Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Curve

Curve

Curve nie jest zwykłą kartą ani rachunkiem płatniczym. To tak naprawdę sposób na zorganizowanie swoich finansów, który oznacza przede wszystkim wygodę, niskie koszty płatności za granicą oraz spore ułatwienia dla łowców okazji.

Curve

Curve sprawia, że płacenie jest wygodniejsze. Nie musisz już nosić kilku kart płatniczych w swoim portfelu - wszystko czego potrzebujesz, to jeden plastik wydany przez Curve. Jak to działa? Bardzo prosto. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej Curve dodasz posiadane karty (akceptowane są zarówno karty debetowe, jak i kredytowe), a następnie jednym kliknięciem wybierzesz tę, której w danym momencie chcesz używać. Podczas realizacji transakcji przy użyciu fizycznej karty Curve, środki zostaną pobrane z "plastiku" wybranego wcześniej w aplikacji.

Tańsze podróżowanie to kolejna zaleta tego rozwiązania. Będąc za granicą, możesz płacić kartą Curve bez stresu o wysokie koszty, ponieważ transakcja zostanie w pierwszej kolejności przewalutowana po korzystnym kursie Mastercarda, dopiero potem nastąpi obciążenie karty wybranej w aplikacji. W ten sposób pominiesz wysokie spready i prowizje stosowane przez banki. Korzystne przewalutowania działają nie tylko dla kart debetowych, ale także kredytowych. Tak więc możesz swobodnie płacić za granicą po dobrym kursie w ramach przyznanego przez bank limitu kredytowego, a dopiero po powrocie dokonać spłaty zadłużenia, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów!

Łowcy okazji także skorzystają. Nie tylko na moneybacku u trzech wybranych przez siebie sprzedawców, ale także dzięki unikalnym możliwościom, jakie daje Curve. Jedną z nich jest opcja zmiany źródła finansowania, czyli przerzucenie wykonanej już transakcji z jednej karty na drugą. I to nawet 14 dni po zrealizowaniu transakcji!

Karta jest bezpieczna, chroniona PIN-em, a gdy ją zgubisz lub zostanie skradziona, możesz ją natychmiast zastrzec w aplikacji.