Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł premii oraz 2 kody InPost za DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym + do 500 zł za kartę Citi Simplicity

150 zł premii oraz 2 kody InPost za DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym + do 500 zł za kartę Citi Simplicity
Źródło: najlepszekonto.pl

Citibank nie ustaje w promowaniu CitiKonta. VI edycja akcji "CitiKonto. Finansowa rewolucja" przynosi nagrody nie tylko za sam rachunek, ale także możliwość zdobycia premii za sięgnięcie po kartę kredytową i aktywne korzystanie z obu produktów. Bank zachęca także do wzięcia udziału w programach poleceń wspomnianych produktów i zdobycia kolejnych nagród.

Trzeba otwarcie powiedzieć, że zgarnięcie wszystkich bonusów nie jest łatwe. Za to premia za CitiKonto jest w zasięgu każdego, a sam rachunek ma wiele walorów, które zapewne zainteresują wiele osób. Najważniejsze, że jest prowadzony bezwarunkowo za darmo.

Sprawdźmy zatem, co należy zrobić, by zdobyć wszystkie premie.

Krótki okres karencji

Zacznijmy jednak od informacji, kto może wziąć udział w najnowszej akcji. Otóż uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, także jako współposiadacz. Jeśli posiadasz w Citibanku jakiś inny produkt – np. kartę kredytową – możesz skorzystać z opisywanej oferty.

Taki sam okres karencji w odniesieniu do karty kredytowej obowiązuje tych, którzy będą chcieli zdobyć premię za sięgnięcie po "kredytówkę".

Zwracamy jednak uwagę na ograniczoną pulę nagród. Premię za otwarcie CitiKonta zdobędzie jedynie 6000 osób, po czym promocja zostanie zakończona.

Jeszcze mniejsza liczba uczestników akcji może zdobyć prawo do 1% moneybacku. Otrzyma je tylko tysiąc osób, które najszybciej złożą wniosek o wybraną kartę kredytową.

150 zł w gotówce i 2 kody na przesyłki kurierskie za konto

Aby otrzymać pełną nagrodę za otwarcie CitiKonta, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 19 czerwca 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) wypełnij wniosek o CitiKonto na stronie promocji, a następnie zawrzyj z bankiem umowę, na podstawie której zostanie otwarty rachunek.

W terminie 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji, korzystając z kodu sms.

Pamiętaj, by we wniosku zaznaczyć zgody marketingowe.

Zgody marketingowe we wniosku o CitiKonto w banku Citi Handlowy

Nagroda
Nagroda

Za sam fakt otwarcia rachunku i wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz 2 kody uprawniające do nadania bezpłatnych przesyłek InPost.

Bank przekaże Ci je w bankowości internetowej w zakładce „Korzyści i produkty”, najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś konto.

Krok 2
Krok 2

Do końca 1. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:

  • choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • zapewnij wpływ na CitiKonto min. 100 zł.

Uwaga: wpływ musi pochodzić z rachunku, który nie jest prowadzony przez Citibank.

Nagroda
Nagroda

Za wywiązanie się z tego wymogu otrzymasz cząstkową premię w wysokości 50 zł.

Nagroda pieniężna trafi na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

Krok 3
Krok 3

Do końca 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

  • zapewnij przynajmniej jedną wpłatę na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł LUB
  • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenie walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jego równowartość w innej walucie.

Ważne! Wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych oraz Twoich rachunków w innych bankach.

Nagroda
Nagroda

Twoja aktywność zostanie nagrodzona kolejną premią w wysokości 50 zł.

Bank przekaże Ci bonus do ostatniego dnia 4. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Krok 4
Krok 4

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto, przeprowadź transakcje bezgotówkowe Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Nagroda
Nagroda

Następne 50 zł otrzymasz nie później niż do ostatniego dnia 4. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założyłeś rachunek.

Przykładowo: jeśli założysz CitiKonto w marcu, to do końca kwietnia musisz zalogować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile i zapewnić wpłatę na rachunek w wysokości minimum 100 zł. Kolejne zadanie – wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł lub wykonanie transakcji walutowej na identyczną kwotę w module Citi Kantor – powinieneś wykonać do końca maja, natomiast ostatni z wymogów, czyli transakcje Google Pay lub Apple Pay na kwotę min. 100 zł, do końca czerwca. W tym wariancie pierwszą premię otrzymasz w maju 2021 r., drugą i trzecią w lipcu.

Premia za kartę kredytową i 1% moneyback

Możesz poprzestać na nagrodzie za otwarcie CitiKonta, ale zachęcamy do sięgnięcia także po kartę kredytową, co przyniesie Ci dodatkowe bonusy.

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej, biorąc pod uwagę, że premię moneyback otrzyma tylko 1000 osób, zawnioskuj o kartę kredytową w wybranej przez siebie promocji.

Krok 2
Krok 2

Przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym otrzymałeś kartę kredytową, aktywnie korzystaj z "debetówki" i "kredytówki".

Bank będzie Ci zwracał 1% wydatków, maksymalnie 25 zł/miesiąc.

Nagroda
Nagroda

Należny Ci zwrot otrzymasz na CitiKonto do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś płatności.

Zgodnie z regulamin akcji możesz wnioskować o dowolną kartę kredytową, a tym samym powiększyć swój zysk o kolejne kilkaset złotych!

Nagrody za skuteczne rekomendacje

To nie koniec bonusów, jakie możesz otrzymać od Citibanku. Do zgarnięcia są także premie za skuteczne rekomendacje produktów banku:

O czym warto pamiętać?

Oferta promocyjna jest dostępna dla osób otwierających konto poprzez weryfikację biometryczną, wybierając potwierdzenie tożsamości przez kuriera, nie otrzymasz bonusu. Gdyby w trakcie procesowania Twojego wniosku wystąpiły kłopoty techniczne i dokończenie formalności nastąpiło telefonicznie, to nie stracisz prawa do premii.

Może się zdarzyć, że z jakiś powodów nie wywiążesz się z któregoś z zadań. Na szczęście, nie stracisz prawa do pozostałych bonusów (choć oczywiście jedna premia Ci przepadnie). Dotyczy to zarówno aktywności związanych z otwarciem rachunku, jak i płatności dokonywanych kartami, za które bank przyznaje moneyback.

Kody na przesyłki kurierskie

Kody na bezpłatne przesyłki kurierskie będą ważne do 30 października 2021 r. Możesz je zrealizować na platformie szybkienadania.pl, wpisując kod w podsumowaniu płatności za przesyłkę.

Szczegółowe zasady realizacji wysyłek z kodami rabatowymi zawarte są w Regulaminie świadczenia usługi "Paczkomaty 24/7".

Wynagrodzenie i zlecenie walutowe

W drugim miesiącu po otwarciu CitiKonta musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia na rachunek lub zrealizować zlecenie walutowe. Sprawdźmy, co bank rozumie pod tymi pojęciami.

Wynagrodzeniem są dla banku wpływy z tytułu:

  • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia;
  • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego;
  • stypendium wypłaconego przez uczelnię wyższą lub inny uprawniony organ;
  • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego.

W każdym przypadku bank zaznacza, że pieniądze muszą być przesłane bezpośrednio na konto przez podmiot/organ dokonujący wypłaty.

Natomiast zlecenie walutowe to transakcja natychmiastowej zamiany waluty posiadanej przez Ciebie na koncie na walutę docelową po aktualnym kursie walutowym. Możesz je wykonać w module Citi Kantor w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Dodatkowe informacje

Nagrody otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Jeśli zdecydujesz się na wspólne Citikonto, z oferty specjalnej będzie mógł skorzystać tylko pierwszy współposiadacz.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi.

Darmowe CitiKonto

Naszym zdaniem odświeżone CitiKonto prezentuje się całkiem korzystnie: jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak obsługa karty. Do tego dochodzą darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Citibanku i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Słowem – oferta Citi Handlowego może przypaść do gustu nie tylko łowcom okazji, lecz również klientom poszukującym niedrogiego i nowoczesnego rachunku.

Wyciągnij dla siebie więcej i więcej

Najnowsza promocja Citibanku ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę wielu osób. Warunki akcji są jasne i klarowne, zaś w regulaminie nie znajdziemy żadnych haczyków – aby otrzymać 2 kody na bezpłatne przesyłki kurierskie, wystarczy założyć Citikonto. Wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niego przyniesie 150 zł premii.

Możesz na tym poprzestać lub zawalczyć o kolejne nagrody – za sięgnięcie po kartę kredytową i aktywne korzystanie z kart płatniczych. No i na koniec do zdobycia są premie za skuteczne rekomendacje produktów Citibanku.

Tylko od Ciebie zależy, jak wiele zyskasz. Bank zachęca Cię do działania słowami: "Wyciągnij dla siebie więcej i więcej". Przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja 6"
  2. Regulamin usługi "Paczkomaty 24/7"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.