Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nielimitowane kinowe emocje przez rok za konto osobiste w Credit Agricole

Nielimitowane kinowe emocje przez rok za konto osobiste w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki szukają sposobów, by swoją propozycją wyróżnić się spośród konkurencji. Stąd nagrodą w promocjach jest nie tylko gotówka (chyba zawsze najmilej widziana), ale i vouchery zakupowe, karnety na siłownie, nagrody rzeczowe. Bank Credit Agricole wymyślił, że tym, którzy założą konto osobiste w trwającej do 31 maja 2023 r. promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo”, odda pieniądze za miesięczny abonament w Programie Unlimited w sieci kin Cinema City. Co to za program, o co w nim chodzi? Spieszymy z wyjaśnieniami.

Program Unlimited - oglądasz, ile chcesz

Cinema City Unlimited to program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu. Posiadacz karty Unlimited może też korzystać z 10% rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City (po roku członkostwa zniżka wzrasta do 25%), a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą. W ramach członkostwa Unlimited filmy 2D dostępne są bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, IMAX, 4DX, ScreenX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata.

Minimalny okres członkostwa wynosi 3 miesiące. Należności za abonament powinny być regulowane ze wskazanego rachunku bankowego w ramach Miesięcznego Planu Płatności. Po 3 miesiącach członkostwa możliwe jest wnioskowanie o kartę Family z 6 darmowymi biletami dla dzieci do 12. roku życia do wykorzystania na wspólne, rodzinne wypady do kina.

Zapraszając do programu znajomych, można otrzymać kolejne miesiące oglądania filmów bez limitu za darmo.

Aktualnie koszt abonamentu do wszystkich kin w Polsce (poza Warszawą i Jankami) wynosi 38 zł/miesiąc, czyli 456 zł/rok. Z uwzględnieniem wszystkich kin Cinema City zapłacisz 45 zł/miesiąc, czyli 540 zł/rok. Właśnie tyle możesz odzyskać dzięki zwrotom wypłaconym przez Credit Agricole.

Kto może oglądać filmy za darmo przez rok?

Regulamin wspomnianej promocji zawiera tylko jedno wykluczenie: nie mogą w niej wziąć udziału osoby, które posiadały rachunek osobisty w Credit Agricole po 31 marca 2021 r. Uczestniczenie już w Programie Unlimited nie stanowi przeszkody, by skorzystać z oferty banku.

Zakładasz konto, kupujesz abonament, korzystasz z ROR, dostajesz zwrot

Tak w skrócie wygląda schemat działania w tej promocji. A oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2023 r. podpisz z bankiem Credit Agricole umowę o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP wraz z kartą Visa z jednym z wizerunków z logo Cinema City.

Karty Visa Debit z wizerunkiem Cinema City z oferty Credit Agricole

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie ofert marketingowych przez 18 miesięcy od daty otwarcia konta.

Krok 2
Krok 2

Utwórz nową subskrypcję w Programie Unlimited lub skorzystaj z tej, którą już posiadasz i opłacaj ją w cyklach miesięcznych z użyciem karty wydanej przez Credit Agricole.

Wskazówki, jak to zrobić, znajdziesz na stronie promocji.

Krok 3
Krok 3

W każdym z miesięcy kalendarzowych (wliczając ten, w którym otworzyłeś konto) wykonaj co najmniej 10 transakcji kartą do konta, płatności mobilnych lub Blik.

Informacja
Informacja

Po spełnieniu powyższego warunku bank zwróci Ci kwotę abonamentu w Programie Unlimited, maksymalnie 50 zł/miesiąc. W sumie możesz otrzymać 12 zwrotów, czyli do 600 zł, przy czym warunków aktywności nie musisz spełnić w kolejnych 12 miesiącach. Bank będzie sprawdzał realizację zadań do 18 miesięcy od daty otwarcia konta.

Nagroda
Nagroda

Należny Ci zwrot otrzymasz na rachunek w Credit Agricole do końca miesiąca następującego po tym, w którym opłaciłeś abonament w Programie Unlimited i wykonałeś wymaganą liczbę transakcji.

Powyższą zasadę najlepiej wytłumaczyć na przykładzie: otwierasz konto 4 marca 2023 r. i w tym miesiącu płacisz kartą do konta za subskrypcję karty Unlimited Cinema City (kolejne płatności za subskrypcję będą następować automatycznie co miesiąc). W marcu musisz wykonać co najmniej 10 płatności kartą do konta, mobilnie lub Blikiem. Zwrot za subskrypcję karty Unlimited z marca otrzymasz do końca kwietnia 2023 r. Maksymalnie możesz dostać 12 zwrotów za miesięczną płatność, przy czym ostatnia z nich, za jaką bank może wypłacić Ci zwrot, powinna nastąpić do 4 sierpnia 2024 roku.

To trzeba wiedzieć

Wydanie karty z niestandardowym wizerunkiem jest płatne. W regulaminie jest jednak zapis, iż za kartę Visa Debit z jednym z wizerunków z logo Cinema City bank pobierze z Twojego konta opłatę zgodnie z tabelą opłat i prowizji dla wybranego rodzaju konta, ale zwróci pobraną kwotę maksymalnie w ciągu miesiąca. 

Nie ma znaczenia, czy będziesz płacił w punktach stacjonarnych czy sklepach internetowych, używał fizycznej karty płatniczej czy jej wersji podpiętej w telefonie (Apple Pay, Google Pay), zegarku albo do opaski sportowej (Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay, Swatch Pay). Możliwe też są płatności potwierdzane kodem Blik.

Niedozwolone są natomiast transakcje w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (m.in. przekazy pieniężne, płatności u brokerów ubezpieczeniowych i związane z hazardem), doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve. Wykluczenie dotyczy też przelewów na telefon Blik i wypłat z bankomatów.

Gdybyś nie zrealizował któregoś warunku (opłacenie abonamentu w Programie Unlimited lub wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych), to za ten miesiąc nie dostaniesz zwrotu, ale nie pozbawi Cię to prawa ubiegania się o bonus w kolejnych.

Nie otrzymasz premii, jeśli wycofasz zgody marketingowe lub Twoje konto będzie w okresie wypowiedzenia.

Zwroty są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Rachunki osobiste w Credit Agricole

Jak wspomnieliśmy, aby otrzymać zwrot za abonament w Programie Unlimited, musisz założyć jeden z rachunków osobistych Credit Agricole objętych promocją. Do wyboru masz Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie VIP.

Propozycja dla kinomanów

Być może lubisz chodzić do kina, ale rezygnowałeś z tej przyjemności ze względu na wiążące się z tym koszty. Opisywana promocja to doskonała okazja, by przez rok oglądać filmy na koszt banku. Korzystając z Programu Unlimited, zaoszczędzisz na kupnie przekąsek czy wejściówkach na seanse inne niż 2D i dzięki temu łatwiej Ci będzie opłacać abonament w Cinema City w kolejnych miesiącach. Prawda, że brzmi zachęcająco?

To nasz opinia. Decyzja - jak zawsze - należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Cinema City – rok filmów za darmo II”

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.