Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: kolejna okazja na 200 zł łatwej premii gotówkowej z Kontem 360° od Banku Millennium

HIT: kolejna okazja na 200 zł łatwej premii gotówkowej z Kontem 360° od Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Akcje specjalne dotyczące produktów Banku Millennium cieszą się dużą popularnością, gdyż ich reguły są proste i przejrzyste. Najnowsza promocja Konta 360° trwa do 4 listopada 2019 r. lub do wyczerpania limitu 7000 otwartych rachunków. Wzorem minionych edycji nagrodę stanowi lubiana przez wszystkich gotówka. Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana przez bank na rachunek otwarty w ramach promocji.

Propozycja dla nowych klientów

Łowców Promocji z pewnością ucieszy fakt, że po raz kolejny Bank Millennium nie wyznaczył okresu karencji. Niestety nadal obowiązuje zasada, że o nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które założyły już kiedyś w przeszłości Konto 360° lub Konto 360° Student w ramach akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej.

W myśl regulaminu, nowym klientem jest osoba, która w dniu rozpoczęcia promocji - 4 października 2019 r. - nie posiadała w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani obecnie nie jest zarejestrowana w banku jako wnioskodawca któregokolwiek produktu. Wykluczenie dotyczy także współposiadaczy rachunków, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów, a także użytkowników kart przedpłaconych.

UWAGA: z informacji otrzymanych od banku wynika, że wykluczeni z udziału w promocji są również klienci eurobanku, ponieważ po 1 października 2019 r. stali się oni prawnie klientami Banku Millennium.

Droga po nagrodę

Promocje Konta 360° swoją popularność zawdzięczają temu, że obowiązują w nich przejrzyste reguły, a warunki do spełnienia są bardzo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 4 listopada 2019 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student na specjalnej stronie promocji.

Nie zapomnij o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank i podmioty z nim współpracujące.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej 7 listopada 2019 r. podpisz umowę o konto i kartę debetową.

Krok 3
Krok 3

Do 30 stycznia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Krok 4
Krok 4

W listopadzie i grudniu 2019 r. oraz w styczniu 2020 r.

  • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł,

  • wykonaj min. jedną płatność kartą debetową lub Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Premię 200 zł otrzymasz na rachunek nowo otwarty rachunek do 28 lutego 2020 r.

Uwaga: do tego dnia nie możesz zamknąć konta ani odwołać zgód marketingowych.

Zwracamy uwagę, że standardowo, korzystając z Konta 360° Student, nie musisz zapewniać wpływów na rachunek. Jednak ubiegając się o nagrodę w opisywanej promocji, koniecznie zadbaj, by na Twoje konto wpłynęła wymagana kwota. Bez realizacji tego warunku nie otrzymasz nagrody.

Przydatne wskazówki

Regulamin niemal każdej akcji specjalnej zawiera zapisy, które wymagają dodatkowych wyjaśnień. Podobnie jest też i w tym przypadku.

Zgody marketingowe i podpisanie umowy

Składając wniosek o wybrany rachunek na stronie promocji, znajdziesz część zatytułowaną „Oświadczenia”, a w niej informacje o zgodach na marketing i udział w promocji. Pamiętaj, aby zaznaczyć je wszystkie. To bardzo ważne, dlatego poniżej prezentujemy zrzut ekranu obrazujący, jak to powinno wyglądać:

Kliknij, aby powiększyć

Co prawda wniosek wypełniasz w Internecie, ale podpisanie umowy następuje w wybranym przez Ciebie oddziale Banku Millennium lub za pośrednictwem kuriera. Decydujesz o tym na etapie składania wniosku.

Wpływy na konto

Wiesz już o konieczności zapewnienia w trzech kolejnych miesiącach wpływów w wysokości min. 1000 zł. Skąd mogą pochodzić pieniądze, a jakich przelewów bank nie uzna za spełniające warunków promocji?

Wykluczone są przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi w Banku Millennium. Więcej ograniczeń nie ma. Możesz więc dokonać kilku przelewów na łączną kwotę przynajmniej 1000 zł ze swoich rachunków w innych bankach (dobrym pomysłem jest ustanowienie zlecenia stałego, by nie myśleć o tym obowiązku w kolejnych miesiącach), a nawet wpłacić gotówkę we wpłatomacie. Decyzja należy do Ciebie.

Transakcje kartą lub Blikiem

Kolejny wymóg regulaminowy to wykonanie we wskazanych miesiącach choćby jednej płatności kartą debetową lub Blikiem. W tym przypadku ograniczenia sprowadzają się do tego, że bank nie uwzględni transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. doładowań portfeli elektronicznych), transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na nowo otwarte konto przed nabyciem prawa do premii.

Sugerujemy, byś wykonał jakąkolwiek płatność „plastikiem” lub Blikiem na początku miesiąca i miał ten warunek „z głowy”.

Oferta Banku Millennium

Konto 360° z oferty Banku Millennium, niezależnie czy w wersji „standardowej”, czy „studenckiej”, to bardzo interesujący rachunek wart bliższej uwagi. Jego główne atuty to świetna aplikacja mobilna i otwarcie drogi do skorzystania z atrakcyjnej oferty oszczędnościowej, np. 2,7% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konto 360°

Bank nie pobiera opłat za jego otwarcie, ale korzystanie z rachunku może się wiązać z kosztami. Na szczęście warunki opisywanej akcji specjalnej są tak ustalone, że spełniając je, unikniesz jakichkolwiek opłat, zarówno za konto, kartę, jak i bankomaty.

Konto 360° Student

Istnieje też odmiana „studencka” tego rachunku, a konkretnie adresowana do osób, które nie ukończyły 26 r.ż. Jeśli jesteś w tym wieku, Twoje konto będzie bezwarunkowo darmowe. Będziesz mógł też korzystać bezpłatnie z karty oraz bankomatów w kraju i na świecie, o ile w każdym miesiącu wykonasz choć jedną operację kartą lub Blikiem.

Premia z kartą kredytową

Tym, którym nie wystarczy 200 zł za otwarcie rachunku osobistego podpowiadamy, że do zgarnięcia jest również 200 zł za sięgnięcie po jedną z kart kredytowych Banku Millennium. Na dodatek dwie z nich - Alfa i Impresja - pozwalają odzyskać część poczynionych nimi wydatków. Tak więc Twoje zyski mogą być dużo, dużo wyższe niż 200 zł za Konto 360°.

Zniżka na ubezpieczenie komunikacyjne

Jak już będziesz klientem Banku Millennium, to może będziesz miał okazję, by ubezpieczyć swój pojazd ze zniżką 80 lub 160 zł.

Oferta warta przemyślenia

Wiele promocji związanych jest z koniecznością spełnienia prostych warunków, ale nie zawsze są one tożsame z zapewnieniem sobie braku opłat za konto. Bank Millennium zadbał o to, by realizacja postanowień regulaminu akcji specjalnej oznaczała zero kosztów za podstawowe usługi bankowe. Doceniamy to, podobnie jak chyba wiele osób, bo kolejne odsłony promocji Konta 360° cieszą się dużą popularnością.

Jak wspomnieliśmy, Bank Millennium zachęca do rozważenia jego oferty także ciekawymi propozycjami dla oszczędzających oraz nowoczesną aplikacją mobilną z wieloma przydatnymi opcjami (np. automatyczne płatności na niektórych odcinkach autostrad). Możesz więc połączyć przyjemne (200 zł premii) z pożytecznym (bezpłatny i funkcjonalny rachunek).

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Chwyć 200 zł"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.