Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ponownie 150 zł łatwej premii za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym

Ponownie 150 zł łatwej premii za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym
Źródło: strona promocji

CitiKonto oficjalnie zniknęło z oferty banku 20 sierpnia 2020 r. Nie da się ukryć, że rachunek był drogi i jak możemy się domyślać, raczej nie cieszył się dużym zainteresowaniem klientów. Po kilku tygodniach CitiKonto powróciło w nowej odsłonie, z diametralnie zmienionymi parametrami. Obecnie rachunek prowadzony jest bezpłatnie, darmowa jest także obsługa karty z usługą wielowalutową, a także wypłaty z bankomatów Citibanku i 3 pierwsze przelewy Express Elixir w miesiącu.

Słowem – niezbyt atrakcyjny rachunek przeobraził się w bezwarunkowo bezpłatne konto, które na dodatek objęte jest interesującą promocją. Możesz w niej zdobyć 150 zł w gotówce, wystarczy, że wywiążesz się z całkiem prostych zadań. Sprawdźmy zatem, co należy zrobić.

Wyjątkowo krótki okres karencji

Zacznijmy jednak od informacji, kto może wziąć udział w najnowszej akcji. Otóż uczestnikami promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja - edycja II” mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, także jako współposiadacz. Wykluczeni są też nierezydenci oraz obywatele USA.

Co ciekawe, jeśli posiadasz w Citibanku jakiś inny produkt – np. kartę kredytową – możesz skorzystać z opisywanej oferty.

Zwracamy jednak uwagę, że w puli jest jedynie 5 tys. nagród, a jako że promocja jest bardzo prosta, to może się zakończyć sporo przed czasem.

150 zł w gotówce

Aby otrzymać pełną nagrodę, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 5 grudnia 2020 r. wypełnij wniosek o CitiKonto na stronie promocji, a następnie zawrzyj z bankiem umowę, na podstawie której zostanie otworzone konto.

W terminie 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji, korzystając z kodu sms.

Krok 2
Krok 2

Do końca 1. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij przynajmniej jedną wpłatę na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł.

Ważne! Wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych.

Nagroda
Nagroda

Za wywiązanie się z tego wymogu otrzymasz cząstkową premię w wysokości 50 zł.

Nagroda trafi na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

Krok 3
Krok 3

Do końca 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku wpłać na rachunek min. 100 zł i zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku.

Uwaga: wpłata musi pochodzić z rachunku, który nie jest prowadzony przez Citibank.

Nagroda
Nagroda

Twoja aktywność zostanie nagrodzona kolejną premią w wysokości 50 zł.

Bank przekaże Ci bonus do ostatniego dnia 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Krok 4
Krok 4

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto, przeprowadź transakcje bezgotówkowe Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nagroda
Nagroda

Następne 50 zł otrzymasz nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założyłeś rachunek.

Przykładowo: jeśli założysz CitiKonto w październiku, to do końca listopada musisz zapewnić wpłatę na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Kolejne zadania – zadbanie o wpłatę na CitiKonto w wysokości min. 100 zł i zalogowanie się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citibanku – powinieneś spełnić do końca grudnia 2020 r., natomiast ostatni z wymogów (transakcje Google Pay lub Apple Pay na kwotę min. 100 zł) do ostatniego dnia stycznia 2021 r. W tym wariancie pierwszą premię otrzymasz w grudniu 2020 r., drugą w styczniu 2021 r., a trzecią w lutym.

O czym warto pamiętać?

Jeśli chcesz, możesz spełnić wszystkie warunki w jednym miesiącu – jednak w takim przypadku przekazanie premii nastąpi zgodnie z harmonogramem (czyli będą to trzy bonusy po 50 zł wypłacane w trzech kolejnych miesiącach).

Kolejna ważna informacja – może się zdarzyć, że z jakiś powodów nie wywiążesz się z zadania w jednym miesiącu. Na szczęście, nie stracisz prawa do kolejnych premii (choć oczywiście jedna premia Ci przepadnie).

Nagrody otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Jeśli zdecydujesz się na wspólne Citikonto, z oferty specjalnej będzie mógł skorzystać tylko pierwszy współposiadacz.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi.

Ta oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Citi Handlowy.

Darmowe CitiKonto

Naszym zdaniem odświeżone CitiKonto prezentuje się całkiem korzystnie: jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak obsługa karty. Do tego dochodzą darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Citibanku i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Słowem – oferta Citi Handlowego może przypaść do gustu nie tylko łowcom okazji, lecz również klientom poszukującym niedrogiego i nowoczesnego rachunku.

150 zł w gotówce + krótki okres karencji + proste zasady

Najnowsza promocja Citibanku ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę wielu osób. Warunki akcji są jasne i klarowne, zaś w regulaminie nie znajdziemy żadnych haczyków – aby otrzymać 150 zł premii, wystarczy założyć Citikonto, a następnie spełnić kilka prostych warunków.

Kolejnym atutem promocji jest szybkie przekazanie nagród – spełniasz warunek w jednym miesiącu, a już w następnym premia trafia na Twoje konto, nie musisz na nią czekać przez pół roku. Jeśli zaliczasz się do grona uczestników, warto, byś skorzystał z tej okazji; pamiętaj tylko o niewielkiej puli nagród – na premię załapie się jedynie najszybsze 5 tys. osób.

Dodatkowe bonusy od Citibanku

Będąc już klientem Citibanku, możesz zastanowić się nad udziałem w innych akcjach promocyjnych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja 2"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.