Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 120 zł dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego za regularne wpływy na konto

Do 120 zł dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego za regularne wpływy na konto
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki doskonale wiedzą, że im więcej produktów u nich posiadasz, tym trudniej Ci zrezygnować ze współpracy. Dlatego zachęcają swoich klientów do korzystania z kolejnych usług, np. sięgania po kartę kredytową, zaciągania pożyczek, czy zapewniania systematycznych wpływów na ROR (w domyśle: przekazywania wynagrodzenia).

Zaproszenie od ING

Podobną drogą idzie ING Bank Śląski, który w bankowości elektronicznej po raz kolejny wysłał do wybranych osób informację, że do zdobycia jest 120 zł. Wystarczy, by w 4 kolejnych miesiącach na rachunek wpłynęło min. 1000 zł z tytułu wynagrodzenia. Dla tych, którzy zapewnią w podanym wyżej okresie wymagane wpływy z innych źródeł, czeka 100 zł premii.

Akcja „Do 120 zł dla aktywnych” trwa do 30 czerwca 2021 r., jest więc szansa, że zakładając szybko Konto z Lwem w promocji, zyskasz nie tylko 160 zł za ten ruch, ale i zostaniesz zaproszony do zapewnienia regularnych wpływów, a tym samym będziesz mógł zdobyć 120 zł.

Zacznijmy od szczegółów akcji dla zaproszonych klientów, a później przedstawimy informacje dotyczące promocji z premią „na start”.

Jak zdobyć 120 zł?

Jak wspomnieliśmy, kluczowe jest otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w promocji. Sprawdź w Moim ING, czy jesteś w gronie wybrańców. Jeśli tak, zrealizuj następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2021 r. przystąp do promocji, korzystając z linka dostępnego w zaproszeniu otrzymanym od banku w bankowości internetowej Moje ING. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji.

Krok 2
Krok 2

Jeśli chcesz zdobyć maksymalną premię - 120 zł - do 30 czerwca 2021 r. złóż w Moim ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w ING Banku Śląskim.

Krok 3
Krok 3

Do 30 października 2021 r. w dowolnych 4 miesiącach zapewnij odpowiedni wpływ:

  • chcesz otrzymać 120 zł - w każdym z miesięcy Twój rachunek musi zasilić jednorazowo min. 1000 zł i powinno być to Twoje wynagrodzenie;
  • zadowoli Cię kwota 100 zł - w poszczególnych miesiącach musi zostać odnotowany łączny wpływ w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Niezależnie od tego, którą z opcji wybierzesz, nagrodę otrzymasz do 15 listopada 2021 r. na swoje konto.

O tym musisz wiedzieć

Przy ocenie spełnienia warunków promocji nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku. Regulamin nie zabrania, by były to przelewy z rachunku współmałżonka, kogoś z rodziny czy od znajomego…

Do chwili wypłaty premii nie możesz zamknąć posiadanego w ING rachunku, na który zapewniałeś wpływy w ramach tej akcji.

Otrzymanego bonusu nie musisz wykazywać w rocznym rozliczeniu podatkowym PIT.

Premia „na start”

Wróćmy do obiecanej informacji o nagrodzie za założenie rachunku. W najgorszym razie możesz otrzymać 110 zł premii, ale jeśli wykażesz się większą aktywnością w korzystaniu z konta, Twój bonus może wynieść 160 zł.

Jeśli nawet ING Bank Śląski nie zaprosi Cię do akcji związanej z regularnymi wpływami, to jeszcze nic straconego. Może znajdziesz się w gronie wybrańców kolejnej edycji, bo ta promocja jest regularnie wznawiana przez bank.

Nadszedł czas decyzji

Wiesz już, co trzeba zrobić, by otrzymać 100 lub 120 zł premii. Zajrzyj więc do Mojego ING, sprawdź, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji.

Jeśli tak, podejmij decyzję, czy skorzystasz z zaproszenia.

Jeśli nie, możesz spróbować zapytać, czemu zostałeś pominięty, może ING Bank Śląski zmieni swoją pierwotną decyzję i da Ci szansę na premię.

Zauważ, że zdobycie 100 zł jest bardzo proste. Wystarczy zapewnienie do 30 października 2021 r. wpływów w łącznej wysokości 1000 zł w 4 dowolnych miesiącach. Jedyna trudność to znalezienie zaufanej osoby (np. współmałżonka, rodziców), która będzie przelewała pieniądze na Twoje konto, bo wpływ nie może pochodzić z Twojego rachunku.

W przypadku maksymalnej premii - 120 zł - sprawa jest nieco trudniejsza, gdyż bank oczekuje, by na rachunek wpłynęło jednorazowo min. 1000 zł i muszą to być pieniądze z tytułu wynagrodzenia.

Teraz Twój ruch – skorzystasz z propozycji ING Banku Śląskiego?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 120 zł dla aktywnych" 2021

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.