Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł za otwarcie Konta dla Ciebie w specjalnej aplikacji Credit Agricole

300 zł za otwarcie Konta dla Ciebie w specjalnej aplikacji Credit Agricole
Źródło: strona promocji

Banki coraz mocniej zachęcają potencjalnych klientów do zakładania rachunków z wykorzystaniem aplikacji mobilnych. Credit Agricole jest kolejną instytucja, która sięga po tę metodę.

Akcja „CA24 Otwórz konto i zyskaj” potrwa do 31 grudnia 2019 r. Można w niej zdobyć 300 zł premii za spełnienie prostych warunków. Spójrzmy więc, kto ma szansę zgarnąć atrakcyjny bonus.

Kto może uczestniczyć w promocji?

O premię mogą się ubiegać osoby fizyczne, które od 1 listopada 2018 r. do dnia zawarcia umowy o Konto dla Ciebie przez aplikację mobilną CA24 Otwórz konto nie posiadały konta indywidualnego w Credit Agricole.

Od czego trzeba zacząć?

Podstawowym warunkiem uzyskania bonusu jest otwarcie w Credit Agricole Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP albo też Konta dla Ciebie MOVE! wraz z kartą debetową. Trzeba to zrobić w specjalnej aplikacji CA24 Otwórz konto, która jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2019 r. zawrzyj z bankiem Credit Agricole przez aplikację mobilną CA24 Otwórz konto umowę o:

  • Konto dla Ciebie w jednej z trzech wymienionych wyżej wersji;
  • dostęp do bankowości elektronicznej CA24.
Informacja
Informacja

Podpisanie umowy odbywa się za pomocą jednorazowego kodu, który otrzymasz w wiadomości sms. Umowę konta oraz inne dokumenty bank prześle na Twój adres e-mail. Natomiast na adres korespondencyjny zostanie wysłana karta debetowa.

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie tych działań w styczniu 2020 r. otrzymasz 100 zł premii.

Krok 2
Krok 2

W styczniu, lutym i marcu 2020 r.:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Bonus w wysokości 200 zł bank przekaże Ci w kwietniu 2020 r.

Kilka szczegółów wartych uwagi

W regulaminie promocji zapisano, że warunków wpływu nie spełnią przelewy pomiędzy rachunkami uczestnika akcji (nawet w innych bankach), a także te pochodzące z kont, których jest on współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika. Konieczne jest więc zapewnienie sobie współpracy kogoś z rodziny lub spośród znajomych.

Opisywana akcja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi otwarcia rachunku w Credit Agricole, w tym z programem poleceń. Cieszy natomiast fakt, że nagroda zwolniona jest z podatku, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Aplikacja CA24 Otwórz konto

Bank Credit Agricole informuje, że aplikacja CA24 Otwórz Konto to jedno z pierwszych tego typu rozwiązań w Polsce. Tożsamość klienta weryfikowana jest z wykorzystaniem biometrii (zdjęcie dowodu, zdjęcie twarzy klienta, porównanie cech twarzy) oraz sprawdzenia autentyczności dowodu osobistego. Cały proces otwarcia wraz z podpisaniem elektronicznie niezbędnych na tym etapie dokumentów zajmuje użytkownikowi nie więcej niż kwadrans.

Umowa podpisywana jest w następujący sposób:

  • przez klienta – hasłem SMS,
  • przez bank – pieczęcią elektroniczną z certyfikatem kwalifikowanym.

Aplikacja działa na smartfonach z systemem iOS oraz Android i jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Po założeniu konta można ją odinstalować i korzystać z usług banku przez CA24 Mobile.

Docelowo bank planuje zintegrować CA24 Otwórz konto ze swoją "podstawową" aplikacją mobilną. Wcześniej jednak chce potwierdzić przyjazność procesu i – w razie potrzeby – udoskonalić go, a to można zrobić łatwiej i szybciej, pracując z osobną aplikacją.

Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie jest darmowe po spełnieniu prostych warunków. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł (zauważ, że jest to także warunek promocji) oraz dokonasz przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem (też wymóg akcji specjalnej). W ten sposób zyskasz zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty oraz za wypłatę gotówki z obcych bankomatów w Polsce.

Dużo łagodniejsze warunki bank oferuje posiadaczom Konta dla Ciebie MOVE!, które mogą założyć osoby w wieku 18-27 lat.

Na specjalne zasady prowadzenia rachunku mogą liczyć posiadacze konta w wersji VIP. Czekają na nich m.in. darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie i bezpłatne przelewy ekspresowe.

Kilka kliknięć, nieco aktywności

W tej akcji liczy się samodzielność, choć pomoc kogoś bliskiego też może być potrzebna. Samodzielnie otworzysz Konto dla Ciebie w jednej z trzech wersji i wykonasz transakcje kartą lub Blikiem, ale do zapewnienia wpływu musisz mieć pomocnika (lub skorzystać z opcji wpłaty gotówkowej). Jak wspomnieliśmy, warunków regulaminu nie spełnią bowiem wpływy z rachunków, z którymi jesteś w jakikolwiek sposób związany.

Warto podkreślić, że wszystkie działania – od otwarcia konta, przez płatność bezgotówkową, aż po przelew do znajomego, by ten zasilił Twój rachunek – wykonasz w dowolnym miejscu i czasie, korzystając tylko z aplikacji mobilnej. Zwracamy uwagę, że do otwarcia rachunku będziesz potrzebował apki CA24 Otwórz konto, natomiast do wykonania kolejnych operacji będzie niezbędna aplikacja CA24 Mobile.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "CA24 Otwórz konto i zyskaj"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.