Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Aż 400 zł za darmowe konto osobiste w akcji Cyber Monday z bankiem BNP Paribas!

Aż 400 zł za darmowe konto osobiste w akcji Cyber Monday z bankiem BNP Paribas!
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji „Cyber Monday z Bankiem” jest Hagen Spółka z o.o. z siedzibą w Michałowicach, natomiast BNP Paribas jest partnerem akcji.

Zaznaczmy od razu, że choć nagroda jest wysoka, to wymagania nie są specjalnie wyśrubowane. Sprowadzają się do wykonania jednego przelewu (za co otrzymasz bon o wartości 50 zł na Allegro) oraz płatności kartą. Jeśli Twoje transakcje "plastikiem" będą opiewać na kwotę z przedziału 500 zł - 999,99 zł, wtedy zdobędziesz 250 zł premii gotówkowej, natomiast za płatności powyżej 1000 zł zyskasz 350 zł w gotówce. Łącznie możesz zatem zdobyć 300 zł lub 400 zł. Nagrody będą wypłacone już w styczniu.

Lepiej nie zwlekać z przystąpieniem do akcji. Przypuszczamy, że dostępna pula rejestracji w promocji – 3000 – wyczerpie się wcześniej niż 10 listopada 2020 r.

Przejdźmy do przedstawienia szczegółów akcji.

Kto może zdobyć premię z okazji "Cyber Monday"?

Po raz kolejny nie ma niespodzianki. Niezmiennie do udziału w promocji zaproszone są osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające polski dowód osobisty, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Dodatkowo wymagane jest, by uczestnik akcji nie posiadał (także jako współposiadacz) w tym banku konta osobistego w ciągu ostatnich 12 miesięcy. To dobra informacja, ponieważ okres karencji dla byłych klientów BNP Paribas uległ w ostatnim czasie skróceniu o 3 miesiące.

Co zrobić, by zdobyć bonusy?

Terminarz akcji jest dość napięty. Zadania nie są skomplikowane, jednak na ich wykonanie nie masz zbyt wiele czasu:

Krok 1
Krok 1

Do 10 listopada 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej. Nie zwlekaj z tym zbyt długo – w puli jest tylko 3000 nagród.

Na tym etapie konieczne jest zaakceptowanie regulaminu akcji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linka, który zobaczysz na ekranie (otrzymasz go także na podany adres e-mail), złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. Masz na to czas także do 10 listopada 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Do 24 listopada 2020 r. w systemie Autenti podpisz z BNP Paribas umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej, korzystając z unikalnego kodu otrzymanego w wiadomości SMS. Do tej daty musisz też nadać PIN do debetówki.

Bank zweryfikuje Twoją tożsamość poprzez kuriera lub wideoweryfikację (szczegóły w dalszej części artykułu).

Krok 4
Krok 4

W dniach 25 listopada – 2 grudnia 2020 r. wykonaj min. 1 przelew na dowolną kwotę za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile).

Krok 5
Krok 5

W dniach 25 listopada – 2 grudnia 2020 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę:

  • od min. 500 złotych do 999,99 złotych – otrzymasz wtedy 250 zł premii – LUB
  • min. 1000 zł – wtedy zyskasz 350 zł premii.
Informacja
Informacja

Wiadomość o przyznaniu Ci bonu na Allegro (50 zł) oraz premii gotówkowej (250 zł lub 350 zł) otrzymasz najdalej do 20 stycznia 2021 r. wraz z unikalnym kodem służącym do zalogowania się na stronie organizatora promocji.

Krok 6
Krok 6

Do 26 stycznia 2021 r. zaloguj się na stronie www podanej w wiadomości od organizatora i przekaż mu numer swojego nowego Konta Otwartego na Ciebie.

Nagroda
Nagroda

Nagrody 50 zł na Allegro (w formie e-kodu z datą ważności) oraz 250 zł lub 350 zł premii pieniężnej otrzymasz - odpowiednio - na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym i wskazany numer rachunku najpóźniej do 31 stycznia 2021 r.

Ważne szczegóły

Choć umowę ramową o konto wraz z wybraną kartą podpisujesz przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti (partnera BNP Paribas), to i tak będziesz musiał jeszcze przejść procedurę weryfikacji tożsamości. Jeżeli wniosek złożysz na stronie internetowej weryfikacja odbędzie się za pośrednictwem kuriera, jeśli za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile – poprzez wideoweryfikację.

Nie ma znaczenia, czy przelew środków z konta osobistego zrealizujesz za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Ważne, że nie mogą to być przelewy natychmiastowe oraz transakcje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik itp. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zlecić zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Jeśli zaś chodzi o płatności bezgotówkowe kartą, to regulamin definiuje je tak:

Operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu.

Najprościej spełnić ten warunek płacąc kartą w sklepie lub Internecie.

Do momentu przekazania Ci przez organizatora ostatniej z nagród nie możesz zrezygnować z rachunku, wydanej do niego karty debetowej czy dostępu do bankowości elektronicznej.

Musisz też wiedzieć, że żadna z nagród nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych.

Naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie to Karta Otwarta na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można bardzo łatwo uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” choć jedną transakcję bezgotówkową.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Chcesz więcej? Zobacz także inne promocje!

BNP Paribas słynie z atrakcyjnych akcji promocyjnych dotyczących zarówno kont osobistych, jak i kart kredytowych. Jeśli chciałbyś zyskać więcej na zakupy (w tym na Allegro), możesz sięgnąć także po kredytówkę tego banku oraz skorzystać z dodatkowych ofert specjalnych dla klientów:

Świetna premia na "Black Friday" i "Cyber Monday"

Jeśli nie skorzystałeś dotąd z zachęt do otwarcia rachunku osobistego w BNP Paribas, to można powiedzieć, że miałeś nosa – przeczekałeś promocje z niższymi nagrodami, a teraz możesz zgarnąć niebagatelne 400 zł premii.

Oczywiście nie ma obowiązku, byś walczył o pełną pulę, możesz się zadowolić premią w wysokości 300 zł. Pamiętaj jedak, że już niedługo Black Week, okazji do udanych zakupów z pewnością będzie wiele, więc sięgnięcie nawet po maksymalną nagrodę nie powinno stanowić większego problemu.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Cyber Monday z Bankiem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.