Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł łatwej premii za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym

150 zł łatwej premii za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym
Źródło: najlepszekonto.pl

"Stare" CitiKonto oficjalnie zniknęło z oferty banku kilkanaście miesięcy temu. Rachunek był drogi i jak możemy się domyślać, raczej nie cieszył się dużym zainteresowaniem klientów. Odnowione CitiKonto, z diametralnie zmienionymi parametrami, szybko zyskało sympatię klientów. Obecnie rachunek prowadzony jest bezpłatnie, darmowa jest obsługa karty z usługą wielowalutową, a także wypłaty z bankomatów Citibanku i 3 pierwsze przelewy Express Elixir w miesiącu.

Na dodatek Citibank systematycznie zachęca do założenia CitiKonta atrakcyjnymi promocjami. W najnowszej możesz zdobyć 150 zł w gotówce. Wystarczy, że wywiążesz się z całkiem prostych zadań. Sprawdźmy zatem, co należy zrobić.

Okres karencji

Zacznijmy jednak od informacji, kto może wziąć udział w najnowszej akcji. Otóż uczestnikami promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja - edycja V” mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, także jako współposiadacz.

Z udziału w niej wykluczeni są też nierezydenci oraz obywatele USA.

Co ciekawe, jeśli posiadasz w Citibanku jakiś inny produkt – np. kartę kredytową – możesz skorzystać z opisywanej oferty.

Zwracamy jednak uwagę, że w puli jest jedynie 5000 nagród, a jako że promocja jest bardzo prosta, to może się zakończyć sporo przed czasem. Poprzednia edycja trwała 10 dni krócej niż planowano.

150 zł w gotówce

Aby otrzymać pełną nagrodę, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 20 marca lutego 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) wypełnij wniosek o CitiKonto na stronie promocji, a następnie zawrzyj z bankiem umowę, na podstawie której zostanie otwarte konto.

W terminie 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji, korzystając z kodu sms.

Krok 2
Krok 2

Do końca 1. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij przynajmniej jedną wpłatę na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł.

Ważne! Wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych.

Nagroda
Nagroda

Za wywiązanie się z tego wymogu otrzymasz cząstkową premię w wysokości 50 zł.

Nagroda pieniężna trafi na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

  • zapewnij wpływ na CitiKonto min. 100 zł;
  • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku.

Uwaga: wpływ musi pochodzić z rachunku, który nie jest prowadzony przez Citibank.

Nagroda
Nagroda

Twoja aktywność zostanie nagrodzona kolejną premią w wysokości 50 zł.

Bank przekaże Ci bonus do ostatniego dnia 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Krok 4
Krok 4

W ciągu trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto, przeprowadź transakcje bezgotówkowe Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nagroda
Nagroda

Następne 50 zł otrzymasz nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założyłeś rachunek.

Przykładowo: jeśli założysz CitiKonto w lutym, to do końca marca musisz zapewnić wpłatę na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Kolejne zadanie – zadbanie o wpłatę na CitiKonto w wysokości min. 100 zł i zalogowanie się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citibanku – powinieneś wykonać w kwietniu, natomiast ostatni z wymogów, czyli transakcje Google Pay lub Apple Pay na kwotę min. 100 zł - w maju. W tym wariancie pierwszą premię otrzymasz w kwietniu 2021 r., drugą w maju, a trzecią w czerwcu.

Uwaga na wynagrodzenie

W obecnej edycji Citi Handlowy precyzyjnie opisał, co rozumie pod pojęciem wynagrodzenie. Otóż, dla banku są nim wpływy z tytułu:

  • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia;
  • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego;
  • stypendium dokonanego;
  • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego.

W każdym przypadku bank zaznacza, że pieniądze muszą być przesłane bezpośrednio na konto przez podmiot/organ dokonujący wypłaty.

O czym warto pamiętać?

Oferta promocyjna jest dostępna dla osób otwierających konto poprzez weryfikację biometryczną, wybierając potwierdzenie tożsamości przez kuriera, nie otrzymasz bonusu.  Gdyby w trakcie procesowania Twojego wniosku wystąpiły kłopoty techniczne i dokończenie formalności nastąpiło telefonicznie, to nie stracisz prawa do premii.

Może się zdarzyć, że z jakiś powodów nie wywiążesz się z zadania w jednym miesiącu. Na szczęście, nie stracisz prawa do kolejnych bonusów (choć oczywiście jedna premia Ci przepadnie).

Nagrody otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Jeśli zdecydujesz się na wspólne Citikonto, z oferty specjalnej będzie mógł skorzystać tylko pierwszy współposiadacz.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi.

Ta oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Citi Handlowy.

Darmowe CitiKonto

Naszym zdaniem odświeżone CitiKonto prezentuje się całkiem korzystnie: jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak obsługa karty. Do tego dochodzą darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Citibanku i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Słowem – oferta Citi Handlowego może przypaść do gustu nie tylko łowcom okazji, lecz również klientom poszukującym niedrogiego i nowoczesnego rachunku.

150 zł w gotówce + proste zasady

Najnowsza promocja Citibanku ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę wielu osób. Warunki akcji są jasne i klarowne, zaś w regulaminie nie znajdziemy żadnych haczyków – aby otrzymać 150 zł premii, wystarczy założyć Citikonto, a następnie spełnić kilka prostych warunków.

Kolejnym atutem promocji jest szybkie przekazanie nagród – spełniasz warunek w jednym miesiącu, a już w następnym premia trafia na Twoje konto, nie musisz na nią czekać przez wiele miesięcy. Jeśli zaliczasz się do grona uczestników, warto, byś skorzystał z tej okazji; pamiętaj tylko o niewielkiej puli nagród – na premię załapie się jedynie najszybsze 5000 osób.

Dodatkowe bonusy od Citibanku

Będąc już klientem Citibanku, możesz zastanowić się nad udziałem w innych akcjach promocyjnych.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja 5"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.