Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Darmowy plan Premium przez 3 miesiące dla nowych klientów Revoluta

Darmowy plan Premium przez 3 miesiące dla nowych klientów Revoluta
Źródło: najlepszekonto.pl

Ostatnio na możliwość zgarnięcia bonusu mogli liczyć wyłącznie obecni klienci banku mobilnego, którzy polecili konto znajomym. Aktualnie nagroda przysługuje także nowym użytkownikom, a to dzięki promocji z darmowym, 3-miesięcznym okresem próbnym planu Premium. Biorąc pod uwagę standardowy, miesięczny koszt planu (29,99 zł) taką nagrodę możemy "wycenić" na ok. 90 zł.

Z promocji można skorzystać do 31 marca 2023 r.

Dla kogo promocja?

Tu odpowiedź jest prosta – regulamin wyklucza osoby, które mają już konto w Revolut.

Co z tymi, którzy konto posiadali, ale już je zamknęli? W takim przypadku również nie ma co liczyć na bonus. Już na samym wstępie czytamy, że oferta jest dostępna dla tych, którzy rejestrują się po raz pierwszy.

Wystarczy otwarcie konta i płatność

Sprawdź warunki uzyskania darmowego okresu próbnego:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2023 r. skorzystaj ze strony Revoluta, by założyć konto.

Podaj swój numer telefonu, a otrzymasz w SMS-ie link do pobrania aplikacji. Pobranie apki bezpośrednio ze sklepu Google Pay / App Store nie pozwoli na skorzystanie z darmowego okresu próbnego!

W aplikacji przejdziesz cały proces zakładania konta oraz wymaganą weryfikację tożsamości.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 72 godzin od otwarcia konta uaktualnij swój plan do Revolut Premium, z którego będziesz mógł korzystać za darmo przez 3 miesiące.

Nagroda
Nagroda

Twój plan zostanie natychmiast aktywowany.

Ważne informacje

Revolut zaznacza, że deklaracje dotyczące korzystania z płatnego planu są wiążące przez rok. Jeśli wcześniej z niego zrezygnujesz, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości równej dwukrotności miesięcznej subskrypcji. Gdybyś dokonał rezygnacji w okresie pierwszych 14 dni, Revolut będzie się domagał jedynie zwrotu kosztów dostawy karty fizycznej (jeśli ją zamówiłeś).

Za płatne plany można też zapłacić za rok z góry – w takiej sytuacji, jeśli dokonasz wcześniejszej rezygnacji, żadna opłata nie zostanie pobrana, ale nie otrzymasz też zwrotu nawet proporcjonalnej części opłaconej subskrypcji.

Revolut, czyli bank mobilny dla podróżników (i nie tylko)

Revolut – początkowo fintech, a obecnie bank mobilny z gwarancją środków – wybił się na oferowaniu klientom bardzo korzystnych warunków dokonywania płatności w obcych walutach. Aktualnie jego oferta jest jednak znacznie szersza.

Poniżej najważniejsze parametry Revoluta. Zwróć szczególną uwagę na koszty (i korzyści) związane z planem Premium:

Dobry moment na przetestowanie

Powrót Revoluta do promocji dla nowych klientów to świetna informacja. Możliwość darmowego korzystania z płatnego planu Premium przez 3 miesiące sprzyja temu, by przetestować pełen wachlarz możliwości banku mobilnego.

Jeśli dotąd nie korzystałeś z Revoluta, to trudno o lepszy pretekst, by zacząć 😉

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Ogólne warunki promocji – bezpłatny okres próbny (.pdf)
  2. Ogólne warunki promocji – bezpłatny okres próbny (www)

O instytucji

Revolut – usługa, która umożliwia dokonywanie płatności za granicą (lub w zagranicznych sklepach internetowych) bez prowizji za przewalutowanie. Do konta w Revolut, podobnie jak do konta walutowego w tradycyjnym banku, może zostać wydana karta płatnicza.