Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

200 zł zwrotu za płatności kartą Twisto dla nowych lub zaproszonych klientów

200 zł zwrotu za płatności kartą Twisto dla nowych lub zaproszonych klientów
Źródło: najlepszekonto.pl

Twisto zachęca do częstego korzystania z karty, oferując zwrot wynoszący 5% wartości transakcji dokonanych kartą fizyczną lub wirtualną w określonych punktach handlowych. Uczestnicy promocji mogą zdobyć maksymalnie nawet 200 zł (100 zł x 2 miesiące).

Akcja „Cashback za zakupy spożywcze z Twisto” trwa do 30 kwietnia 2021 r. lub do wyczerpania puli bonusów o wartości 100 000 zł (w praktyce oznacza to 500 premii po 200 zł, tak więc jeśli chcesz otrzymać pełną nagrodę, powinieneś w marcu i kwietniu jak najszybciej wykonać płatności na kwotę min. 2000 zł w każdym z tych miesięcy).

Kup teraz, zapłać później

Przypomnijmy pokrótce, jak działa karta Twisto. Robiąc nią zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, korzystasz z przyznanego limitu, a na spłatę masz nawet 45 dni. Z dokonanych płatności możesz się oczywiście rozliczyć dużo wcześniej. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty pod warunkiem uregulowania 10% należności.

Czym Twisto różni się od typowej karty kredytowej? Ano tym, że oferuje np. bardzo korzystne warunki dokonywania płatności zagranicznych (przeliczane są po kursie Mastercard i bez prowizji), a także zwroty za zakupy w wybranych sklepach (np. do 10% na AliExpress). Do tego proponuje opcję podzielenia płatności między kilka osób oraz zarządzanie kontem z poziomu niezwykle prostej i przyjaznej aplikacji mobilnej.

Dla kogo promocja?

Wróćmy jednak do promocji. Twisto kieruje ją do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają konto internetowe w Twisto oraz zawarły z fintechem umowę o usługę płatniczą.

Z regulaminu wynika, że w akcji mogą wziąć udział zarówno nowi klienci, którzy w okresie od 15 marca do 30 kwietnia 2021 r. dokonają rejestracji w Twisto, jak i zarejestrowani wcześniej użytkownicy.

W tym ostatnim przypadku fintech stawia jednak warunek – muszą to być osoby, które w ciągu 30 dni poprzedzających 15 marca: nie dokonały płatności w jednym ze sklepów wymienionych w załączniku nr 1 do regulaminu LUB wykonały transakcję kartą Twisto zgodnie z przypisaną przez aplikację kategorią „zakupy spożywcze”/”grocery” w kwocie poniżej 200 zł.

Jak zdobyć 200 zł moneybacku? - wskazówki dla nowych klientów

Jeśli jesteś nowym klientem i chcesz zgarnąć 200 zł na spłatę należności, musisz wykonać następujące czynności.

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2021 r. dokonaj rejestracji w Twisto na stronie internetowej lub wpisując kod CASHBACK5 w trakcie rejestracji.

Zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 kwietnia 2021 r. płać kartą Twisto (fizyczną lub wirtualną) za zakupy spożywcze (stacjonarnie lub online) w sklepach wskazanych w załączniku nr 1 do regulaminu.

Nagroda
Nagroda

Zwrot wynoszący 5% wartości transakcji (maksymalnie 100 zł w miesiącu) pojawi się na Twoim koncie w zakładce „Punkty".

Premia ma postać kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać na spłatę należności względem Twisto maksymalnie do 30 września 2021 roku.

Informacja
Informacja

Do dnia wykorzystania przyznanego bonusu:

  • nie zamykaj konta internetowego i nie wypowiadaj zawartej umowy o usługę płatniczą,
  • nie odwołuj udzielonych zgód marketingowych oraz nie wyrażaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

A co musi zrobić zaproszony klient?

W tym przypadku dokonanie płatności kartą fizyczną lub wirtualną Twisto za zakupy spożywcze w wyznaczonych punktach w okresie trwania promocji jest równoznaczne z przystąpieniem do akcji.

Zaproszony klient nie musi więc wykonywać żadnych innych działań, wystarczy, że spełni warunek opisany w Kroku 2. Nagroda zostanie przekazana w identyczny sposób, jak dla nowych użytkowników Twisto.

O czym warto wiedzieć

  1. W okresie promocji możesz otrzymać wiele bonusów (czyli zwrotów za poszczególne transakcje), jednak ich wysokość w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 100 zł.
  2. Z otrzymanego kodu możesz skorzystać jednorazowo, tzn., że nie możesz go rozbić w celu np. spłaty należności z więcej niż jednego okresu rozliczeniowego.
  3. Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.
  4. Promocja „Cashback za zakupy spożywcze z Twisto” nie łączy się z innymi akcjami specjalnymi. Oznacza to, że jeśli jesteś nowym klientem, nie będziesz mógł skorzystać z równoległej oferty, w której można zyskać 100 zł za samo założenie konta Twisto.

Ile kosztuje Twisto?

Konto Twisto może być darmowe, ale wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. W bezpłatnym pakiecie Online otrzymujesz kartę wirtualną z limitem, której możesz używać, płacąc online. Pierwszego dnia miesiąca Twisto podsumuje wszystkie Twoje transakcje wykonane w poprzednim miesiącu. Z kolei do 15. dnia masz czas na uregulowanie należności. Z kosztami musisz się liczyć jedynie w przypadku opóźnień w spłacie należności oraz przy przewalutowaniach transakcji.

W płatnym planie Space (9,99 zł miesięcznie) możliwości Twisto są znacznie szersze – m.in. możesz płacić fizyczną kartą (lub dodać kartę do Google Pay / Apple Pay) oraz nie ponosisz prowizji za przewalutowania. Warto dodać, że przez pierwsze 3 miesiące z pakietu Space możesz korzystać zupełnie za darmo. Później, w dowolnej chwili, możesz się wygodnie (jednym przyciskiem) przełączyć na wersję darmową w aplikacji mobilnej lub na koncie online.

100 zł za rejestrację czy 200 zł moneybacku?

Jeśli nigdy nie korzystałeś z usług oferowanych przez Twisto, sam będziesz musiał zdecydować, która z dwóch równoległych akcji jest dla Ciebie bardziej atrakcyjna.

Możesz otworzyć w Twisto konto, wyrobić kartę, a następnie od razu cieszyć się bonusem w wysokości 100 zł.

Możesz też otrzymać 200 zł nagrody – jednak w tym przypadku sama rejestracja nie wystarczy. Konieczne będzie dość aktywne korzystanie z karty, do tego w ściśle określonych przez organizatora sklepach. Jeśli ten warunek nie jest dla Ciebie żadnym problemem, to śmiało korzystaj z najnowszej okazji. Pamiętaj, że plastikową kartę otrzymasz tylko w płatnym planie, który przez 3 miesiące jest darmowy. Potem możesz swobodnie w prosty sposób zmieniać plan taryfowy, z jakiego korzystasz.

Jeśli masz wątpliwości, co wybrać, przyjrzyj się bliżej alternatywnej propozycji z premią na start i dopiero wtedy dokonaj wyboru.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Cashback za zakupy spożywcze z Twisto”

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.