Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

60 zł do perfumerii Douglas dla zaproszonych klientów PKO BP

60 zł do perfumerii Douglas dla zaproszonych klientów PKO BP
Źródło: strona promocji

Przy każdej nadarzającej się okazji podkreślamy, że banki powinny nie tylko starać się pozyskać nowych klientów, ale i dbać o tych, którzy już z nimi współpracują. Akcja „Dla aktywnych – 2” to właśnie przykład działań skierowanych do tej drugiej grupy osób. Szkoda tylko, że PKO BP przygotował jedynie 2600 nagród.

Kogo i jak bank zaprasza?

Na pierwszą część pytania nie znamy odpowiedzi. Regulamin nic nie mówi o kryteriach, jakimi kierowano się przy wyborze osób, które otrzymały zaproszenie do udziału w tej akcji. Możemy tylko przypuszczać, że wybrano mniej aktywnych klientów, by skłonić ich do częstszego korzystania z produktów banku.

Wiemy natomiast, że informacje o niej były wysyłane poprzez IKO, iPKO a także w wiadomości sms. Sprawdź każdy z tych kanałów komunikacji, może jesteś w gronie wybranych.

Jak zdobyć 60 zł do perfumerii Douglas?

W bardzo prosty sposób, zupełnie bez żadnego wysiłku.

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej.

Informacja
Informacja

Zwróć uwagę, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym za pomocą urządzeń elektronicznych i telefonu. Nie możesz ich odwołać do chwili otrzymania nagrody.

Krok 2
Krok 2

W sierpniu i we wrześniu:

  • wykonaj min. 5 transakcji kartą, telefonem lub Blikiem (przelewy nie spełnią warunków regulaminu);
  • choć raz zaloguj się do serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.
Nagroda
Nagroda

Po spełnieniu powyższych warunków do 31 października 2020 r. możesz otrzymać w iPKO (sekcja Wiadomości) lub w wiadomości sms kod elektroniczny, mający rangę bonu zakupowego o wartości 60 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas.

Ważne informacje o nagrodzie

Niestety nie ma pewności, że zgarniesz nagrodę, bo jest ich tylko 2600. W regulaminie zapisano, że gdyby uczestników promocji, którzy wywiązali się ze wszystkich wymagań, było więcej, to bonusy trafią do osób, które wykonały największą liczbę transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Z nagrody będziesz mógł skorzystać tylko jednorazowo, a termin jej ważności upływa 31 marca 2021 r. Po tym okresie nie będzie możliwości jej wykorzystania.

Warunkiem przekazania premii jest, byś w dniu jej przekazania posiadał aktywny dostęp do iPKO.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Tylko 2600 nagród

Jak wspomnieliśmy na wstępie, pochwalamy, że PKO BP chce docenić swoich obecnych klientów. Nie podoba nam się jednak ograniczona pula nagród i sposób ich przyznawania, zwłaszcza jeśli bonusów jest dużo mniej niż klientów, do których trafiło zaproszenie do udziału w promocji. W ten sposób wiele osób, które zarejestrują w niej swój udział, może się poczuć zawiedzionych.

To tylko nasza opinia, Ty możesz mieć własne zdanie. Sprawdź więc, czy zostałeś zaproszony do udziału w tej akcji i zdecyduj, czy weźmiesz w niej udział.

Dziękujemy Czytelniczce Gosi za “cynk” o tej promocji. Zachęcamy innych do dzielenia się podobnymi informacjami.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dla aktywnych 2"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.