego (2,5% przez 4 miesiące dla środków do 100 tys. zł).

Brzmi nieźle? Pora na zapoznanie się z warunkami otrzymania premii.

Osobne warunki aktywności dla każdej z trzech premii

Jak łatwo się domyślić, wysokość premii zależy od Twojej aktywności w posługiwaniu się kontem i wydaną do niego kartą. Warto już teraz zaznaczyć, że będzie Ci przysługiwała tylko jedna nagroda – warto więc zawalczyć o jak najwyższą jej wartość.

Zacznijmy od początku. Aby mieć szansę na jakąkolwiek z premii, powinieneś do 31 grudnia 2018 r. otworzyć Konto z Lwem Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Wniosek o rachunek możesz złożyć na .

Po podpisaniu umowy pozostaje Ci tylko aktywnie korzystać z konta i karty.

Premia 100 zł

Najniższy z dostępnych bonusów przysługuje za dokonanie do 28 lutego 2019 r. min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Bank weźmie pod uwagę zarówno płatności dokonane w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie zostaną za to uwzględnione transakcje anulowane i wypłaty gotówki.

Premia 120 zł

Aby otrzymać 120 zł, musisz do 28 lutego 2019 r.:

 1. Spełnić opisany powyżej warunek 8 transakcji kartą lub Blikiem.
 2. Dokonać min. 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być płatności dokonane w ramach wcześniej wspomnianych 8 transakcji) albo zapewnić przynajmniej jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia/stypendium (nie zostaną uznane własne wpłaty gotówkowe).

Premia 140 zł

Otrzymanie najwyższej premii wiąże się ze spełnieniem wszystkich warunków opisanych w kontekście bonusu 120 zł. Musisz więc do 28 lutego 2019 r.:

 1. Dokonać 8 transakcji kartą lub Blikiem.
 2. Dokonać 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (wystarczy, że będą to płatności dokonane w ramach 8 transakcji z pkt. 1.)
 3. Zapewnić przynajmniej jeden wpływ wynagrodzenia/stypendium na konto otwarte w ramach promocji.

Przyznanie należnej premii

Wypłata bonusu nastąpi najpóźniej 15 marca 2019 r. w formie uznania na koncie oszczędnościowym. Pamiętaj o tym, by nie zamykać rachunków ani nie wycofywać zgody marketingowej przed wypłatą premii!

Wszystkie premie w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim

Przyjrzyjmy się parametrom propozycji ING Banku Śląskiego dla młodych klientów.

Konto z Lwem Mobi jest prawie darmowe – oznacza to, że jego posiadacze w wieku do 26. roku życia nie zapłacą za otwarcie i prowadzenie rachunku, wydanie i korzystanie z karty oraz przelewy internetowe w PLN.

Z kolei opłaty za korzystanie z bankomatów w Polsce przedstawiają się następująco: darmowe są wszystkie wypłaty z maszyn własnych ING oraz Planet Cash. Osoby poniżej 26. roku życia mogą ponadto bezpłatnie wypłacać gotówkę Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Usługami dostępnymi dla klientów ING są m.in. nowoczesna aplikacja mobilna (możliwość logowania odciskiem palca) czy możliwość korzystania z karty wielowalutowej, która z pewnością przyda się np. przebywającym za granicą na wymianie studenckiej.

O Koncie Mobi piszemy również tutaj.

Dodatkowe 30 zł za płatności Google Pay

Po założeniu konta będziesz mógł skorzystać z jeszcze jednej okazji i zarobić kolejne 30 zł. Wystarczy, że do 10 listopada 2018 r. zapiszesz się do promocji poprzez wniosek dostępny w Moje ING, dodasz kartę debetową do Google Pay i wykonasz min. 3 płatności mobilne. Więcej o akcji piszemy tutaj.

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące

Oprócz tego zyskasz dostęp do atrakcyjnej oferty oszczędnościowej – właściwie to jest on wręcz wymagany do udziału w promocji.

Aktualnie, w ramach oferty „Bonus na start”, na Otwartym Koncie Oszczędnościowym oferowane jest oprocentowanie 2,5%, które przysługuje przez 4 miesiące i obejmuje środki aż do 100 000 zł.

Kopia promocji dla posiadaczy Konta z Lwem Direct

Nie da się ukryć, że ING zachęca do nowej oferty konta młodzieżowego/studenckiego właściwie w ten sam sposób co do otwierania podstawowego rachunku (Konta z Lwem Direct). Podobne są zresztą oba rachunki – wersja dla młodych charakteryzuje się jednak tym, że korzystanie z karty jest bezwzględnie darmowe. Do tego młodsi klienci także mogą skorzystać z atrakcyjnego konta oszczędnościowego, którego promocyjne oprocentowanie wynosi aż 2,5%.

Możliwość zgarnięcia nawet 140 zł premii także należy ocenić pozytywnie. Warunki jej otrzymania nie są szczególnie wygórowane – osoba w wieku poniżej 26 lat, która zamierza aktywnie korzystać z konta, a do tego pobiera wynagrodzenie lub choćby stypendium, nie powinna mieć większych trudności ze zdobyciem pełnej premii (140 zł). A warto, bo, jak wiadomo, studencki budżet szybko się kurczy.

Z ostatniej chwili

 • 21.05.2019 10:11

  Otwarcie Nest Konta w najnowszej promocji i wykazanie się aktywnością może przynieść 200 zł premii od Nest Banku.

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.