Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Darmowy plan ratalny (RRSO 0%) i 250 zł premii za kupno produktów marki Apple z kartą kredytową Citibanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Darmowy plan ratalny (RRSO 0%) i 250 zł premii za kupno produktów marki Apple z kartą kredytową Citibanku
Źródło: strona promocji

Tym razem premia za użycie karty kredytowej banku Citi Handlowy podczas zakupów składa się z dwóch części – braku opłat za rozłożenie zakupu produktów marki Apple na raty oraz 250 zł w gotówce. Bezpłatny plan ratalny dostępny jest dla obecnych i nowych posiadaczy „kredytówki” Citibanku, natomiast bonus pieniężny mogą otrzymać tylko ci drudzy.

Bank Citi Handlowy od dawna aktywnie promuje swoją kartę kredytową Citi Simplicity. Nagrody mają na ogół wartość ok. 400 zł i trafiają na rachunek wspomnianej „kredytówki” lub są „wypłacane” w postaci bonów do określonych sklepów, np. do Biedronki czy na Allegro.

Najnowsza akcja, która potrwa do 29 lutego 2020 r., jest z wielu względów nietypowa. Po pierwsze, mogą w niej brać udział obecni i nowi posiadacze karty kredytowej Citi Simplicity. Po drugie, nie trzeba wcale posiadać wspomnianej „kredytówki”, by kupić wybrany produkt marki Apple w jednym ze sklepów uczestniczących w tej akcji i skorzystać z oferty specjalnej. No i po trzecie, różne są nagrody dla tych, którzy już posiadają kartę Citi Simplicity i tych, którzy dopiero o nią zawnioskują.

Wszyscy uczestnicy promocji mogą rozłożyć koszt zakupu na nieoprocentowane raty, a nowi klienci Citibanku otrzymają dodatkowo 250 zł premii.

Przypatrzmy się bliżej warunkom tej dość niecodziennej promocji.

Kto i gdzie może skorzystać z oferty?

Propozycja adresowana jest do osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które już są posiadaczami głównej karty kredytowej Citi Simplicity wydanej przez bank Citi Handlowy albo zawnioskują o nią w ramach tej promocji. Można to zrobić przed lub nawet już po kupnie wybranego produktu marki Apple. Prawda, że brzmi to zaskakująco?

Dodajmy, że warunkiem otrzymania bonusów przewidzianych w regulaminie opisywanej akcji jest dokonanie zakupów w punktach stacjonarnych albo serwisach internetowych sklepów Cortland lub iDream produktów o wartości od 999 zł do 10 000 zł.

Warunki otrzymania bonusów

Przejdźmy do przedstawienia konkretnych działań, które pozwolą zdobyć nagrodę(y):

Do 29 lutego 2020 r. wykonaj JEDNĄ z poniższych sekwencji działań.

Ścieżka nr 1: dla nowego klienta, "najpierw wnioskuję o kartę kredytową, potem kupuję"

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową na stronie internetowej promocji.
 2. Zawrzyj z bankiem umowę o „kredytówkę”.
 3. Zapłać kartą Citi Simplicity w sklepie Cortland lub iDream za wybrany produkt marki Apple.
 4. Korzystając z adresu internetowego otrzymanego w wiadomości sms na numer telefonu podany przy wnioskowaniu o kartę, złóż dyspozycję rozłożenia wydanej kwoty na raty w ramach Planu Spłat Ratalnych „Komfort”.

Ścieżka nr 2: dla nowego klienta, "najpierw kupuję sprzęt, potem wnioskuję o kartę"

 1. Dokonaj zakupów w sklepie Cortland lub iDream.
 2. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wraz z dyspozycją „Pożyczki z karty" na jeden z poniższych sposobów:
  • na sprzęcie elektronicznym udostępnionym Ci przez sprzedawcę lub
  • przy udziale doradcy banku Citi Handlowy albo też
  • na stronie internetowej banku​​​.
 3. Zawrzyj umowę o wspomnianą „kredytówkę” oraz porozumienie o pożyczkę z karty, zawierające dyspozycję przekazania kwoty kredytu na rachunek sklepu, w którym dokonałeś zakupów.

Ścieżka nr 3: dla posiadacza karty kredytowej Citibanku

 1. Zapłać za produkt marki Apple kupiony w sklepie Cortland lub iDream dowolną główną kartą kredytową banku Citi Handlowy.
 2. Korzystając z adresu internetowego otrzymanego w wiadomości sms na numer telefonu podany przy wnioskowaniu o kartę, przekaż dyspozycję rozłożenia wydanej kwoty na raty w ramach Planu Spłat Ratalnych „Komfort”.

1 lub 2 nagrody

Po spełnieniu opisanych warunków nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z rozłożeniem kwoty zakupu na raty (może ich być 6, 12, 18 lub 24). Oprocentowanie pożyczki wyniesie 0%, opłata za obsługę Planu Spłat Ratalnych „Komfort” dla Pożyczki z Karty lub Rat w Karcie - 0 zł miesięcznie, podobnie prowizja za Transakcję Szczególną dla Pożyczki z Karty.

Dodatkowo, jeśli nie posiadałeś od 1 stycznia 2018 r. jakiejkolwiek karty kredytowej w banku Citi Handlowy, na rachunek Twojej nowej „kredytówki” trafi 250 zł. Premię otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym umowa o kartę Citi Simplicity została podpisana przez Ciebie i bank.

Przydatne informacje

W przypadku wnioskowania o limit karty kredytowej wyższy niż 5 000 zł będziesz musiał przed zawarciem umowy dostarczyć do banku czytelne i aktualne potwierdzenie deklarowanych przez Ciebie we wniosku dochodów. Listę wymaganych dokumentów, różną dla poszczególnych form zatrudnienia, znajdziesz w załączniku nr 1 do regulaminu promocji. Bank zastrzega, że jeśli uzna przedstawione dokumenty za niewystarczające, to może poprosić o dodatkowe.

Regulamin dopuszcza możliwość nieodebrania wybranego produktu lub zwrotu zakupionego towaru już po skorzystaniu z rozłożenia należności na raty. W tej sytuacji musisz uzgodnić ze sklepem Cortland lub iDream sposób wzajemnych rozliczeń adekwatnie do regulaminu zwrotów obowiązującego w danej firmie. Potem czeka Cię jeszcze spłata należności wobec Citibanku.

Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji jesteś i jaki bonus otrzymasz, nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Otrzymana nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity warta jest uwagi ze względu na swoje unikalne parametry – wydawana jest i prowadzona za darmo. Na dodatek za jej wyrobienie można otrzymać atrakcyjne nagrody, a później uczestniczyć w licznych akcjach promocyjnych organizowanych przez Citibank oraz korzystać z bonusów związanych z tą „kredytówką”, np. rabatów w wybranych restauracjach.

Myślisz o kupnie produktu z „jabłuszkiem” – przemyśl tę propozycję

Sugerujemy, by udział w tej promocji rozważyły osoby będące „na kupnie” produktu z logo Apple. Głównie dlatego, że akcja Citibanku pozwala na sięgnięcie po wymarzony sprzęt bez angażowania własnych środków, należność będzie regulowana w ratach, które nie będą się wiązały absolutnie z żadnymi dodatkowymi kosztami – oddasz do Citibanku dokładnie tyle, ile zapłaciłbyś, kupując towar za gotówkę.

Dodatkową korzyść odniesiesz, stając się posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity – bank nagrodzi Cię premią w wysokości 250 zł.

Pamiętaj, że kupując na raty, zaciągasz dług, który musisz spłacić zgodnie z otrzymanym harmonogramem. Opóźnienie w regulowaniu należności może Cię narazić na dodatkowe koszty. Zanim więc podejmiesz decyzję o uczestnictwie w tej promocji, dobrze się zastanów.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze