Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Darmowa pożyczka do 5000 zł od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta

Darmowa pożyczka do 5000 zł od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta

Co możesz zyskać w tej akcji?

Do zdobycia tak naprawdę są dwie nagrody:

  • darmowa pożyczka z karty z oprocentowaniem 0% (minimum 300 zł, maksymalnie 5000 zł), którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolne cele.
  • zwrot za płatności kartą – w tym przypadku możesz zdobyć maksymalnie aż 720 zł (240 zł x 3 lata).

Zasady uczestnictwa w promocji

W trwającej do 31 grudnia 2020 r. akcji „Sprawdź, jak zyskać z Rankomat i Kartą Kredytową Citibank BP Motokarta” mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 31 grudnia 2019 r. nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej.

Z oferty nie mogą natomiast skorzystać nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Jak w prosty sposób zyskać nawet 720 zł i darmową pożyczkę?

Warunki akcji nie są szczególnie skomplikowane, niemniej powinieneś pamiętać o kilku ważnych wymogach. Aby otrzymywać przez 3 lata premię moneyback za wykonane zakupy i skorzystać z promocyjnej pożyczki, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Citibank BP Motokartę na stronie promocji lub podczas rozmowy z konsultantem banku, a następnie zawrzyj z bankiem stosowną umowę.

Krok 2
Krok 2

Jeśli zdecydujesz się na limit karty wyższy niż 5 000 zł, musisz w terminie 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy dostarczyć do banku aktualny dokument dochodowy. Natomiast jeśli wystąpisz o niższy limit, ten wymóg Cię nie obowiązuje.

Musisz jednak wiedzieć, że od Twojej decyzji dotyczącej kwoty limitu będzie zależeć wysokość moneybacku (wyjaśnienie tej dość zagadkowej uwagi znajdziesz w dalszej części tekstu).

Krok 3
Krok 3

W trakcie wypełniania wniosku wystąp o pożyczkę rozkładaną na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Krok 4
Krok 4

W każdym pełnym okresie rozliczeniowym Twojej nowej „kredytówki” wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł. Pamiętaj o tym, że przynajmniej 250 zł ze wspomnianego limitu musisz wydać na stacjach BP działających na terenie Polski.

Krok 5
Krok 5

3 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełniłeś warunki promocji, możesz zlecić w bankowości internetowej przekazanie Twojej nagrody – 20 zł – na rachunek karty kredytowej Citibank BP Motokarta. Aby to zrobić, wejdź w zakładkę „Korzyści Citi Specials” i wybierz opcję „Wykorzystaj punkty”. Jeśli jednak chcesz, możesz zsumować bonusy z wielu okresów rozliczeniowych (maksymalnie z 13) i zlecić przekazanie „hurtem” wyższej kwoty.

Nagroda
Nagroda

Premia zostanie zaksięgowana na rachunku „kredytówki” w ciągu 3 dni roboczych po złożeniu przez Ciebie dyspozycji. Tym samym zmniejszy saldo Twojego zadłużenia lub zwiększy nadpłatę. W tym drugim przypadku bank zrezygnuje z pobrania prowizji z tytułu obsługi nadpłaty.

Wnioskujesz o wyższy limit, dostajesz wyższą premię

Czas wyjaśnić nieco skomplikowane sprawy związane z limitem karty. Z regulaminu wynika, że wnioskując o kartę kredytową Citibank BP Motokarta z limitem poniżej 5000 zł, nie musisz przedstawiać dokumentów potwierdzających osiągane dochody. Jeżeli jednak skorzystasz z tej uproszczonej procedury, nie otrzymasz – niestety – maksymalnej nagrody. Bank przyzna Ci premię jedynie za 30 okresów rozliczeniowych, czyli Twój moneyback wyniesie maksymalnie 600 zł.

Jeśli jednak zawnioskujesz o limit przekraczający 5000 zł, premia będzie Ci przysługiwała aż za 36 okresów rozliczeniowych, czyli maksymalny możliwy zwrot za transakcje kartą wyniesie 720 zł. W tym jednak przypadku musisz przedstawić dokumenty potwierdzające Twoje zarobki. Ich listę znajdziesz w załączniku do regulaminu.

Pamiętaj też, że aby móc wnioskować o kartę kredytową Citi Handlowego, musisz spełniać określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Kilka słów o pożyczce

Pożyczka z karty to możliwość skorzystania z dodatkowych środków (od 300 do 5 000 zł) ze spłatą w ratach w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”. Do wyboru masz kilka okresów kredytowania - 3, 6, 10 lub maksymalnie 12 rat miesięcznych. Co istotne - pożyczone pieniądze zostaną przelane na wskazane przez Ciebie konto osobiste, a wówczas możesz je wypłacić z bankomatu, przelać na rachunek w innym banku lub płacić nimi za pomocą karty debetowej.

Oprocentowanie pożyczki wynosi 0%, do tego bank nie pobiera prowizji za takie czynności, jak transakcje gotówkowe lub szczególne i otwarcie Planu spłat ratalnych. Rezygnuje także z opłaty operacyjnej za obsługę Planu.

Pamiętaj jednak, że aby skorzystać z preferencyjnych warunków udzielenia pożyczki, musisz wystąpić o dodatkowe środki podczas składania wniosku o BP Motokartę. Dodatkowo musisz spełnić opisany już wcześniej warunek uczestnictwa, tzn. nie możesz po 31 grudnia 2019 r. posiadać w Citibanku żadnej karty kredytowej.

Dodatkowe informacje

Do limitu wymaganego dla uzyskania nagrody wliczane są także transakcje wykonane kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym.

W żadnym przypadku nie mogą być to płatności zwrócone czy „szczególne” w rozumieniu regulaminu kart kredytowych (np. związane z grami hazardowymi, wydatkami w kasynach, przekazami internetowymi).

I jeszcze dwie dość istotne informacje. Jeśli w jednym z okresów rozliczeniowych nie uda Ci się spełnić warunku aktywności (tzn. wykonasz transakcje kartą na mniejszą kwotę lub zapomnisz o płatnościach na stacjach BP) – wciąż masz szansę na moneyback w następnym okresie. Jedyną „karą”, jaka Cię spotka, będzie utrata cząstkowej premii w wysokości 20 zł. Ponadto z otrzymanego bonusu nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citibank BP Motokarta

"Kredytówka" Citibank BP Motokarta jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo bezpłatnie. Nie jest to jednak jedyny atut karty. Jej posiadacze zyskują dostęp do szeregu przywilejów, takich jak:

  • 10% rabatu w 150 restauracjach w całym kraju,
  • do 50% zniżki w Programie Citi Specials,
  • dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty światowych gwiazd w Polsce,
  • komfortowe raty dla transakcji powyżej 100 zł.

Dwie pieczenie przy jednym ogniu

Możliwość pożyczenia pieniędzy bez żadnych kosztów to naprawdę interesująca opcja. Jeśli dodamy do tego 720 zł premii, to naszym zdaniem warto się przyjrzeć takiej okazji. Tym bardziej, że moneyback pozwoli nam zaoszczędzić na codziennych zakupach, a pożyczkę możemy wydać, na co tylko chcemy. Warto więc rozważyć udział w tej promocji, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy szybko pozyskać dodatkowe środki. Niemniej decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Sprawdź, jak zyskać z Rankomat i kartą kredytową Citibank BP Motokarta"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.