Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 450 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

450 zł do Biedronki za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

450 zł do Biedronki za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną bardzo ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Czas do szkoły".

Łączna premia w wysokości 450 zł składa się z 3 bonów do Biedronki o wartości 100, 150 i 200 zł. Atrakcyjna nagroda i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 5 września 2022 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do zdobycia premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 5 września 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 5 września 2022 r.

Krok 3
Krok 3

Do 23 września 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia musisz także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

We wrześniu 2022 r. zrealizuj z nowo otwartego rachunku choć 1 przelew elektroniczny.

Możesz go wykonać w bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile).

Nagroda
Nagroda

Do 21 października 2022 r. organizator prześle na podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail gratulacje związane ze zdobyciem vouchera do Biedronki na kwotę 100 zł. E-kod otrzymasz w formie sms-a na przekazany w zgłoszeniu do promocji numer telefonu do końca października.

Krok 5
Krok 5

W październiku spełnij warunki otrzymania kolejnej premii, tym razem w wysokości 150 zł:

  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu bonu do Biedronki o wartości otrzymasz w opisany wyżej sposób do 21 listopada 2022 r. a voucher do końca tego miesiąca.

Krok 6
Krok 6

W listopadzie 2022 r. zrealizuj kolejne aktywności, by zasłużyć na trzeci voucher, jego wartość to 200 zł:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz w identyczny sposób jak wcześniejsze do 31 grudnia 2022 r. Jej przesłanie poprzedzą gratulacje, które zostaną przesłane do 19 grudnia 2022 r.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych rodzajów aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Bank uzna każdy przelew z konta osobistego zlecony w serwisie GOonline oraz w aplikacji mobilnej GOmobile z wyjątkiem przelewów natychmiastowych oraz zleconych z wykorzystaniem zewnętrznych systemów w rodzaju Dotpay, PayU czy Blik.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay).

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Wpływ

Za spełniający warunki regulaminu zostanie uznany wpływ na rachunek, o ile nie będzie pochodził z innego Twojego ROR-u w BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy także kont, których jesteś współposiadaczem oraz prowadzonych pod marką GOoptima.

Niedozwolone są też wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków służących do obsługi kredytów i pożyczek udzielonych Ci przez BNP Paribas, w tym także przez Raiffeisen Polbank, który został przejęty przez BNP,

Kod do Biedronki

E-kody do Biedronki będą ważne bezterminowo. Tworzące je ciągi cyfr musisz podać kasjerowi lub wpisać samodzielnie podczas płatności przy kasie samoobsługowej. Przy tej ostatniej bez problemów wykorzystasz podczas jednej płatności kilka voucherów. Informację o wydanej kwocie i tej, która pozostała Ci do dyspozycji, znajdziesz w dolnej części paragonu.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganej aktywności we wrześniu, to przepadnie Ci również premia za kolejne miesiące. Ważna jest zatem konsekwencja w działaniu.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

Premia za kartę kredytową

Rozważając nawiązanie współpracy z BNP Paribas, warto też wiedzieć o promocji karty kredytowej z atrakcyjną premią.

Aż 450 zł na zakupy

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i atrakcyjna premia z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Pamiętaj również o dodatkowej premii za kartę kredytową. Z decyzją, czy zechcesz wziąć udział w tej promocji, nie zwlekaj zbyt długo, by nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Czas do szkoły"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.