100 zł na zakupy na stacjach Circle K od Getin Banku

100 zł na zakupy na stacjach Circle K od Getin Banku Źródło obrazka: strona promocji

Ten, kto jeszcze nie ma karty kredytowej Mastercard od Getin Banku, może teraz zdobyć nawet 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K. Do uzyskania nagrody konieczne jest wykonanie zaledwie pięciu transakcji bezgotówkowych kartą.

W promocji „Circle K z kartą kredytową Mastercard” mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które nie mają jeszcze podpisanej z bankiem umowy karty kredytowej. Decydując się na ten krok, można obecnie zyskać voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K.

Ta akcja specjalna nie ma określonego terminu przystąpienia do niej. Wiadomo jedynie, że do rozdania jest 3 000 nagród. Będą one wydawane według kolejności spełniania wszystkich wymagań przez uczestników akcji.

Korzystaj aktywnie z karty

Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia, a „wypłata” nagrody nastąpi szybko. Oto Twoje zadania:

 1. Złóż wniosek o wydanie karty kredytowej w Getin Banku i podpisz stosowną umowę.
  Pamiętaj, że musisz wyrazić zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą sms, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
 2. W miesiącu następującym po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową, wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych.
  Uwaga: Niedopuszczalne są przelewy z rachunku karty.

Odbierz kod o wartości 100 zł i szybko go wykorzystaj

Przed wydaniem nagrody Getin Bank będzie weryfikował, czy umowa o kartę kredytową nie została rozwiązana.

Bonus, czyli voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K, otrzymasz w postaci kodu wysłanego sms-em na numer telefonu podany przy wnioskowaniu o kartę kredytową. Zostanie Ci on przekazany do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykonasz transakcje. Voucher będzie ważny tylko do 30 kwietnia 2019 r.

Jak widać, trzeba się spieszyć – najlepiej wniosek o kartę kredytową złożyć jak najszybciej, by zdążyła ona do Ciebie dotrzeć i abyś potem miał czas na wykonanie transakcji, a bank na przekazanie Ci kodu z nagrodą.

Regulamin tej promocji znajdziesz tutaj.

Karty kredytowe Getin Banku

Getin Bank oferuje karty kredytowe Mastercard i Visa, ale tylko ta pierwsza da Ci szansę na 100 zł premii.

Okres bezodsetkowy obu kart kredytowych od Getin Banku wynosi 52 dni, a maksymalny limit kredytowy – 50 000 zł. Obie „kredytówki” wydawane są i wznawiane za darmo. Miesięczna opłata wynosi 5 zł. Można jej uniknąć, dokonując w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową. Wypłata gotówki w bankomacie lub innym urządzeniu to każdorazowo koszt 3,5% kwoty transakcji, min. 7 zł.

Nie daj się jednak ponieść emocjom, zwłaszcza przy podejmowaniu decyzji o wnioskowaniu o kartę kredytową. Korzystanie z niej to obowiązek regulowania należności za transakcje, które nią wykonasz. Robiąc to terminowo, nie poniesiesz dodatkowych kosztów, jednak w razie opóźnienia bank będzie naliczał odsetki „karne”.

Rozważ więc wszystkie „za” i „przeciw”. Jesteśmy pewni, że w podjęciu decyzji będą Ci przydatne nasze teksty o tym jak mądrze wybrać kartę kredytową oraz o jej wadach i zaletach.

Atrakcyjna oferta

Obecnie klient Getin Banku może całkiem nieźle zarobić. Za założenie w nim konta z polecenia i spełnienie prostych warunków, otrzymasz 50 zł. Potem będziesz mógł dalej rekomendować Konto Proste Zasady (rachunek będzie bezpłatny, gdy wykonasz w miesiącu choć jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub Blikiem, w przeciwnym wypadku bank pobierze 8 zł) w ramach programu poleceń i zgarnąć nawet 500 zł.

Warto też wiedzieć, że Getin Bank oferuje bardzo dobre warunki oprocentowania konta oszczędnościowego, lokat terminowych oraz depozytów walutowych. Jeśli więc skorzystasz z promocji za wyrobienie karty kredytowej, a następnie weźmiesz udział w innych akcjach, Twoje zyski mogą wynieść kilkaset złotych!

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.