Comperia Bonus 6: 100 zł premii i 4% na Koncie Godnym Polecenia BZ WBK

Promocja zakończyła się dnia 30 czerwca 2016 r.

Comperia Bonus 6: 100 zł premii i 4% na Koncie Godnym Polecenia BZ WBK Źródło: strona promocji Comperia Bonus

To już szósta edycja promocji Comperia Bonus dla klientów banków, tym razem zorganizowana wspólnie z BZ WBK. Zyskać można 100 zł premii za udział w promocji i 4% na Koncie Godnym Polecenia, a warunki, które trzeba spełnić, są niezwykle proste. Dodatkowo uczestnicy promocji mogą wziąć udział w konkursie "Pokaż, jak kibicujesz naszym" i powalczyć o atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizatorem promocji jest Comperia.pl Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie we współpracy z bankiem BZ WBK. Organizator wypłaca premię, ale konto otwierane jest bezpośrednio w banku. Środki wpłacone na rachunek są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości 100 000 EUR.

Kto może wziąć udział w promocji Comperia Bonus 6?

Promocja „Comperia Bonus – edycja 6” skierowana jest do klientów, którzy od 15 sierpnia 2015 roku nie posiadali w banku BZ WBK rachunku prowadzonego w złotówkach. Jeżeli np. posiadasz konto walutowe w BZ WBK, to wciąż możesz skorzystać z tej promocji.

Takie osoby mogą zyskać 100 zł premii za spełnienie warunków promocji.

Jak zyskać 100 zł premii?

Aby móc skorzystać z oferowanej premii, należy:

 1. Do końca czerwca wypełnić formularz na stronie promocji i podać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego. Przed przesłaniem wniosku należy także zaakceptować regulamin promocji.
 2. Potwierdzić rejestrację poprzez link aktywacyjny wysłany na podany adres e-mail, a następnie zalogować się na stronie promocji.
 3. Za jej pośrednictwem złożyć wniosek internetowy o założenie Konta Godnego Polecenia w banku BZ WBK. Uwaga: należy wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej i przetwarzanie danych osobowych przez bank i organizatora promocji, spółkę Comperia.pl. Zgody te są wymagane do poprawnego rozliczenia promocji.

Warunki wypłaty premii

Do otrzymania premii należy spełnić następujące warunki:

 • w okresie od 1 do 30 czerwca złożyć wniosek o założenie konta z linku na stronie organizatora,
 • wyrazić i utrzymać zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • posiadać aktywny i podany do wiadomości banku numer telefonu komórkowego,
 • do 31 sierpnia dokonać z otwartego w ramach promocji konta co najmniej sześciu transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, BLIK-iem lub poprzez płatności mobilne (transakcje te muszą zostać zaksięgowane do 31 sierpnia).

Organizator do 23 września wyśle drogą mailową oraz SMS-ową informację o przyznaniu premii. W ciągu pięciu dni od wysłania wiadomości należy – za pomocą wysłanego linku aktywacyjnego – zalogować się na stronie organizatora oraz podać następujące dane:

 • imię, nazwisko oraz adres zamieszkania,
 • numer rachunku otwartego w ramach promocji.

Premia w wysokości 100 zł zostanie przekazana na promocyjny rachunek do 30 września.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konkurs „Pokaż, jak kibicujesz naszym”

Ponadto uczestnicy promocji Comperia Bonus 6 mogą wziąć udział w minikonkursie „Pokaż, jak kibicujesz naszym”. Dla prawdziwych miłośników piłki nożnej organizator przygotował atrakcyjne nagrody: 3 główne (piłki Euro 2016) i 11 pocieszenia (koszulki reprezentacji Polski grającej na Euro).

Aby powalczyć o ich zdobycie, należy spełnić trzy wyjątkowo proste warunki:

 • być uczestnikiem promocji Comperia Bonus 6;
 • do 30 czerwca 2016 r. przesłać na adres mailowy konkurs@comperiabonus.pl zdjęcie związane z tematem przewodnim konkursu. Praca nie powinna ważyć więcej niż 20 MB. W mailu należy podać również swoje dane osobowe;
 • dopilnować, aby e-mail z pracą konkursową został wysłany z tego samego adresu, który został podany w formularzu rejestracji na stronie akcji Comperia Bonus 6.

I to wszystko. Wyjątkowo nie trzeba przeprowadzać żadnych transakcji kartą czy zasilać konta odpowiednią kwotą. Wystarczy zrobić efektowne zdjęcie, a następnie przesłać je do Komisji Konkursowej, która wyłoni laureatów. Lista uczestników, którym zostały przyznane nagrody, zostanie opublikowana najpóźniej do dnia 31 lipca 2016 r. na stronie internetowej organizatora promocji. Dodatkowo zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nagroda zostanie doręczona na koszt organizatora.

Ważne! Przesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i przyznaniem organizatorowi nieodpłatnych majątkowych praw autorskich do wysłanego zdjęcia.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Podstawowe parametry Konta Godnego Polecenia

Konto Godne Polecenia to sztandarowy rachunek BZ WBK. W promocji (trwającej do końca czerwca 2017 roku) jest on dodatkowo objęty specjalnymi warunkami, jeszcze bardziej poprawiającymi wygodę korzystania:

 • darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • promocyjne oprocentowanie – 4% do 4000 zł, 1% nadwyżka ponad tę kwotę (oprocentowanie jest zmienne, ale bank twierdzi, że nie zmieni go do 30 czerwca 2017 r.);
 • darmowe przelewy przez internet;
 • darmowe wypłaty z bankomatów;
 • opłata za kartę – 7 zł (zwolnienie z opłaty do końca trwania promocji);
 • SMS autoryzacyjny – pięć pierwszych w miesiącu za darmo, kolejne 0,20 zł (opłata ta obowiązuje od sierpnia).

Taryfę opłat i prowizji BZ WBK znajdziesz tutaj.

Ocena promocji okiem redakcji

Promocja BZ WBK może być okazją do przynajmniej częściowego naprawienia relacji z klientami po wprowadzeniu nowej taryfy opłat i prowizji. Przypomnijmy, że jedną z ważniejszych zmian jest zapowiedzenie wprowadzenia opłaty w wysokości 20 gr za 6-ty i kolejny przelew autoryzacyjny SMS, począwszy od dnia 1 sierpnia 2016 r.

Warto jednak podkreślić, że nie zmieniły się warunki związane z oprocentowaniem konta. Wciąż możemy zyskać 4% dla środków do 4000 zł. Co więcej, możemy otworzyć aż trzy takie rachunki, czyli w sumie zyskać wysokie oprocentowanie dla kwoty do 12 000 zł. Dodając do tego 100 zł premii za spełnienie warunków promocji otrzymujemy... całkiem niezłe konto oszczędnościowe ;) Warto jednak dodać, że premia 100 zł będzie przysługiwała jedynie za pierwsze Konto Godne Polecenia otwarte w ramach promocji.

Dodatkowo, warunki promocji Comperia Bonus 6 są banalnie proste do spełnienia – wystarczy tylko dokonać sześciu płatności bezgotówkowych, by zyskać 100 zł premii.

To wszystko sprawia, że nowa oferta Comperia Bonus jest warta rozważenia. Szczególnie przez osoby oszczędne.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.