Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł do wydania na Empik.com dla zaproszonych klientów PKO BP

100 zł do wydania na Empik.com dla zaproszonych klientów PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Pozyskanie przez bank nowego klienta, np. w ramach promocji z atrakcyjną nagrodą, to dopiero połowa sukcesu. Trzeba go jeszcze utrzymać, by nie miał ochoty przejść ze swoimi produktami do konkurencji. Stąd co pewien czas banki organizują specjalne akcje, do udziału w których zapraszają wybranych klientów. Na ogół kryteria doboru grupy docelowej nie są znane, instytucje finansowe kierują się sobie tylko znanymi kryteriami. Tak też jest w akcji „Dla aktywnych 8” przygotowanej przez bank PKO BP, która trwa do 13 lutego 2022 r.

Premia? Dwa kody do wykorzystania na Empik.com lub w aplikacji mobilnej Empik, każdy o wartości 50 zł (w sumie 100 zł).

Jak bank zaprasza do udziału w promocji?

W regulaminie promocji nie ma dokładnego wyjaśnienia zasad wyboru klientów, którzy otrzymają zaproszenie. Wiadomo jedynie, że bank wysyła je do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkałych na terenie Polski. Ponadto uprawnieni do udziału są wyłącznie posiadacze kont osobistych w PKO BP z wyjątkiem kont Inteligo, PKO Konta Dziecka i PKO Konta Pierwszego.

Sprawdź wiadomości w bankowości internetowej iPKO, aplikacji mobilnej IKO, a także skrzynkę e-mail i SMS-y – być może jesteś w gronie zaproszonych i przegapiłeś informację od PKO BP.

Zaprosili mnie – co mam zrobić?

Musisz przystąpić do promocji i aktywnie korzystać z karty. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 13 lutego 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji na podstawie otrzymanego zaproszenia.

Krok 2
Krok 2

Sprawdź, czy masz wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Podpowiedź, jak to zrobić, znajdziesz na specjalnej podstronie banku.

Krok 3
Krok 3

W lutym i w marcu, w każdym z tych miesięcy:

  • wykonaj po 10 transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem (z wyjątkiem przelewów) na dowolną kwotę;
  • choć raz zaloguj się do bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.
Informacja
Informacja

Uwaga: Radzimy, byś nie poprzestał na wykonaniu obowiązkowej liczby transakcji. Bank przygotował bowiem tylko 2400 nagród i gdyby liczba uczestników promocji, którzy spełnili jej wymagania, była wyższa, to o przyznaniu bonusów będzie decydowała większa liczba zrealizowanych płatności.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie nagrodzonych, to bon elektroniczny do wykorzystania na Empik.com / do aplikacji mobilnej Empik (każdy o wartości 50 zł) otrzymasz w bankowości internetowej w sekcji Wiadomości:

  • do 31 marca 2022 r. – za aktywność w lutym,
  • do 30 kwietnia 2022 r. – za aktywność w marcu.

Dodatkowe informacje

Nagroda zostanie Ci przekazana pod warunkiem, że będziesz miał aktywny dostęp do bankowości internetowej iPKO i nie odwołasz zgody marketingowej.

Gdybyś posiadał kilka rachunków, to liczba wykonanych transakcji będzie liczona osobno dla każdego z tych kont w każdym z miesięcy. Nie oznacza to jednak, że każde konto bierze udział w promocji – jeden klient może zgarnąć maksymalnie 2 kody (po jednym za każdy miesiąc), niezależnie od liczby posiadanych rachunków.

Voucher możesz wykorzystać na zakupy do 30 września 2022 r., posługując się nim wielokrotnie do wyczerpania środków.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Płać i zyskaj

Szybka akcja, w której największą trudnością jest znalezienie się w gronie zaproszonych do udziału w niej. Co najgorsze, nie masz absolutnie żadnego wpływu na to, czy otrzymasz zaproszenie. Jeśli tak się stanie, to zarejestruj się w promocji, płać często debetówką PKO BP i daj sobie szansę na zakupy w sklepie internetowym Empiku na koszt banku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dla aktywnych 8"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.