Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim i 2,5% na koncie oszczędnościowym

Promocja została przedłużona do 31 października 2018 r. Zaktualizowaliśmy tekst zgodnie z bieżącymi warunkami akcji.

Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim i 2,5% na koncie oszczędnościowym Źródło obrazka: strona promocji

Jeśli nie masz jeszcze 26 lat, a poszukujesz konta osobistego z możliwością zgarnięcia łatwej premii, to najnowsza oferta ING Banku Śląskiego może Cię zainteresować. Za otwarcie nowej, młodzieżowej wersji rachunku osobistego w pakiecie z kartą i atrakcyjnym kontem oszczędnościowym możesz otrzymać bonus w wysokości nawet 140 zł.

Promocja „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi” łudząco przypomina akcję dla nowych posiadaczy Konta z Lwem Direct, w której nagrodą może być również 140 zł. Różnica? Tym razem szansę na premię mają młodsi klienci, którzy skorzystają z najnowszej oferty konta młodzieżowego w ING.

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w momencie otwarcia promocyjnego konta nie miały ukończonych 26 lat. Co istotne, z promocji wyłączeni są ci, którzy między 28 lutego 2017 r. a 31 lipca 2018 r. posiadali w ING choćby jedno następujących z kont osobistych: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi.

Warunkiem uczestnictwa jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych marketingowych i utrzymanie jej aż do końca trwania promocji. Premią w akcji, która obowiązuje do 31 października 2018 r., jest 100, 120 lub 140 zł wypłacane na rachunek uczestnika. Dodatkowo zyskasz możliwość korzystania z atrakcyjnego konta oszczędnościowego (2,5% przez 4 miesiące dla środków do 100 tys. zł).

Brzmi nieźle? Pora na zapoznanie się z warunkami otrzymania premii.

Osobne warunki dla każdej z trzech premii

Jak łatwo się domyślić, wysokość premii zależy od Twojej aktywności w posługiwaniu się kontem i wydaną do niego kartą. Warto już teraz zaznaczyć, że będzie Ci przysługiwała tylko jedna nagroda – warto więc zawalczyć o jak najwyższą jej wartość.

Zacznijmy od początku. Aby mieć szansę na jakąkolwiek z premii, powinieneś do 31 października 2018 r. otworzyć Konto z Lwem Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. W tym celu wypełnij formularz rejestracyjny.

Po podpisaniu umowy pozostaje Ci tylko aktywnie korzystać z konta i karty.

Premia 100 zł

Najniższy z dostępnych bonusów przysługuje za dokonanie do 30 listopada 2018 r. min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Bank weźmie pod uwagę zarówno płatności dokonane w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie zostaną za to uwzględnione transakcje anulowane i wypłaty gotówki.

Premia 120 zł

Aby otrzymać 120 zł, musisz do 30 listopada 2018 r.:

 1. Spełnić opisany powyżej warunek 8 transakcji kartą lub Blikiem.
 2. Dokonać 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być płatności dokonane w ramach wcześniej wspomnianych 8 transakcji) albo zapewnić przynajmniej jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia/stypendium (nie zostaną uznane własne wpłaty gotówkowe).

Premia 140 zł

Otrzymanie najwyższej premii wiąże się ze spełnieniem wszystkich warunków opisanych w kontekście bonusu 120 zł. Musisz więc do 30 listopada 2018 r.:

 1. Dokonać 8 transakcji kartą lub Blikiem.
 2. Dokonać 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (wystarczy, że będą to płatności dokonane w ramach 8 transakcji z pkt. 1.)
 3. Zapewnić przynajmniej jeden wpływ wynagrodzenia/stypendium.

Przyznanie należnej premii

Wypłata bonusu nastąpi najpóźniej 8 stycznia 2019 r. w formie uznania na koncie oszczędnościowym. Pamiętaj o tym, by nie zamykać rachunków ani nie wycofywać zgody marketingowej przed wypłatą premii!

Wszystkie premie w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Nowe Konto z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim

Przyjrzyjmy się parametrom nowej propozycji ING Banku Śląskiego dla nowych klientów.

Konto z Lwem Mobi jest prawie darmowe – oznacza to, że jego posiadacze w wieku do 26. roku życia nie zapłacą za otwarcie i prowadzenie rachunku, wydanie i korzystanie z karty oraz przelewy internetowe w PLN.

Z kolei opłaty za korzystanie z bankomatów w Polsce przedstawiają się następująco: darmowe są wszystkie wypłaty z maszyn własnych ING oraz Planet Cash. Osoby poniżej 26. roku życia mogą ponadto bezpłatnie wypłacać gotówkę Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Starsi posiadacze konta również wypłacą gotówkę bez prowizji z maszyn ING i Planet Cash, zaś w przypadku pozostałych bankomatów bezpłatna jest jedynie pierwsza wypłata w miesiącu (każda kolejna, także Blikiem, wiąże się z prowizją 2,50 zł). Dla nich opłaty za korzystanie z bankomatów są identyczne, jak dla posiadaczy Konta z Lwem Direct.

Usługami dostępnymi dla klientów ING są m.in. nowoczesna aplikacja mobilna (możliwość logowania odciskiem palca) czy możliwość korzystania z karty wielowalutowej, która z pewnością przyda się np. przebywającym za granicą na wymianie studenckiej.

O Koncie Mobi piszemy również tutaj.

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące

Oprócz tego zyskasz dostęp do atrakcyjnej oferty oszczędnościowej – właściwie to jest on wręcz wymagany do udziału w promocji.

Aktualnie, w ramach oferty „Bonus na start”, na Otwartym Koncie Oszczędnościowym oferowane jest oprocentowanie 2,5%, które przysługuje przez 4 miesiące i obejmuje środki aż do 100 000 zł.

Kopia promocji dla posiadaczy Konta z Lwem Direct

Nie da się ukryć, że ING zachęca do nowej oferty konta młodzieżowego właściwie w ten sam sposób co do otwierania podstawowego rachunku (Konta z Lwem Direct). Podobne są zresztą oba rachunki – wersja dla młodych charakteryzuje się jednak tym, że korzystanie z karty jest bezwzględnie darmowe. Do tego młodsi klienci także mogą skorzystać z atrakcyjnego konta oszczędnościowego, którego promocyjne oprocentowanie wynosi aż 2,5%.

Możliwość zgarnięcia nawet 140 zł premii także należy ocenić pozytywnie. Warunki jej otrzymania nie są szczególnie wygórowane – osoba w wieku poniżej 26 lat, która zamierza aktywnie korzystać z konta, a do tego pobiera wynagrodzenie lub choćby stypendium, nie powinna mieć większych trudności ze zdobyciem premii. A warto, bo, jak wiadomo, studencki budżet szybko się kurczy.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.