Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Darmowy plan ratalny (RRSO 0%) i 250 zł premii za kupno produktów marki Apple z kartą kredytową Citibanku

Darmowy plan ratalny (RRSO 0%) i 250 zł premii za kupno produktów marki Apple z kartą kredytową Citibanku
Źródło: strona promocji

Bank Citi Handlowy od dawna aktywnie promuje swoją kartę kredytową Citi Simplicity. Nagrody mają na ogół wartość ok. 400 zł i trafiają na rachunek wspomnianej „kredytówki” lub są „wypłacane” w postaci bonów do określonych sklepów, np. do Biedronki czy na Allegro.

Najnowsza akcja, która potrwa do 29 lutego 2020 r., jest z wielu względów nietypowa. Po pierwsze, mogą w niej brać udział obecni i nowi posiadacze karty kredytowej Citi Simplicity. Po drugie, nie trzeba wcale posiadać wspomnianej „kredytówki”, by kupić wybrany produkt marki Apple w jednym ze sklepów uczestniczących w tej akcji i skorzystać z oferty specjalnej. No i po trzecie, różne są nagrody dla tych, którzy już posiadają kartę Citi Simplicity i tych, którzy dopiero o nią zawnioskują.

Wszyscy uczestnicy promocji mogą rozłożyć koszt zakupu na nieoprocentowane raty, a nowi klienci Citibanku otrzymają dodatkowo 250 zł premii.

Przypatrzmy się bliżej warunkom tej dość niecodziennej promocji.

Kto i gdzie może skorzystać z oferty?

Propozycja adresowana jest do osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które już są posiadaczami głównej karty kredytowej Citi Simplicity wydanej przez bank Citi Handlowy albo zawnioskują o nią w ramach tej promocji. Można to zrobić przed lub nawet już po kupnie wybranego produktu marki Apple. Prawda, że brzmi to zaskakująco?

Dodajmy, że warunkiem otrzymania bonusów przewidzianych w regulaminie opisywanej akcji jest dokonanie zakupów w punktach stacjonarnych albo serwisach internetowych sklepów Cortland lub iDream produktów o wartości od 999 zł do 10 000 zł.

Warunki otrzymania bonusów

Przejdźmy do przedstawienia konkretnych działań, które pozwolą zdobyć nagrodę(y):

Do 29 lutego 2020 r. wykonaj JEDNĄ z poniższych sekwencji działań.

Ścieżka nr 1: dla nowego klienta, "najpierw wnioskuję o kartę kredytową, potem kupuję"

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową na stronie internetowej promocji.
 2. Zawrzyj z bankiem umowę o „kredytówkę”.
 3. Zapłać kartą Citi Simplicity w sklepie Cortland lub iDream za wybrany produkt marki Apple.
 4. Korzystając z adresu internetowego otrzymanego w wiadomości sms na numer telefonu podany przy wnioskowaniu o kartę, złóż dyspozycję rozłożenia wydanej kwoty na raty w ramach Planu Spłat Ratalnych „Komfort”.

Ścieżka nr 2: dla nowego klienta, "najpierw kupuję sprzęt, potem wnioskuję o kartę"

 1. Dokonaj zakupów w sklepie Cortland lub iDream.
 2. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wraz z dyspozycją „Pożyczki z karty" na jeden z poniższych sposobów:
  • na sprzęcie elektronicznym udostępnionym Ci przez sprzedawcę lub
  • przy udziale doradcy banku Citi Handlowy albo też
  • na stronie internetowej banku​​​.
 3. Zawrzyj umowę o wspomnianą „kredytówkę” oraz porozumienie o pożyczkę z karty, zawierające dyspozycję przekazania kwoty kredytu na rachunek sklepu, w którym dokonałeś zakupów.

Ścieżka nr 3: dla posiadacza karty kredytowej Citibanku

 1. Zapłać za produkt marki Apple kupiony w sklepie Cortland lub iDream dowolną główną kartą kredytową banku Citi Handlowy.
 2. Korzystając z adresu internetowego otrzymanego w wiadomości sms na numer telefonu podany przy wnioskowaniu o kartę, przekaż dyspozycję rozłożenia wydanej kwoty na raty w ramach Planu Spłat Ratalnych „Komfort”.

1 lub 2 nagrody

Po spełnieniu opisanych warunków nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z rozłożeniem kwoty zakupu na raty (może ich być 6, 12, 18 lub 24). Oprocentowanie pożyczki wyniesie 0%, opłata za obsługę Planu Spłat Ratalnych „Komfort” dla Pożyczki z Karty lub Rat w Karcie - 0 zł miesięcznie, podobnie prowizja za Transakcję Szczególną dla Pożyczki z Karty.

Dodatkowo, jeśli nie posiadałeś od 1 stycznia 2018 r. jakiejkolwiek karty kredytowej w banku Citi Handlowy, na rachunek Twojej nowej „kredytówki” trafi 250 zł. Premię otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym umowa o kartę Citi Simplicity została podpisana przez Ciebie i bank.

Przydatne informacje

W przypadku wnioskowania o limit karty kredytowej wyższy niż 5 000 zł będziesz musiał przed zawarciem umowy dostarczyć do banku czytelne i aktualne potwierdzenie deklarowanych przez Ciebie we wniosku dochodów. Listę wymaganych dokumentów, różną dla poszczególnych form zatrudnienia, znajdziesz w załączniku nr 1 do regulaminu promocji. Bank zastrzega, że jeśli uzna przedstawione dokumenty za niewystarczające, to może poprosić o dodatkowe.

Regulamin dopuszcza możliwość nieodebrania wybranego produktu lub zwrotu zakupionego towaru już po skorzystaniu z rozłożenia należności na raty. W tej sytuacji musisz uzgodnić ze sklepem Cortland lub iDream sposób wzajemnych rozliczeń adekwatnie do regulaminu zwrotów obowiązującego w danej firmie. Potem czeka Cię jeszcze spłata należności wobec Citibanku.

Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji jesteś i jaki bonus otrzymasz, nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Otrzymana nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity warta jest uwagi ze względu na swoje unikalne parametry – wydawana jest i prowadzona za darmo. Na dodatek za jej wyrobienie można otrzymać atrakcyjne nagrody, a później uczestniczyć w licznych akcjach promocyjnych organizowanych przez Citibank oraz korzystać z bonusów związanych z tą „kredytówką”, np. rabatów w wybranych restauracjach.

Myślisz o kupnie produktu z „jabłuszkiem” – przemyśl tę propozycję

Sugerujemy, by udział w tej promocji rozważyły osoby będące „na kupnie” produktu z logo Apple. Głównie dlatego, że akcja Citibanku pozwala na sięgnięcie po wymarzony sprzęt bez angażowania własnych środków, należność będzie regulowana w ratach, które nie będą się wiązały absolutnie z żadnymi dodatkowymi kosztami – oddasz do Citibanku dokładnie tyle, ile zapłaciłbyś, kupując towar za gotówkę.

Dodatkową korzyść odniesiesz, stając się posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity – bank nagrodzi Cię premią w wysokości 250 zł.

Pamiętaj, że kupując na raty, zaciągasz dług, który musisz spłacić zgodnie z otrzymanym harmonogramem. Opóźnienie w regulowaniu należności może Cię narazić na dodatkowe koszty. Zanim więc podejmiesz decyzję o uczestnictwie w tej promocji, dobrze się zastanów.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.