Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

Nawet 16 000 punktów (200 zł) w programie Bezcenne Chwile z kartą kredytową z oferty mBanku

Nawet 16 000 punktów (200 zł) w programie Bezcenne Chwile z kartą kredytową z oferty mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Idea programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile sprowadza się do zbierania punktów za transakcje wykonywane kartą z logo tej organizacji płatniczej. Zgromadzenie takiej ich liczby, która pozwoli na wybranie z katalogu atrakcyjnej nagrody, nie jest łatwe, gdyż wydanie 50 zł to zaledwie 1 punkt. Na szczęście u partnerów programu punkty można zbierać szybciej i na dodatek organizowane są akcje promocyjne dla nowych i obecnych uczestników Bezcennych Chwil, w których – po spełnieniu określonych każdorazowo wymagań – otrzymuje się pewną liczbę bonusowych punktów.

Propozycja dla nowych i obecnych uczestników Bezcennych Chwil

Obecnie mamy do czynienia z dwoma promocjami dotyczącymi kart kredytowych World Mastercard oraz World Mastercard Intensive z oferty mBanku:

  1. Akcja „Punkty na start" dotyczy kart płatniczych Mastercard wszystkich banków współpracujących z tą organizacją w ramach programu Bezcenne Chwile. Oferta dostępna jest do 17 maja 2023 r. i można w niej zdobyć 8000 punktów powitalnych, czyli równowartość 100 zł. Warunkiem otrzymania premii jest wydanie kartą 100 zł w ciągu 30 dni od zarejestrowania jej w programie. Możesz to zrobić pod warunkiem, że dotąd nie uczestniczysz w Bezcennych Chwilach z innym "plastikiem" mBanku.
  2. Promocja "Cenne punkty na bezcenne chwile" trwa tylko do 2 marca 2023 r. i jest adresowana jedynie do posiadaczy kart kredytowych z oferty mBanku. W niej także jest do zdobycia 8000 punktów w Bezcennych Chwilach. Zostaną Ci one przyznane, jeśli w okresie promocji wydasz "kredytówką" zarejestrowaną w tym programie min. 1000 zł.

W obu akcjach mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive. Ważne, by w momencie wykonywania transakcji była ona zarejestrowana w Bezcennych Chwilach.

Prosta droga po bonusowe punkty

Zdobycie 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach jest naprawdę proste. Zresztą, spójrz sam:

Krok 1
Krok 1

Do 2 marca 2023 r. przystąp i/lub zarejestruj kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive w Bezcennych Chwilach.

Informacja
Informacja

Dotrzymując powyższego terminu, masz szansę zdobyć premie z obu promocji, czyli w sumie 16 000 punktów stanowiących równowartość 200 zł.

Robiąc to później, maksymalnie do 17 maja 2023 r., będziesz mógł zdobyć bonus tylko z ogólnej promocji Mastercarda. Zwracamy przy tym uwagę, że obowiązuje w niej ograniczona pula nagród i akcja może się zakończyć wcześniej.

Krok 2
Krok 2

Także do 2 marca 2023 r. wydaj promowaną "kredytówką" przynajmniej 1000 zł (może to być kilka płatności, które dadzą łącznie tę kwotę). W ten sposób zasłużysz na premie z obu promocji.

Gdybyś nie zrealizował tego zadania, to pozostanie Ci szansa na 8000 punktów z ogólnej akcji Mastercarda. Warunkiem ich zdobycia jest wykonanie promowaną kartą kredytową w ciągu 30 dni od jej zarejestrowania w Bezcennych Chwilach transakcji na łączną kwotę min. 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe 8000 punktów z ogólnej akcji Mastercarda otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu. Punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia ich przyznania.

Natomiast 8000 punktów z promocji tylko dla klientów mBanku będziesz mógł wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zapisania ich na Twoim koncie w programie. W regulaminie akcji niestety nie określono terminu ich przyznania.

Jak widzisz, zrealizowanie warunku związanego z przyznaniem premii w akcji dla klientów mBanku będzie jednocześnie oznaczało zdobycie punktów powitalnych oferowanych przez Mastercard dla klientów wszystkich banków uczestniczących w Bezcennych Chwilach.

Z pewnością ucieszy Cię informacja, że zdobyty bonus nie podlega przepisom podatkowym, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Transakcje bezgotówkowe

Twoje zadanie sprowadza się do wykonania transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową. Ważne jest więc, byś zrealizował je dokładnie tak, jak życzy sobie tego mBank i Mastercard.

Powinna to być płatność za towary lub usługi. Niedozwolone są wypłaty gotówki, przelewy z rachunku karty, płatności w ramach usługi mTransfer, operacje typu quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe), płatności w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W promocji nie zostaną również uwzględnione przekazy pieniężne, zapłata podatków i składek ubezpieczeniowych, a także wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych i płatności realizowane przy pomocy Blika.

Chcąc mieć pewność, że planowana transakcja zostanie uznana, najlepiej zajrzeć do regulaminu akcji "Punkty na start", który zawiera pełną listę kodów MCC miejsc, w których wykonywanie płatności w ramach promocji nie jest do dozwolone.

Karta kredytowa World Mastercard od mBanku

Nie da się ukryć, że to „kredytówka” dla osób, które realizują nią płatności na znaczne kwoty, co pozwala uniknąć opłaty rocznej. Płacąc nią za zakupy w sklepach internetowych, korzystasz z bezpłatnego ubezpieczenia w zakresie przedłużonej gwarancji, najniższej ceny oraz ochrony od utraty zakupów.

Karta kredytowa World Mastercard Intensive

Z kolei tę kredytówkę możesz zamówić tylko wtedy, gdy jesteś posiadaczem mKonta Intensive. Prowizja pobierana po zakończeniu każdego roku jej użytkowania wynosi 400 zł; bank nie pobiera prowizji, o ile roczna wartość transakcji bezgotówkowych wyniesie minimum 30 000 zł.

Jeśli nie masz jeszcze mKonta Intensive, możesz w prosty sposób powiększyć swoją pulę nagród, otwierając rachunek w promocji i zgarniając punkty za kartę kredytową.

Punkty kuszą, ale…

Pokaźna liczba punktów, która ma konkretny wymiar finansowy (200 zł), z pewnością kusi, by sięgnąć po jedną z kart kredytowych objętych promocją i wykonać zadania postawione w regulaminach wspomnianych akcji. Zwracamy jednak uwagę na wysokie opłaty związane z obiema kredytówkami i wyśrubowane warunki ich uniknięcia. Nie jest to więc propozycja dla każdego. Dobrze ją przemyśl, zanim zdecydujesz się na udział w tej akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Cenne punkty na bezcenne chwile"
  2. Regulamin oferty specjalnej "Punkty na start"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.