Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł na zakupy na stacjach Circle K od Getin Banku

100 zł na zakupy na stacjach Circle K od Getin Banku
Źródło: strona promocji

W promocji „Circle K z kartą kredytową Mastercard” mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które nie mają jeszcze podpisanej z bankiem umowy karty kredytowej. Decydując się na ten krok, można obecnie zyskać voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K.

Ta akcja specjalna nie ma określonego terminu przystąpienia do niej. Wiadomo jedynie, że do rozdania jest 3 000 nagród. Będą one wydawane według kolejności spełniania wszystkich wymagań przez uczestników akcji.

Korzystaj aktywnie z karty

Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia, a „wypłata” nagrody nastąpi szybko. Oto Twoje zadania:

  1. Złóż wniosek o wydanie karty kredytowej w Getin Banku i podpisz stosowną umowę.
    Pamiętaj, że musisz wyrazić zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą sms, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
  2. W miesiącu następującym po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową, wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych.
    Uwaga: Niedopuszczalne są przelewy z rachunku karty.

Odbierz kod o wartości 100 zł i szybko go wykorzystaj

Przed wydaniem nagrody Getin Bank będzie weryfikował, czy umowa o kartę kredytową nie została rozwiązana.

Bonus, czyli voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K, otrzymasz w postaci kodu wysłanego sms-em na numer telefonu podany przy wnioskowaniu o kartę kredytową. Zostanie Ci on przekazany do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykonasz transakcje. Voucher będzie ważny tylko do 30 kwietnia 2019 r.

Jak widać, trzeba się spieszyć – najlepiej wniosek o kartę kredytową złożyć jak najszybciej, by zdążyła ona do Ciebie dotrzeć i abyś potem miał czas na wykonanie transakcji, a bank na przekazanie Ci kodu z nagrodą.

Karty kredytowe Getin Banku

Getin Bank oferuje karty kredytowe Mastercard i Visa, ale tylko ta pierwsza da Ci szansę na 100 zł premii.

Okres bezodsetkowy obu kart kredytowych od Getin Banku wynosi 52 dni, a maksymalny limit kredytowy – 50 000 zł. Obie „kredytówki” wydawane są i wznawiane za darmo. Miesięczna opłata wynosi 5 zł. Można jej uniknąć, dokonując w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową. Wypłata gotówki w bankomacie lub innym urządzeniu to każdorazowo koszt 3,5% kwoty transakcji, min. 7 zł.

Nie daj się jednak ponieść emocjom, zwłaszcza przy podejmowaniu decyzji o wnioskowaniu o kartę kredytową. Korzystanie z niej to obowiązek regulowania należności za transakcje, które nią wykonasz. Robiąc to terminowo, nie poniesiesz dodatkowych kosztów, jednak w razie opóźnienia bank będzie naliczał odsetki „karne”.

Rozważ więc wszystkie „za” i „przeciw”. Jesteśmy pewni, że w podjęciu decyzji będą Ci przydatne nasze teksty o tym jak mądrze wybrać kartę kredytową oraz o jej wadach i zaletach.

Atrakcyjna oferta

Obecnie klient Getin Banku może całkiem nieźle zarobić. Za założenie w nim konta z polecenia i spełnienie prostych warunków, otrzymasz 50 zł. Potem będziesz mógł dalej rekomendować Konto Proste Zasady (rachunek będzie bezpłatny, gdy wykonasz w miesiącu choć jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub Blikiem, w przeciwnym wypadku bank pobierze 8 zł) w ramach programu poleceń i zgarnąć nawet 500 zł.

Warto też wiedzieć, że Getin Bank oferuje bardzo dobre warunki oprocentowania konta oszczędnościowego, lokat terminowych oraz depozytów walutowych. Jeśli więc skorzystasz z promocji za wyrobienie karty kredytowej, a następnie weźmiesz udział w innych akcjach, Twoje zyski mogą wynieść kilkaset złotych!