Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł premii za wyrobienie karty kredytowej w Banku Millennium

Aldona Derdziak
Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

200 zł premii za wyrobienie karty kredytowej w Banku Millennium

Obok Citibanku i ING to Bank Millennium cyklicznie odnawia promocje swoich kart kredytowych. Akcja “Czerwiec z kartą kredytową”, jak można się domyślić, trwa do 30 czerwca 2019 r. Jej organizatorem jest oczywiście Bank Millennium.

Co zyskasz w promocji?

Twoją nagrodą za udział w akcji będzie zwolnienie z miesięcznej opłaty za obsługę karty kredytowej przez kolejne 12 miesięcy - o ile w każdym z nich wykonasz choć jedną transakcję "kredytówką”.

Większym bonusem jest dodatkowe 200 zł premii w gotówce - uprawnionych do jego otrzymania będzie tylko 3 000 pierwszych osób, które złożą wniosek o kartę w określony sposób (szczegóły niżej).

Kogo bank zachęca do udziału w akcji?

Do udziału w promocji nie trzeba spełniać wyśrubowanych wymagań. Wystarczy, że jesteś osobą fizyczną o pełnej zdolności do czynności prawnych, czyli masz ukończone 18 lat, i złożysz wniosek o kartę kredytową w placówce banku, przez infolinię lub bankowość elektroniczną (Millenet albo aplikację mobilną).

Karty kredytowe, o które możesz złożyć wniosek, to Millennium Visa Impresja, Millennium Mastercard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium Mastercard Gold.

Jeśli chcesz mieć szansę na 200 zł premii, musisz spełnić dodatkowe warunki – tu wniosek może być złożony tylko elektronicznie w bankowości internetowej lub mobilnej. Ponadto od 1 stycznia 2017 r. nie mogłeś posiadać głównej karty kredytowej w Millennium lub wypowiedzieć umowy o taki produkt

Jak zdobyć 200 zł premii?

Jeśli zależy Ci na samej karcie kredytowej i łatwym uniknięciu miesięcznej opłaty za korzystanie z “plastiku”, wystarczy, że złożysz wniosek w dowolny, opisany wyżej sposób. Gdybyś jednak chciał także otrzymać 200 zł premii, powinieneś wykonać poniższe kroki:

  1. Do 30 czerwca 2019 r. złóż przez Millenet lub aplikację mobilną wniosek o kartę kredytową i zawrzyj umowę. Minimalny limit dla kart Alfa i Impresja to 3 tys. zł, a dla kart Gold – 5 tys. zł.
  2. Dokonaj transakcji kartą kredytową na min. 400 zł w trzech kolejnych okresach:
    • do 31 lipca 2019 r.;
    • od 1 do 31 sierpnia 2019 r.;
    • od 1 do 30 września 2019 r.

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Możesz otrzymać tylko jedną premię pieniężną. Trafi ona na rachunek Twojej karty kredytowej do 31 października 2019 r. Do tego dnia musisz posiadać “kredytówkę” i nie możesz wypowiedzieć umowy o kartę.

Kilka słów o kartach kredytowych w Millennium

Bank Millennium posiada w swojej ofercie kilka kart kredytowych, my jednak przyjrzyjmy się kartom Impresja i Alfa. Każda z nich wydawana jest bezpłatnie i oferuje 5% moneyback w wybranych sklepach. Standardowa miesięczna opłata za ich obsługę to 7,99 zł i tego kosztu można uniknąć, dokonując min. 5 transakcji w miesiącu - w promocji przez rok możesz korzystać z karty za darmo, o ile wykonasz choć jedną płatność miesięcznie.

Więcej o karcie Millennium Alfa i Impresja znajdziesz w naszej analizie.

200 zł za “kredytówkę” to wciąż dobra oferta

Banki często organizują promocje kont osobistych, ale nie zapominają także o osobach, które poszukują kart kredytowych. Nie inaczej jest w Banku Millennium, który proponuje 200 zł w gotówce i łatwiejszy (niż standardowo) warunek uniknięcia opłaty za obsługę “kredytówki”. Niestety Ty też musisz spełnić pewne wymogi; powinieneś mieć dostęp do Millenetu, więc w zasadzie być już klientem tego banku, a dodatkowo w kolejnych miesiącach aktywnie korzystać z karty. Jeśli te warunki są dla Ciebie do spełnienia, złóż wniosek o kartę kredytową w Millennium już dziś, jeśli jednak nie - zajrzyj do naszego rankingu “kredytówek” i znajdź ofertę dla siebie, zapoznając się również z naszym poradnikiem o tym, jak wybrać odpowiednią kartę kredytową.

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI „Czerwiec z kartą kredytową”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium