Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 100 zł na Pyszne.pl z darmowym PKO Kontem dla Młodych (18 - 26 lat).

50 zł do Biedronki dla zaproszonych klientów PKO BP

50 zł do Biedronki dla zaproszonych klientów PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Pozyskanie przez bank nowego klienta, np. w ramach promocji z atrakcyjną nagrodą, to dopiero połowa sukcesu. Trzeba go jeszcze utrzymać, by nie miał ochoty przejść ze swoimi produktami do konkurencji. Stąd co pewien czas banki organizują specjalne akcje, do udziału w których zapraszają wybranych klientów. Na ogół kryteria doboru grupy docelowej nie są znane, instytucje finansowe kierują się sobie tylko znanymi kryteriami. Tak też jest w akcji „Dla aktywnych 5” przygotowanej przez bank PKO BP, która trwa do 30 czerwca 2021 r.

Jak bank zaprasza do udziału w promocji?

W regulaminie promocji nie ma dokładnego wyjaśnienia zasad wyboru klientów, którzy otrzymają zaproszenie. Wiadomo jedynie, że bank wysyła je do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkałych na terenie Polski.

Sprawdź wiadomości w bankowości internetowej iPKO, aplikacji mobilnej IKO, a także skrzynkę e-mail i sms-y – być może jesteś w gronie zaproszonych i przegapiłeś informację od PKO BP.

Zaprosili mnie – co mam zrobić?

Musisz przystąpić do promocji i aktywnie korzystać z karty. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji na podstawie otrzymanego zaproszenia.

Krok 2
Krok 2

Sprawdź, czy masz wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Podpowiedź, jak to zrobić, znajdziesz na specjalnej podstronie banku.

Krok 3
Krok 3

W lipcu i w sierpniu, w każdym z tych miesięcy:

  • wykonaj po 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem (z wyjątkiem przelewów) na dowolną kwotę;
  • choć raz zaloguj się do bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.
Informacja
Informacja

Uwaga: Radzimy, byś nie poprzestał na wykonaniu obowiązkowej liczby transakcji. Bank przygotował bowiem tylko 2900 nagród i gdyby liczba uczestników promocji, którzy spełnili jej wymagania, była wyższa, to o przyznaniu bonusów będzie decydowała liczba zrealizowanych płatności.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie nagrodzonych, to kartę podarunkową do Biedronki otrzymasz do 30 września 2021 r. w bankowości internetowej w sekcji Wiadomości lub sms-em.

Dodatkowe informacje

Nagroda zostanie Ci przekazana pod warunkiem, że będziesz miał aktywny dostęp do bankowości internetowej iPKO.

Gdybyś posiadał kilka rachunków, to nie zwielokrotnisz swojej premii, bo regulamin stanowi, że jedna osoba może zgarnąć jeden bonus.

Voucher możesz wykorzystać za zakupy do 25 listopada 2021 r.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Płać i zyskaj

Szybka akcja, w której największą trudnością jest znalezienie się w gronie zaproszonych do udziału w niej. Co najgorsze, nie masz absolutnie żadnego wpływu na to, czy otrzymasz zaproszenie. Jeśli tak się stanie, to zarejestruj się w promocji, płać często debetówką PKO BP i daj sobie szansę na zakupy w Biedronce na koszt banku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dla aktywnych 5"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.