„Codziennie Zyskuję” z eurobankiem, nawet 720 zł rocznie za wydatki na rozrywkę, podróże i rekreację

„Codziennie Zyskuję” z eurobankiem, nawet 720 zł rocznie za wydatki na rozrywkę, podróże i rekreację Źródło obrazka: strona promocji

Nawet 60 zł miesięcznie można zgarnąć za codzienne i niecodzienne wydatki w nowym programie eurobanku. 5-procentowym zwrotem promowane są bezgotówkowe wydatki na rozrywkę, podróże, sport, wizyty w restauracji czy u fryzjera. Może dla niektórych z Was będzie to motywacja do zadbania o sylwetkę, zaproszenia bliskiej osoby na romantyczną kolację czy udania się na egzotyczną wycieczkę.

Poprzedni program zorganizowany przez Euro Bank S.A. - „Rodzina i przyjaciele”, który zakończył się 31 sierpnia 2018 r. – cieszył się dużą popularnością, więc bank przygotował podobną promocję. Nazwano ją „Codziennie Zyskuję”, a bohaterem pokazującym jej zalety jest tajemniczy Vlad…

Konta objęte promocją

Uczestnikami programu mogą być tylko osoby posiadające konto w eurobanku w pakiecie Active, Prestige (oba w administracji), W pełni lub Junior (to ostatnie mogą otworzyć tylko osoby małoletnie, czyli w wieku 13-18 lat). Podczas korzystania z dobrodziejstw programu możesz zmienić wariant konta na inny objęty promocją i nie wykluczy Cię to z otrzymywania zwrotów.

Gdybyś jednak wybrał inny pakiet konta, to nawet wykonując transakcje bezgotówkowe w miejscach objętych programem, nie otrzymasz ani grosza zwrotu za poniesione wydatki. Podobnie stanie się, gdy dobrowolnie zrezygnujesz z uczestnictwa w programie, ale kto by to robił. Jak dają kasę, to trzeba brać!

Ile zwrotu i gdzie mogę otrzymać?

Maksymalna kwota zwrotu może wynieść 60 zł w miesiącu, co daje w sumie nawet 720 zł w roku.

Wśród miejsc, które pozwolą uzyskać zwroty, są m.in. linie lotnicze, koleje, dalekobieżne linie autobusowe, hotele, restauracje, kina, teatry, pływalnie, salony SPA i masażu, różne obiekty sportowe (w tym kluby bilardowe i kręgielnie), salony kosmetyczne i fryzjerskie.

Zapewne wielu z Was martwi się tym, że są miejsca, placówki usługowe, których nie można jednoznacznie zakwalifikować jako objęte programem i nie bardzo wiadomo, czy odwiedzenie ich pozwoli uzyskać zwrot. Cała tajemnica tkwi w kodach MCC, które znajdziecie na potwierdzeniach dokonania transakcji. Wykaz tych kodów, z przypisaniem do precyzyjnie określonych kategorii, które uprawniają do otrzymania zwrotów, znajdziecie w regulaminie programu “Codziennie Zyskuję”.

Zainteresowanych bliższym poznaniem tajemnic kodów MCC zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Mniejsze i większe przyjemności

Bank najwyraźniej postanowił zachęcić swoich klientów do sprawienia sobie jak najwięcej przyjemności, bo w programie “Codziennie Zyskuję”, jak widzicie, 5-procentowym zwrotem wydatków nagradzane są wizyty w placówkach rozrywkowych, gastronomicznych oraz podróże, aktywność fizyczna i troska o wygląd.

Pewnie z niecierpliwością czekacie na ujawnienie warunków, które pozwolą korzystać z dobrodziejstw programu. Oto i one:

 1. Musisz być posiadaczem konta w pakiecie Active, Prestige, W pełni lub Junior, o czym już pisaliśmy.
 2. Musisz się zarejestrować do udziału w programie na specjalnej stronie. Wystarczy, że podasz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer Pesel. Inne Twoje dane bank ma już u siebie.
 3. Oczywiście trzeba też zaakceptować regulamin programu i zaznaczyć wszystkie zgody. Oznacza to, że wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz marketing telefoniczny banku.

Jak płacić, by otrzymać zwrot?

Możesz płacić bezgotówkowo dowolną kartą wydaną przez eurobank do Twojego rachunku bieżącego objętego promocją. Uwzględniane są transakcje w kraju i za granicą (w tym drugim przypadku transakcje są przeliczane na PLN zgodnie z regulaminem wydawania i używania debetowych kart płatniczych Euro Banku S.A.).

Nie ma znaczenia, czy zrobisz to z użyciem terminala płatniczego, czy na odległość (telefonicznie, drogą pocztową lub przez Internet). Jeśli tylko dokonasz płatności w punktach objętych programem – otrzymasz 5% zwrotu wydanych pieniędzy. Kwota bonusu będzie podana z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

Do wyliczenia kwoty zwrotów nie są uwzględniane transakcje wykonane kartami wydanymi dla pełnomocników do rachunku i do rachunków oszczędnościowych oraz te, które zostały unieważnione (np. ze względu na zwrot lub reklamację towaru/usługi). Gdyby się zdarzyło, że transakcja została unieważniona już po naliczeniu premii, to w następnym miesiącu bank pomniejszy Twój bonus o nienależną Ci kwotę.

Dodatkowe obowiązki

Teraz przejdźmy do kolejnych obowiązków, których spełnienie sprawi, że nabędziesz prawo do otrzymywania bonusów i zaczniesz „zarabiać” pieniądze ze zwrotów.

 1. Na Twoje konto w eurobanku musi wpłynąć wynagrodzenie, emerytura, renta lub dochód z tytułu zawartej z pracodawcą umowy cywilno-prawnej w kwocie min. 500 zł.
 2. Gdybyś nie mógł spełnić powyższego warunku, możesz samodzielnie zasilić swoje konto w eurobanku przelewem z innego banku. W tym przypadku bank wymaga wyższej kwoty – minimum 1500 zł jednorazowego wpływu.

Pamiętaj, że nie musisz spełniać obu warunków – wystarczy jeden z nich. Dodajmy, że posiadacze Konta Junior są zwolnieni z obu warunków, na ich konto nie musi wpływać jakakolwiek kwota, by mogli otrzymać zwroty za dokonane przez siebie płatności w miejscach objętych programem.

Czas na wypłatę

Zwroty otrzymasz w następnym miesiącu po tym, w którym spełnisz opisany wyżej warunek wpływu na Twoje konto i dokonasz transakcji bezgotówkowych w miejscach objętych promocją. Ważne, by transakcja została rozliczona na Twoim rachunku do 7. dnia następnego miesiąca. Gdyby tak się nie stało, to ta „opóźniona” transakcja zostanie rozliczona przy kolejnej wypłacie bonusów.

Bank dokona wpłaty kwoty zwrotu najpóźniej 20. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki programu.

Konto w pełni – plusy i minusy

Konto w pełni to jedyny z dostępnych obecnie w ofercie eurobanku rachunków dla osób pełnoletnich (o jego wprowadzeniu pisaliśmy tutaj) , który uprawnia do udziału w programie. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie Konta w pełni i oferuje do niego dwie karty debetowe do wyboru - kartę debetową Visa Electron lub Mastercard Debit Prestige.

Karta Visa Electron polecana jest osobom, które płacą kartą głównie w Polsce. Jej prowadzenie jest bezpłatne pod warunkiem wykonania nią w miesiącu transakcji na łączną kwotę min. 400 zł (gdyby warunek nie został spełniony, bank pobierze 4,90 zł) Wypłaty z bankomatów Eurobanku oraz podczas dokonywania płatności (tzw. cashback) są bezpłatne. Opłaty nie są też pobierane w przypadku wypłat z innych bankomatów, jeśli pobierana kwota wynosi min. 100 zł (przy niższych kwotach trzeba zapłacić prowizję 1,90 zł).

Kartę Mastercard Debit Prestige, kosztującą 8 zł miesięcznie, bank poleca osobom ceniącym swobodę i często dokonującym transakcji w obcych walutach. Wypłaty nią ze wszystkich bankomatów w Polsce (niezależnie od kwoty) oraz podczas dokonywania płatności na świecie (tzw. cashback) są bezpłatne. Tę kartę można podłączyć do kont walutowych (tzw. karta multiwalutowa) i uniknąć w ten sposób kosztów przewalutowania przy transakcjach dokonywanych w walutach obcych (euro, dolarach i funtach brytyjskich).

Szczegóły opłat dotyczących Konta w pełni i wydawanych do niego kart debetowych zawarte są w tabeli opłat i prowizji.

Konto Junior – propozycja dla małoletnich

Konto przeznaczone jest dla osób, które skończyły 13 r.ż., ale nie ukończyły jeszcze 18 lat. Rachunek otwierany jest i prowadzony bezpłatne, jeśli opiekun dziecka ma konto w eurobanku (w innym przypadku konto kosztuje 3 zł miesięcznie). Młody klient może za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce. Bank nie pobierze opłaty za kartę wydaną do jego konta, pod warunkiem, że w miesiącu zostaną zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 50 zł (gdyby tak się nie stało, z konta bezpowrotnie zniknie 4,90 zł).

Konto Junior można otworzyć w placówce banku, w obecności opiekuna małoletniego. Dziecko musi okazać dowód osobisty lub paszport polski bądź legitymację szkolną wraz z dokumentem zawierającym PESEL.

Niech korzysta, kto może!

Bank nie określił, jak długo potrwa program „Codziennie Zyskuję”. Zastrzegł jedynie, że może go zakończyć lub zmienić jego zasady z ważnych przyczyn, które określił w regulaminie. Kto może, niech zakłada konto objęte promocją i korzysta z możliwości, jakie daje program.

Zwróćcie uwagę, że ze zwrotów mogą korzystać także Wasze dzieci w wieku 13-18 lat, jeśli założycie im Konto Junior w eurobanku. To niezły pomysł, by ograniczyć wydatki na kino, basen, siłownię czy fast foody i niejako przy okazji uczyć pociechę gospodarowania swoimi finansami i korzystania z promocji bankowych.

Skoro można otrzymać zwrot za wydatki na podróże, to może ruszycie na jesienny urlop lub pomyślicie już o zimowych szaleństwach na śniegu? Długie zimowe wieczory będą sprzyjały wizytom w kinach, teatrach, a także aktywności fizycznej na basenach czy w salach ćwiczeń. Nawet się nie obejrzymy, jak nadejdzie Sylwester i można będzie korzystać ze zwrotów w salonach SPA, u kosmetyczki czy fryzjera, a później - podczas karnawału - w restauracjach i innych punktach gastronomicznych. To tylko nasze podpowiedzi. Od Was zależy, gdzie skorzystacie ze zwrotów.

Ciekawi jesteśmy, gdzie zdobędziecie prawo do zwrotu, jaką kwotę uda się Wam „zarobić” i na co przeznaczycie te dodatkowe pieniądze. Piszcie, przysyłajcie zdjęcia. Chwalcie się swoją zaradnością, umiejętnością skorzystania z okazji!

Z ostatniej chwili

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.