Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Chwyć premię: aż 350 zł za korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Chwyć premię: aż 350 zł za korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Sytuacja, że w danej chwili będzie obowiązywała tylko jedna promocja rachunku osobistego z oferty BNP Paribas, zdaje się być niewyobrażalna. Jak tylko jakaś akcja się kończy, od razu rusza kolejna i cały czas można wybierać spośród kilku propozycji promocyjnych.

Tym razem spółka Ad Astra, tradycyjnie przygotowująca promocje produktów BNP Paribas, zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Chwyć premię”. Do zdobycia jest 350 zł, a warunki aktywności sprowadzają się do wykonania 5 transakcji bezgotówkowych kartą, 4 przelewów z rachunku oraz zapewnienia w dwóch kolejnych miesiącach wpływów w wysokości przynajmniej 1000 zł. Akcja ma potrwać do 8 marca 2020 r., ale nie można wykluczyć, że zakończy się wcześniej, gdyż przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o otwarcie rachunku w ramach promocji.

Chwyć premię! – kto może odpowiedzieć na wezwanie?

Zasady uczestnictwa w opisywanej akcji są identyczne z tymi, które obowiązują od pewnego czasu w promocjach Konta Otwartego na Ciebie. Nagrodę mogą zdobyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

W dniu przystąpienia do akcji nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z uczestnictwa w promocji wyklucza także posiadanie lub współposiadanie rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Atrakcyjna nagroda za umiarkowaną aktywność

Wspomnieliśmy już ogólnie o aktywności wymaganej do otrzymania nagrody. Czas na przedstawienie szczegółów:

Krok 1
Krok 1

Do 8 marca 2020 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (pamiętaj, że pula promocyjnych wniosków jest ograniczona).

Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji oraz zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania zapisane w regulaminie i tym samym zasłużyłeś na bonus.

Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu wiadomość e-mail potwierdzającej dokonanie rejestracji, skorzystaj z zawartego w niej linka prowadzącego na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (do wyboru są 3, piszemy o nich poniżej) i dostępem do bankowości elektronicznej. Na zrealizowanie tych działań masz czas do 8 marca 2020 r.

Uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie musi nastąpić w systemie Autenti (odbywa się to za pośrednictwem unikalnego kodu sms) najpóźniej 22 marca 2020 r.

Krok 4
Krok 4

W marcu 2020 r. wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych (na dowolną kwotę) otrzymaną kartą.

Krok 5
Krok 5

Najpóźniej do 21 kwietnia 2020 r. otrzymasz e-mail potwierdzający spełnienie wymagań regulaminu i gratulacje z okazji otrzymania 100 zł premii.

W wiadomości znajdziesz link kierujący na bezpieczną stronę, na której musisz podać organizatorowi numer nowo otwartego rachunku, na który ma przesłać nagrodę. Informację musisz przekazać do 26 kwietnia 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Premia w wysokości 100 zł wpłynie na Twoje Konto Otwarte na Ciebie do końca kwietnia 2020 r.

Krok 6
Krok 6

W kwietniu i w maju zrealizuj następujące aktywności:

  • wykonaj min. 2 przelewy w bankowości elektronicznej BNP Paribas ([email protected], GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Do 22 czerwca 2020 r. otrzymasz wiadomość o przyznaniu Ci drugiej części nagrody, czyli 250 zł, a pieniądze wpłyną na Twój rachunek najpóźniej 30 czerwca 2020 r.

Bardzo istotne szczegóły

350 zł premii otrzymasz tylko wtedy, gdy wykonane przez Ciebie transakcje kartą, przelewy, a także wpływy na rachunek będą zgodne z wymaganiami regulaminu. Przeczytaj więc o ważnych szczegółach dotyczących tych operacji.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza operacje bezgotówkowe będące płatnościami za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w tym takie bez fizycznego przedstawienia karty, np. transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, w tym zapłatę Google Pay czy Apple Pay.

Niedopuszczalne są natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (chodzi m.in. o płatności związane z grami hazardowymi, przekazami internetowymi czy u brokerów ubezpieczeniowych).

Przelewy internetowe

Przelew to polecenie przekazania środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej ([email protected], GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

Bank BNP Paribas nie stawia bardzo rygorystycznych wymagań odnośnie wpływów. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

  • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
  • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Tak więc musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek. Pamiętaj, że wpłata gotówkowa też nie spełni wymagań regulaminu.

Bez pospiechu, byś mógł się cieszyć z bonusu

Zwracamy Ci uwagę na jeszcze dwie bardzo istotne kwestie. Do chwili otrzymania ostatniej nagrody

  • musisz być posiadaczem rachunku i towarzyszących mu produktów;
  • nie możesz odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji w promocji.

Zdobyte premie będą zwolnione z podatku dochodowego, nie będziesz musiał się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Oferta BNP Paribas - interesujące bonusy

Przyglądając się bliżej tej promocji, warto poznać informacje dotyczące Konta Otwartego na Ciebie oraz dowiedzieć się o innych akcjach związanych z produktami tego banku.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto wiedzieć?

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Korzystając z niego, masz do wyboru jedną z trzech kart. Sugerujemy sięgnięcie po Kartę Otwartą na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Prowizje za pozostałe dwa „plastiki” to 6 i 10 zł i niestety nie da się ich uniknąć.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

60 000 punktów, czyli 200 zł za kartę kredytową

Otwarcie rachunku osobistego i zgarnięcie za to premii gotówkowej może być dobrym wstępem do sięgnięcia po kartę kredytową Mastercard Standard z oferty BNP Paribas. Aktywne korzystanie z "kredytówki" przez 4 miesiące przyniesienie Ci 60 000 punktów w programie lojalnościowym mamBonus, co stanowi równowartość 200 zł. Tak naprawdę Twój "zysk" będzie większy, bo realizując zadania wynikające z regulaminu promocji zgromadzisz dodatkowe punkty.

150 zł kieszonkowego dla nastolatka

Warto też wiedzieć o akcji promocyjnej, ale mającej też walory edukacyjne, w której do zdobycia jest 150 zł kieszonkowego dla nastolatka.

Proste aktywności nagrodzone atrakcyjną premią

W naszej ocenie relacja wysokości premii do wymagań postawionych w regulaminie jest bardzo atrakcyjna. Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w marcu oraz 2 przelewów w bankowości elektronicznej w kwietniu i maju, oraz zapewnienie w tych dwóch ostatnich miesiącach wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł może zrealizować dosłownie każdy. Tym bardziej, że płatności kartą i przelewy nie mają limitów kwotowych. Z kolei wpływy można zapewnić kilkoma operacjami na mniejsze kwoty.

Przemyśl poważnie tę propozycję, a potem podejmij decyzję, którą uznasz za słuszną. Na zachętę przypominamy, że premia będzie wypłacona w dwóch transzach, więc bardzo szybko zobaczysz efekty swoich działań.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Chwyć premię"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.