100 zł (+ dodatkowe 50 zł) na zakupy na stacjach Circle K od Getin Banku

100 zł (+ dodatkowe 50 zł) na zakupy na stacjach Circle K od Getin Banku Źródło obrazka: strona promocji

Ten, kto jeszcze nie ma karty kredytowej Mastercard od Getin Banku, może teraz zdobyć nawet 150 zł do wykorzystania na stacjach Circle K. Do uzyskania nagrody konieczne jest wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz zarejestrowanie jej w programie Mastercard Priceless Specials.

Getin Bank właśnie dołożył nową pulę nagród w promocji „Circle K z kartą kredytową Mastercard”. Mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które nie mają jeszcze podpisanej z bankiem umowy karty kredytowej. Decydując się na ten krok, można obecnie zyskać voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K. Istnieje też możliwość powiększenia bonusu o kolejne 50 zł.

Ta akcja specjalna nie ma określonego terminu przystąpienia do niej. Wiadomo jedynie, że do rozdania jest 3 000 nagród. Będą one wydawane według kolejności spełniania wszystkich wymagań przez uczestników akcji.

Korzystaj aktywnie z karty

Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia, a „wypłata” nagrody nastąpi szybko. Oto Twoje zadania:

 1. Złóż wniosek o wydanie karty kredytowej w Getin Banku i podpisz stosowną umowę.
  Pamiętaj, że musisz wyrazić zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą sms, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
 2. W miesiącu następującym po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową, wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych.
  Uwaga: Niedopuszczalne są przelewy z rachunku karty.

Odbierz kod o wartości 100 zł i szybko go wykorzystaj

Przed wydaniem nagrody Getin Bank będzie weryfikował, czy umowa o kartę kredytową nie została rozwiązana.

Bonus, czyli voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K, otrzymasz w postaci kodu wysłanego sms-em na numer telefonu podany przy wnioskowaniu o kartę kredytową. Zostanie Ci on przekazany do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykonasz transakcje. Voucher będzie ważny tylko do 30 kwietnia 2019 r.

Jak widać, trzeba się spieszyć – najlepiej wniosek o kartę kredytową złożyć jak najszybciej, by zdążyła ona do Ciebie dotrzeć i abyś potem miał czas na wykonanie transakcji, a bank na przekazanie Ci kodu z nagrodą.

Regulamin tej promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 50 zł

Po uporaniu się z wymaganiami, które dadzą Ci opisany bonus, możesz spokojnie pomyśleć o nagrodzie dodatkowej. Wiąże się ona z zarejestrowaniem Twojej karty kredytowej w programie Mastercard Priceless Specials. W jego ramach, płacąc kartą Mastercarda u partnerów programu, zbiera się punkty, które potem można wymienić na nagrody z katalogu.

Jeśli zarejestrujesz kartę w programie do 31 marca 2019 r., otrzymasz 3 000 punktów powitalnych. Sam zdecydujesz, na jaką nagrodę z katalogu wymienisz otrzymane punkty. Jedna z możliwości to voucher o wartości 50 zł na stacje Circle K. Inne opcje to – przykładowo – voucher o identycznej wartości do Simple lub Vistuli, 3 bilety do kina (zostanie Ci wtedy jeszcze trochę punktów) czy doładowanie telefonu.

Nie musisz się spieszyć, gdyż punkty powitalne stracą ważność dopiero po 3 miesiącach od przekazania ich na Twoje konto w programie. Możesz spokojnie zebrać ich więcej i wymienić na atrakcyjniejszą nagrodę.

Szczegółowe zasady wykorzystania punktów powitalnych znajdziesz w regulaminie akcji „Punkty powitalne”. Opisaliśmy je też w tym artykule.

Karty kredytowe

Getin Bank oferuje karty kredytowe Mastercard i Visa, ale tylko ta pierwsza da Ci szansę na 100 zł premii oraz punkty powitalne, które możesz wymienić na voucher lub inną nagrodę z katalogu programu Mastercard Priceless Specials.

Okres bezodsetkowy obu kart kredytowych od Getin Banku wynosi 52 dni, a maksymalny limit kredytowy – 50 000 zł. Obie „kredytówki” wydawane są i wznawiane za darmo. Miesięczna opłata wynosi 5 zł. Można jej uniknąć, dokonując w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową.

Wypłata gotówki w bankomacie lub innym urządzeniu to każdorazowo koszt 3,5% kwoty transakcji, min. 7 zł.

Atrakcyjna oferta

Obecnie klient Getin Banku może całkiem nieźle zarobić. Za założenie w nim konta z polecenia i spełnienie prostych warunków, otrzymasz 50 zł. Potem będziesz mógł dalej rekomendować Konto Proste Zasady (rachunek będzie bezpłatny, gdy wykonasz w miesiącu choć jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub Blikiem, w przeciwnym wypadku bank pobierze 8 zł) w ramach programu poleceń i zgarnąć nawet 500 zł.

Jeśli sięgniesz po kartę kredytową Mastercard w ramach opisywanej promocji, to otrzymasz 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K. Możesz ten bonus powiększyć o 50 zł, rejestrując swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials i zgarniając 3 000 punktów powitalnych. Tę premię możesz wymienić na voucher o wartości 50 zł na Circle K lub na coś innego z katalogu.

Warto też wiedzieć, że Getin Bank oferuje bardzo dobre warunki oprocentowania konta oszczędnościowego, lokat terminowych oraz depozytów walutowych. Twoje zyski mogą więc wynieść kilkaset złotych!

Panuj nad emocjami

Nie daj się jednak ponieść emocjom, zwłaszcza przy podejmowaniu decyzji o wnioskowaniu o kartę kredytową. Korzystanie z niej to obowiązek regulowania należności za transakcje, które nią wykonasz. Robiąc to terminowo, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. W razie opóźnienia bank będzie naliczał odsetki „karne”.

Gdybyś przestał korzystać z „kredytówki” po zgarnięciu punktów powitalnych, będziesz musiał co miesiąc płacić 5 zł prowizji.

Rozważ więc wszystkie „za” i „przeciw”. Jesteśmy pewni, że w podjęciu decyzji będą Ci przydatne nasze teksty o tym jak mądrze wybrać kartę kredytową oraz o jej wadach i zaletach.

Być może z jakiegoś powodu nie będziesz chciał skorzystać z karty kredytowej,ale będziesz zainteresowany kartą debetową, która też jest aktualnie objęta promocją. Rejestrując kartę w programie Mastercard Priceless Specials, otrzymasz 1 600 punktów powitalnych. Możesz je od razu wymienić na 2 bilety do kina.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.