Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium

50 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem "Czerwcowej promocji z Kontem 360° Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 30 czerwca 2021 r. bądź do wyczerpania limitu 3000 rachunków otwartych w ramach tej akcji.

Działania niezbędne do zdobycia premii sprowadzają się do otwarcia dziecku Konta 360° Junior oraz zasilenia go kwotą min. 100 zł. Jedynie w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, wymagane jest dodatkowo wykonanie min. 1 transakcji bezgotówkowej oraz aktywowanie aplikacji mobilnej dla dziecka. Nagroda to 50 zł na eKarcie podarunkowej goodie.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przekazywane elektronicznie i telefonicznie.

O nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które w przeszłości brały już udział w promocji Konta 360° Junior.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli Konta 360°, a potem będziesz mógł pomyśleć o udziale także w innych promocjach.

50 zł na eKarcie goodie za niewielką aktywność

Prawdę mówiąc, zdobycie nagrody oferowanej przez Bank Millennium nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2021 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość elektroniczną Millenet lub w aplikacji mobilnej.

Krok 2
Krok 2

Składając wniosek o rachunek, zaakceptuj regulamin akcji. Sprawdź przy okazji, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 3
Krok 3

Do 31 lipca 2021 r. przelej na konto dziecka min. 100 zł.

Krok 4
Krok 4

Jeśli Twoje dziecko ukończyło 7. rok życia, dopilnuj, by do końca lipca 2021 r.:

  • aktywowało aplikację mobilną
  • wykonało minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową wydaną do Konta 360° Junior lub za pomocą usługi Blik, lub też zbliżeniowo telefonem.
Nagroda
Nagroda

eKartę goodie o wartości 50 zł otrzymasz do 31 sierpnia 2021 r. Nagroda zostanie przesłana w wiadomości sms na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

Jak skorzystać z eKarty goodie?

Kod otrzymany w wiadomości sms będzie ważny przez 60 dni. W tym czasie musisz zainstalować aplikację Goodie, zaakceptować „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie” i wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. Będzie ona ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji w apce. Voucher możesz wykorzystać na zakupy w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście, w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich tych rachunków z osobna.
  • Do 31 lipca 2021 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przy okazji wyjaśniamy, że jeśli kiedykolwiek wcześniej brałeś udział w promocji Konta 360° Junior i otworzyłeś ten rachunek dla swojego dziecka, a teraz w ramach obecnej oferty chciałbyś założyć konto dla drugiej pociechy, to niestety nie możesz tego uczynić, gdyż podpadasz pod punkt wykluczający z udziału w promocji osoby, które uczestniczyły w przeszłości w promocji Konta 360° Junior.

Trochę to dziwne, bo można w jednym momencie założyć rachunek dla dwójki czy większej liczby dzieci, ale nie można tego zrobić w momencie, gdy młodsze pociechy dorosną do określonego wieku. Nieustannie mamy nadzieję, że Bank Millennium zmieni swoje nastawienie.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Twoje dziecko może także korzystać z karty debetowej i, wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

Premia na kieszonkowe dla dziecka

Kolejna już odsłona promocji dla najmłodszych w Banku Millennium to dobra okazja, aby wprowadzić dziecko w świat finansów, a przy okazji zyskać kilkadziesiąt złotych premii i przeznaczyć ją np. na kieszonkowe.

Szkoda, że bank obniżył w czerwcu premię o 10 zł w stosunku do majowej edycji, ale z drugiej strony uprościł nieco warunki jej uzyskania (nie wymaga już przelania na konto dziecka 200 zł, a tylko 100 zł).

Choć istnieje konieczność posiadania przez rodzica konta osobistego w Banku Millennium (lub karty kredytowej), to warto podkreślić, że to rozwiązanie umożliwia osobie dorosłej nadzór nad finansami dziecka.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Czerwcowa promocja z Kontem 360° Junior”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.